Jak funguje Binance Liquid Swap, vydělávejte na poskytování likvidity

3 min read

S Binance Liquid Swap je možné okamžitě obchodovat s tokeny z poolů a získávat odměny.

Binance Liquid Swap má nízké provize se sníženými spready a umožňuje uživatelům snadno přidávat tokeny do poolu, aby se stali tvůrcem trhu a získali úrok a podíl z transakčních poplatků. Swapy jsou užitečné zejména pro stablecoiny, částečně proto, že ceny jsou stabilnější a poplatky jsou nižší, zejména u velkých transakcí.

Binance Liquid Swap je založen na likviditním poolu: v každém poolu jsou dva tokeny a relativní množství těchto dvou tokenů určuje cenu. Směny mohou probíhat, pokud jsou v poolu tokeny.

I když to může znít komplikovaně, je to ve skutečnosti celkem jednoduché, protože vše dělá Binance: uživatelé musí pouze poskytovat likviditu nebo vyměňovat své tokeny v poolech. Při poskytování likvidity navíc Binance platí úroky a podíl z provizí za transakce, které se konají v poolu.

Jak zalistovat token na Uniswap

Binance Liquid Swap – návod

Na stránce Binance Liquid Swap jsou dvě karty „Přidat“ a „Vybrat“.

Karta „Přidat“ umožňuje snadno a rychle přidat likviditu tím, že výberete token, který chcete vložit a pool do kterého jej vložit. Naproti tomu karta „Vybrat“ umožňuje uživatelům vybírat tokeny z poolů tím, že vyberete jeden z poolů, do kterých jste dříve vložily tokeny a token, který si přejete vybrat.

Jak funguje Binance Liquid Swap, vydělávejte na poskytování likvidity

Poskytnutí likvidity poolu může generovat příjem, protože stakované tokeny dostávají část provizí z transakcí v poolu a uživateli se připisuje flexibilní úrok z úspor. Pokud však cena tokenu výrazně kolísá, držitelé podílu v poolu nemusí dosáhnout očekávaného zisku, takže to s sebou nese riziko a neexistuje záruka investovaného kapitálu.

Na swapové stránce stačí vložit tokeny, které mají být vyměněny, a vybrat ty, které mají být přijaty.

Jak funguje Binance Liquid Swap, vydělávejte na poskytování likvidity

Binance Liquid Swap je snadno použitelný produkt jako brána k pochopení toho, jak fungují decentralizované finance (DeFi).

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář