Začněte vydělávat peníze s Binance Savings

2 min read

Na burze Binance probíhá další kolo stakingu. Tentokrát s odměnami až 45%. Máme na výběr z několika kryptoměn. Od Bitcoinu po altcoiny a stablecoiny. V tomto článku si můžete přečíst, jak používat Binance Savings.

Co je to Binance Savings?

Binance spoření je forma stakingu, kdy vložíte vklad na určité časové období, jehož hodnota se zvýší za několik dní. Binance dělá takové akce pro uživatele pravidelně. Přilákají nové klienty, kteří budou odměněni pasivním příjmem. Je však třeba mít na paměti, že Binance daruje omezené množství coinů, které při utracení po několika dnech již nebudete moci vložit.

Vybírat z různých kryptoměn můžete téměř nepřetržitě. V současné době můžete stakingem vydělat až 45%. Úplný seznam odměn naleznete v následující tabulce:

Začněte vydělávat peníze s Binance Saving

Jak na to?

Stačí si vytvořit účet na Binance. Poté přejděte do sekce Savings a vyberte si z několika kryptoměn. Například v současné době máme na výběr ze 7 coinů. Největší, až 45% zhodnocení, je v případě depozitu coinu FUN. Musíte mít coiny ve vaší spotové peněžence, ze které si je pak můžete převést pomocí tlačítka Transfer / Převod.

Těžba Dogecoinu se softwarem Unmineable krok za krokem

Roman

Napsat komentář