Planet Mojo: Připravte se na obrovské odměny ve hře

5 min read

Planet Mojo spouští 11. července novou událost s názvem „Summer Surge“ a je nabitá odměnami pro všechny hráče.

Planet Mojo: Připravte se na obrovské odměny ve hře

Ať už jste zkušený hráč nebo nováček, tato kampaň nabízí několik způsobů, jak hrát a vydělávat. Pojďme se ponořit do detailů této napínavé události.

Vítejte v Summer Surge

Planet Mojo: Připravte se na obrovské odměny ve hře

Summer Surge je časově omezená kampaň, která odměňuje hráče body Aura, které lze vyměnit za podíl z 1 milionu tokenů MOJO a 25 000 USDC. Akce začíná „Wave 1“ 11. července a potrvá tři týdny do 1. srpna. Budou následovat další vlny, z nichž každá přinese nové ceny a výzvy. Je pozoruhodné, že tato kampaň se shoduje s oficiálním spuštěním aplikace Mojo Melee pro mobilní zařízení, což přináší ještě větší vzrušení!

Planet Mojo: Připravte se na obrovské odměny ve hře

Soutěžte o Aura points

Aura points jsou klíčem k odemknutí pokladnice s odměnami. Hráči mohou získat tyto body řadou aktivit:

  1. Postup s BattlePass: Jak budete postupovat s BattlePassem, budete na určitých úrovních získávat Aura points.
  2. Snapshoty žebříčku: Na konci každé vlny budou pořízeny snapshoty pro určení bodů na základě hodnocení hráčů.
  3. Týdenní turnaje: Soutěžte v týdenních turnajích, ve kterých prvních 10 hráčů získá velké množství Aura points.
  4. Doporučte přítele: Pozvěte přátele, aby se připojili a získejte 5 % získaných Aura a vaši přátelé získají bonus 100 Aura points.

Co je to MOJO Token?

MOJO je nativní utility token ekosystému Planet Mojo. Slouží k přístupu k několika funkcím ve hře, produktům a službám. Tokeny MOJO jsou nezbytné pro nákup herních aktiv, upgradování postav a přístup k exkluzivnímu obsahu. Hráči mohou získat MOJO hraním, událostmi jako Summer Surge a různými herními aktivitami.

Planet Mojo: Připravte se na obrovské odměny ve hře

Pride of the Past: Nová sezóna

Spolu se začátkem Summer Surge přichází také zahájení nové sezóny „Pride of the Past.“ Tato sezóna přináší spoustu nového obsahu a funkcí. Král Kalahar, mocný nový šampion, se připojí k bitvě s novými SpellStones, Medusa’s Curse a Immunity, které změní způsob, jakým hráči na bitevním poli taktizují. Kromě toho mohou hráči dodat své hře šmrnc se stylovým novým kostýmem Samurai Mojo.

Vylepšená hratelnost

Sezóna také přináší několik vylepšení pro zdokonalení vašeho herního zážitku. Funkce VoiceOver vám umožní vychutnat si dynamické hlasy postav a obohacené příběhy. Lokalizace rozšiřuje jazykovou podporu a Mojo Maker prošel zásadním vylepšením, které vám umožní přizpůsobit si Mojo pomocí nových výrazů obličeje, tónovacích zařízení a dynamických vlasů. Aby toho nebylo málo, týdenní turnaje poskytnou platformu pro soutěžení o drahokamy a další odměny, které přidají soutěžního ducha.

Extra vylepšení a odměny

Tato událost nabízí způsoby, jak zvýšit své držby Aura points. Zakoupením Premium BattlePass se zdvojnásobí vaše body od okamžiku nákupu a je k dispozici s 10% slevou při nákupu přes MOJO. Krystaly Aura poskytují 24hodinový zdvojovač bodů, který lze skládat s BattlePass pro čtyřnásobné posílení. Hráči mohou také soutěžit na žebříčku komunitních partnerů, kde mohou skupiny získávat body navíc tím, že se zaregistrují pomocí kódu komunity.

Velké ceny a další

Hlavní prize pool zahrnuje 1 milion MOJO, 25 000 USDC a odměny Planet Mojo Ecosystem Rewards, jako jsou balíčky drahokamů , skiny a další. Kromě toho bude uděleno 100 zaručených míst pro nadcházející hru „Prophecy of the Ancients“. Systém slosování zajišťuje, že šanci na výhru mají i ti, kteří se do žebříčku nedostanou. Aby byli hráči způsobilí, musí vyhrát alespoň jeden Duel Match během vlny.

Planet Mojo je víc než jen hra; je to celý ekosystém, kde mohou hráči prozkoumávat, soutěžit a vyhrávat.

Co je Planet Mojo

Planet Mojo od vvojářů Mystic Moose, je živý herní ekosystém Web3 zasazený do mimozemského světa, kde stvoření zvaná Mojos bojují po boku válečníků. Hráči mohou zplodit Mojos z Moj-seeds nebo si je zakoupit na NFT trhu. Jejich první hrou je Mojo Melee, automatický šachový battler dostupný v prohlížečích a zařízeních Android. V současné době je hraní zdarma a hráči mohou získávat odměny prostřednictvím taktické hry.

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář