Monster Racing League- recenze

6 min read

Monster Racing League je nová závodní hra, ve které můžete vydělávat. Společnos Flightless Studio se sídlem na Novém Zélandu. Hra zahrnuje postavy podobné monstrům, které se prohánějí závodní dráhou. Hráči musí používat jedinečné dovednosti a schopnosti, aby zničili své protivníky nebo je překonali. Na rozdíl od jiných blockchainových her se hra silně zaměřuje na zábavný faktor spíše než na vydělávání zisků.

Monster Racing League

Monster Racing League je blockchainová závodní hra, která hráčům umožňuje získávat odměny za dobré výkony v závodech a současné vlastnictví monster, vozidel nebo tratí. Ve hře musí hráči postavit tým monster a závodit s nimi, aby odemkli speciální schopnosti, vylepšení postavy, nová vozidla a další. Můžete také společně rozšiřovat monstra a vytvořit tak ultimátní mocné monstrum. Příšery jsou obchodovatelné NFT a každé je jedinečné, pokud jde o statistiky a vzhled. Režim hry „play-to-earn“ zahrnuje hodnocený turnaj, ve kterém jsou odměněni 3 nejlepší hráči, zatímco zbývající hráči dostávají za účast poměrně menší odměny.

Monster Racing League- recenze

Primárním cílem vývojářů je učinit hru zábavnější, na rozdíl od blockchainových her, které se více zaměřují na vydělávání peněz. Hra je na prvním místě, pak přijde blockchain! Při vítězství v závodě Monster Racing League záleží na hráčských dovednostech a strategii. Pokud budete dobří v hraní, vyhrajete odměny. Hra nabízí mnoho NFT monster, vozidel a tratí, takže vítězný faktor závisí na strategii hráče. Existuje několik způsobů, jak vyhrát hru, jako je dokončení speciálních akcí a turnajů, chov/prodej monster, dobrý výkon v závodech nebo vybírání honorářů za vlastnictví trati.

Hra běží na síti Polygon díky její rychlé a levné infrastruktuře. Má duální ekonomiku tokenů sestávající ze dvou tokenů ERC-20, Knucklebones Token (KBT) a Phat Loot Token (PLT), utility tokenu a tokenu řízení pro Monster Racing League.

Hra Monster Racing League

Po procesu hledání závodů se připojíte do lobby s příšerami s podobným hodnocením, které s vámi budou soutěžit. Během závodu budou monstra řídit samy, ale vy ničíte vozidla protivníka. Zde se uplatní vaše obranné a strategické schopnosti. Čím vyšší umístění, tím větší šance na výhru vzrušujících odměn.

Každý standardní PvP závod v Monster racing League se skládá z vícekolových turnajů se šesti hráči. Na začátku každého kola si hráči mohou vybrat své zbraně a schopnosti. Aby se hráči mohli připojit ke standardnímu závodu, nemusí platit žádný poplatek. Platí se však speciální turnaje s vyššími prize pooly. Za vítězství ve hře získají 3 nejlepší hráči odměny ve formě tokenů KBT, karet vylepšení a dalších herních předmětů.

Monster Racing League- recenze

Monstra, kmeny a předměty ve hře

Monstra:  Monstera jsou NFT postav, které řídí vaše auto v Monster Racing League. Žádná dvě monstra nemají stejné schopnosti a statistiky. Místo toho příšery patří ke konkrétnímu kmeni a mají přístup ke speciálním schopnostem podle toho, ke kterému kmenu patří. Monster NFT jsou obchodovatelné na externím trhu a lze je spojit a vytvořit nové monstrum.

Kmeny:  V MRL jsou čtyři kmeny a každý kmen má specifické schopnosti zděděné příšerami. Čtyři kmeny jsou Oheň, Hora, Řeka a Nebe. Oheň bude mít přístup k plamenometu, sprše asteroidů, tepelnému štítu a ohni. Horský kmen si povede lépe na prašných cestách a bahenních překážkách. Řeka bude mít schopnosti tsunami, ledových špiček a mlhy a bude dobře fungovat ve vodních oblastech. Kmen Sky – Nebe – si povede lépe v mlze a zasněžených podmínkách. Takže všechna monstra budou mít zvláštní schopnosti podle svého kmene.

Boostry:  Boostry mohou zvýšit rychlost, ovladatelnost a schopnosti vylepšení. Umožňují vám předběhnout ostatní řidiče a pomohou vám vyhrát hru. Na herním trhu si můžete koupit booster pack NFT a v závodě lze použít maximálně 3 boostery.

Tracks:  Tratě jsou položky ve hře a NFT, které lze použít k získání pronájmu za vlastnictví tratě. Hráči si mohou vydělávat pasivní příjem pronájmem dráhy. Tracks jsou vzácným majetkem a během úvodního ražení každého segmentu jich bude rozdáno 20 skladeb. Budou umístěny na různých místech, včetně lesů, letišť a ostrovů.

Monster Racing League- recenze

Tokenomika

MLR má model se dvěma tokeny, který běží na polygonové síti. Token utility ve hře je Knucklebones Token (KBT) a token správy je Phat Loot Token (PLT).

KBT je primární token pro nákup herních předmětů, jako jsou booster balíčky NFT, množení nebo prodej Monster a získávání odměn z pronájmu tratí nebo stakování. Token ERC-20 běží na Polygon Matic Chain. Nejlepší 3 vítězové každého závodu obdrží jako odměnu tokeny KBT.

Token PLT se na druhou stranu používá ve všech hrách a ekosystémech Phat Loot. Hráči mohou získat tokeny Phat Loot účastí ve speciálních závodech, vyhráváním turnajů a zapojením se do marketingových akcí. Může být použit k chovu monster v Monster Racing League a nákupu vstupenek na exkluzivní akce.

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Marketa Tesarkova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *