Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci 2023

6 min read

Poslední měsíc roku 2023 je v plném proudu. A jaká to byla letos jízda! S téměř stálým proudem nových  her a aktualizací a kryptotrhem, který se zdá být v rostoucím trendu, to vypadá dobře. Pojďme se podívat na některé Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci!

Pozitivní sentiment na krypto trzích. Nová partnerství mezi vývojáři her web2 a web3. Nové sestavení, vylepšená grafika – z velké části se zdá, že se věci v sektoru web3 hraní ubírají pozitivním směrem. Stále dochází k občasným zádrhelům, jako je opožděné spuštění, velké problémy se serverem nebo dokonce vnitřní spory, ale celkově sektor web3 hraní stále roste a rozšiřuje se!

Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci 2023

Zde je několik projektů, o kterých si myslíme, že byste je měli v nadcházejícím měsíci sledovat!

Mocaverse

Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci 2023

Zdá se, že Animoca Brands má v dnešní době prsty v téměř každém web3 herní projekt. A jak roste jejich dosah, roste i Mocaverse!

Animoca Brands již poskytuje hodnotu držitelům Moca, ale nyní to chtějí rozšířit na všechny hráče prostřednictvím svého programu Moca ID – v podstatě jednotné kontaktní místo pro herní identitu a distribuci odměn! Získání vlastního jedinečného Moca ID je zdarma a nebuďte překvapeni, když v nadcházejících týdnech uvidíte další oznámení o ID a Mocaverse!

Díky příležitostem na whitelistu, airdropům, speciálním událostem a exkluzivním žebříčkům se vlastnictví Moca stává stále populárnější, přičemž minimální cena těchto PFP NFT dosahuje 2,5 ETH!

Nezaspěte ohledně Mocaverse, protože bude dál růst!

Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci 2023

Phantom Galaxies

Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci 2023

Hra Phantom Galaxies byla před několika týdny spuštěna ve verzi s předběžným přístupem a počáteční reakce nebyla pozitivní. Velké problémy se serverem vedly ke špatnému zážitku pro většinu hráčů.

Phantom Galaxies od té doby vydal aktualizaci s několika opravami chyb a dalšími vylepšeními serveru. A připravují další aktualizace. Otázkou však je, zda tým dokáže tyto problémy vyřešit dostatečně rychle, aby znovu získal humbuk a dynamiku, kterou měli při vydání předběžného přístupu? Nebo špatný první dojem hráče nadobro odehnal?

Jistě Phantom Galaxies není jediná hra, která má problémy se spuštěním. World of Warcraft, jedna z největších her pro více hráčů všech dob, byla po mnoho týdnů po spuštění obrovským nepořádkem. Ale mám pocit, že web3 hry mají vyšší standard, který je třeba splnit, protože je zde mnohem menší počáteční hráčská základna a mnoho hráčů web2 považuje hry web3 za nic jiného než špatně vytvořená ponziho schémata. Takže, ať už je to spravedlivé nebo ne, hry s podporou webu 3 musí pracovat extra tvrdě, aby se ujistily, že je vše perfektní, než to předloží k posouzení širší herní komunitě.

Líbilo se mi, co tým stojící za Phantom Galaxies vytvořil během svých alfa a beta testů. Snad se z tohoto drsného startu vzpamatují!

Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci 2023

Gala Games

Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci 2023

Zařazujeme Gala Games na tento seznam již druhý měsíc v řadě a v podstatě ze stejných důvodů – málo početná hráčská základna a nedostatek her s dlouhodobou zábavou. Ale s pozitivnějším přijetím od jejich vydání Last Expedition a zásadním přesunem jejich NFT systému na GalaChain, Gala Games možná zasáhly významný bod obratu ve svém herním ekosystému.

Stále musí pracovat na tom, aby byly hry zábavnější a přitahovaly hráče, a také skutečně potřebují tržiště na GalaChain. Ale pokud se startupu podaří těchto cílů dosáhnout, Gala je v pozici, aby se upevnila jako jedna z nejlepších herních společností na webu 3!

Champions Tactics

Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci 2023

Ubisoft oznámil vyvíjenou hru s podporou web3 s názvem Champions Tactics. Nyní navíc navázali partnerství s Immutable, aby pomohli hráčům na palubě, a také pracují s Animoca Brands, jedním z největších jmen ve web3 hraní!

Stále jsme od týmu nedostali mnoho podrobností o samotné hře. Ale s nově otevřeným serverem Discord pro hru by mě nepřekvapilo, kdybychom o této stále očekávanější hře začali dostávat další informace a screeshoty! A protože za projektem stojí velké jméno, jako je Ubisoft, můžete se vsadit, že bude spousta očí sledovat, jak tento web3 experiment funguje!

Champions Tactics plánuje zdarma minting pro své Warlords NFT někdy v blízké budoucnosti, takže by mohl být vhodný čas připojit se k jejich sociálním sítím a sledovat další podrobnosti!

The Sandbox

Play-to-Earn hry, které sledovat v prosinci 2023

Po letech vývoje je Sandbox konečně plně otevřen zkušenostem vytvořeným uživateli! Každý, kdo má pozemek, může stavět, vytvářet a publikovat své vlastní zkušenosti, včetně aktiv na zakázku! A ve skutečnosti, i když nevlastníte pozemek, stále můžete vytvořit stránku zkušeností pro své vize, přidat upoutávku, detaily hry a další!

Stavidla jsou nyní otevřena a já se těším, až uvidím, jaké bláznivé, inovativní nápady uživatelé publikují ve světě The Sandbox!

Zabezpečení smartphonu: Základní tipy pro ochranu vašeho digitálního života

Marketa Tesarkova

Napsat komentář