Gala Games migruje Treasure Chest na GalaChain

3 min read

Gala Games Treasure Chest už neexistuje, protože Gala se snaží migrovat vše na jejich GalaChain! Všechny předměty, které byly dříve uloženy v pokladnicích hráčů, jsou stále v jejich inventáři, ale nyní je lze mintovat pouze přímo na GalaChain.

Gala Games již dlouhou dobu používá svou vlastní peněženku pro uložení hráčských tokenů a distribuovaných NFT. A i když to stále platí, hráči nyní budou moci bezplatně mintovat tyto tokeny a předměty ve své peněžence na GalaChain!

Celý proces je bohužel trochu matoucí.  Jakékoli NFT, které hráči dříve zakoupili přímo od Gala Games nebo prostřednictvím sekundárního trhu, jsou na blockchainu Ethereum. Předměty, které byly hráčům darovány (prostřednictvím odměn Gala Gold nebo různých soutěží), byly uloženy do ‚Treasure Chest‘, což není nic jiného než úschovná peněženka provozovaná společností Gala Games.

Gala Games migruje Treasure Chest na GalaChain

Co se děje?

Skutečná změna je zde dvojí. Za prvé, termín Treasure Chest už neexistuje. Hráči teď mají inventář. Zadruhé, pokud chtějí hráči přesunout předmět nebo token ze své peněženky, musí je vyrazit do GalaChainu. GalaChain je sidechainem Gala Games a kde budou v budoucnu sídlit všechny aplikace Gala.

Aby však bylo možné obchodovat nebo prodávat položku, musí být umístěna na blockchainu Ethereum. Přesun NFT z GalaChain do Etherea stojí poplatek v GALA tokenech. Doufejme, že někdy v budoucnu bude Gala nabízet hráčům tržiště na GalaChainu. Protože zatím se zdá, že jedinou výhodou GalaChainu je možnost nakupovat přímo z Gala bez placení jakýchkoliv poplatků v ETH.

Dalším matoucím aspektem je jejich použití termínu „Allowance“. Neražené položky se zobrazí jako „GalaChain Allowance“. Výběrem položky „Fulfill Allowance“ se tato položka vytvoří v GalaChainu.  Minting předmětů z vašeho inventáře na GalaChain je zdarma.

Předměty pro Common Ground (dříve Town Star) zatím nelze mintovat do GalaChainu. Na této funkci se stále pracuje.

GalaChain bude budoucností Gala Games. Jakékoli položky z her v ekosystému Gala se objeví na GalaChain. Tato změna ovlivní také odměny z Founder Nodes. Odměny za provozování uzlů budou také distribuovány do GalaChainu.

Více o Gala Games

Gala Games migruje Treasure Chest na GalaChain

Gala Games je blockchainový ekosystém pro web3 hry. To zahrnuje vlastní hry i partnerství s dalšími vývojáři. Mezi jejich hry ve vývoji patří Spider TanksMirandus, SuperiorTown Star a mnoho dalších. Koupili také společnost Ember Entertainment, mobilní herní společnost, a začali integrovat NFT do svých stávajících mobilních her.

Ale Gala obsahuje více než jen hry. Spustili projekty pro distribuci hudby a filmu jako NFT! Gala Games také buduje svůj vlastní blockchain známý jako GalaChain (dříve GYRI), na kterém budou v budoucnu žít všechny jejich aplikace a hry.

Chcete-li držet krok se všemi novinkami z Gala Games, navštivte jejich web.

Gala Games migruje Treasure Chest na GalaChain

Nejlepší Privacy Coiny 2023: Kryptoměny pro anonymní transakce

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář