LiteBringer: Návod a tipy

8 min read

V dnešní době, pokud jde o blockchainové hry, je nemožné nemluvit o LiteBringer. Na hru se podíváme podrobněji pomocí užitečných tipů a strategií pro maximalizaci výnosů, protože s touto hrou je možné prodávat a kupovat digitální aktiva a zpeněžit v Litecoinu (LTC).

Jak LiteBringer funguje

Nejprve musí být nainstalována hra, kterou si můžete stáhnout zde. Bohužel ji v tuto chvíli lze stáhnout pouze v operačním systému Windows, takže žádná podpora pro Mac nebo mobilní zařízení, i když to lze napravit virtualizací operačního systému na Macu. V tomto případě je vhodné využít Mac Boot Camp k využití 100% zdrojů, namísto použití softwarového řešení, které virtualizuje jiný operační systém.

V každém případě, jakmile je hra spuštěna, budeme si muset vytvořit účet a automaticky nám bude přidělena LTC adresa se soukromým klíčem, který se pohodlně uloží do souboru PDF a bude uložen na bezpečném místě. Nakonec je třeba pro přístup do hry vytvořit heslo.

V tomto okamžiku jsme ve hře, ale je tu jeden zásadní krok, který musíme udělat: zjistit, zda je faucet aktivní. K tomu musíme kliknout na tlačítko vpravo nahoře, kde je nastavení, a kliknout na „Get Coins“, abyste získali 10 litů. Všimněte si, že 1 000 litů odpovídá 1 litecoinu (LTC).

LiteBringer: Návod a tipy

Po získání našich litů můžeme vytvořit naši postavu kliknutím na tlačítko vpravo dole „Create Character“. Můžeme si vybrat mezi třemi:

„Bojovník“,
„Zloděj“,
„Kouzelník“.

Poté si budeme muset zvolit jméno a pohlaví naší postavy a kliknout na tlačítko „Create Character“. Nakonec musíme potvrdit transakci, která nás bude stát 0,00132 litů.

LiteBringer: Návod a tipy

Pokaždé, když provedeme transakci, abychom vytvořili postavu nebo ji poslali na misi, budeme muset chvíli počkat, než bude transakce zaznamenána na blockchainu. Mluvíme o několika minutách nebo maximálně o deseti minutách, v závislosti na přetížení LTC.

Jakmile je postava vytvořena, na dashboardu můžeme vidět její parametry, jako je síla, vývoj a úroveň, a vedle ní také najdeme ikonu dokončení misí a truhlu s různými předměty, které máme v držení.

LiteBringer: Návod a tipy

Jak hrát LiteBringer

Než budeme pokračovat, musíme vysvětlit systém postav a jejich atributy.

Nejprve se každá postava může vyvíjet nekonečně a od úrovně 30, každé zvýšení levelu zahrnuje zvýšení síly asi o 1000. Další věc, kterou je třeba mít na paměti, jsou elementy, celkem 8. Každý z nich má bonusy a malusy ve vztahu k ostatním a také ve vztahu k soupeřům, takže pro větší účinnost a bonus je lepší vybavit všechny předměty stejným elementem. Bonus dosahuje 50% síly, pokud je všech 10 vybavených položek stejného elementu.

Totéž platí pro různé efekty, kterých je mnoho, na které se vztahují bonusy a malusy.

Mapa Asirenia

Pojďme pokračovat ve hře a prozkoumejte mapu oblasti Asirenia. Vzhledem k tomu, že začneme od první úrovně, budeme mít k dispozici pouze jednu misi.

Pokud je mise zelená, pak ji vyhrajeme, jinak ji určitě ztratíme. Některé mise vyžadují odemknutí určitými klíči, takže je vždy vhodné provést všechny mise, jakmile se změní na zelenou. Každá mise nám navíc může poskytnout předměty, jako jsou zbraně, brnění a dokonce i pergameny, abychom mohli rozvíjet naše charakterové schopnosti.

Existují však také mise, které nám poskytují pouze zkušenosti, nebo jiné, které poskytují hlavně kameny elementů, které slouží k vývoji našich předmětů. Chcete-li porozumět bonusům a malusům protivníka, jednoduše najeďte kurzorem na nepřítele, abyste viděli všechny informace a které prvky a efekty jsou slabé nebo silné.

V tomto okamžiku, když jsme pochopili, kterému nepříteli čelit, můžeme začít vysláním postavy na misi. A právě zde vstupují do hry příjmy LiteBringeru, protože abychom mohli poslat postavu na misi, budeme muset zaplatit předplatné ve výši 2 lity, ale v budoucnu se to může zvýšit.

Předplatné trvá přibližně měsíc, ale měří se v blocích, takže každá mise spotřebuje počet bloků úměrně času a obtížnosti mise.

Například na prvních úrovních budeme schopni dokončit přibližně deset bloků najednou a poté postupovat na 70 nebo 90 bloků najednou. A protože sledují postup blockchainu, čas je variabilní: například 36 blokům trvá asi 90 minut.

CryptoKitties: jak hrát a vydělat peníze

Předměty postavy

Pro každou postavu máme 10 předmětů. Každý předmět má svou vlastní úroveň vzácnosti od 0 do 3 hvězd, ale existují i ​​legendární předměty: čím vyšší je počet hvězd, tím větší bude jejich nárůst, když je vyvinou.

Doporučuje se tedy prodat nebo rozebrat předměty, které nejsou do 3 hvězd a vyvíjejí se pouze do 3 hvězd.

Pro vybavení stačí kliknout na „Inventory“ a podle třídy znaků vidíme, které objekty mohou být použity. K vybavení budeme muset poslat naši postavu na misi. Mise se liší od úrovně I po úroveň V.

Jakmile postavu vzbudujete na úroveň 30, budete ji muset rozvíjet. K tomu jsou zapotřebí speciální předměty, konkrétně „Střepy modré oblohy“ k vývoji naší postavy a „Střepy zelené oblohy“ k vývoji našich předmětů. Najdeme je v konkrétních misích označených na mapě.

Chceme-li vylepšit naše předměty, které se v tomto případě vyvíjejí každých 15 úrovní, potřebujeme kameny různých elementů, v závislosti na objektu, který máme. Jakmile máte dostatek kamenů, můžete stisknout tlačítko „Level Up“ nebo „Level Max“, ale nejprve musíte poslat svoji postavu na misi.

Trh

Nyní přejdeme na vnitřní trh hry, kde můžeme nakupovat a prodávat předměty, kameny a střepy. K tomu musíme kliknout na střední ikonu v horní části a můžeme si vybrat, zda se mají zobrazovat položky k prodeji, postavy k prodeji nebo zdroje.

Výsledky můžeme filtrovat podle různých parametrů. Vždy je lepší koupit 3hvězdičkové položky a transakci potvrdit kliknutím na tlačítko „Purchase“. Pokud chceme prodat některý z našich předmětů nebo postav, musíme kliknout na čtvrtou ikonu v horní části hry a poté stisknout tlačítko „Create Sell Offer“. Na další obrazovce pak budeme muset zvolit typ nabídky.

LiteBringer: Návod a tipy

Nyní musíme jen vybrat, co chceme prodat, množství, cenu nabídky a zda chceme kupujícímu účtovat poplatky za obchodování nebo je zahrnout do nabídky. Doporučuje se přizpůsobit cenu tržním hodnotám v tom smyslu, že pokud je předmět na 0,1 litu, nemá smysl ho prodávat za 1 lite, protože ho nikdo nekoupí.

Také pokud máme více předmětů k prodeji, je lepší dát je všechny dohromady a seřadit je podle prvků, efektů a pozic, protože nemá smysl prodávat dva předměty ve stejné nabídce, ale má smysl učinit nabídku s 10 různými kousky, aby byl atraktivní pro veřejnost.

Nejcennějšími kousky jsou určitě legendární předměty a svitky, takže pokud si chcete vydělat spoustu peněz, je lepší takové předměty prodávat: svitky se prodávají mezi 8 a 15 lites, zatímco legendární předměty od 20 lites nahoru.

Je dobré poznamenat, že objednávky zůstávají aktivní, dokud nejsou dokončeny, takže můžeme zpeněžit i po několika dnech nebo měsících.

Tipy

  • Vybavte se 3hvězdičkovými předměty a sledujte různé bonusy a malusy, abyste ze svého vybavení vždy dostali maximum, takže si vždy vyberete nejlepšího nepřítele. Tady je pohodlný nástroj pro výpočet různých bonusů a malusů a kolik položek můžeme získat;
  • Když vyvíjíme postavu, je vhodné opakovat misi „Realmgate: Realm Gate“, abychom získali dostatek „Blue Sky Shards“, od evoluce 0 k 1 potřebujete 16 střepů, poté 32, 64, 96, 128 atd.;
  • Provádějte mise různých bossů, abyste si vzali předměty a nechali ty, které souvisejí s kameny naposled, protože můžeme rozebrat předměty, které máme a získat kameny.
  • Prodávejte svitky, které nejsou vhodné pro naši postavu, podle tržních cen;
  • Zaměřte se pouze na jednu postavu, protože, jak již bylo řečeno, za každou postavu musíme platit předplatné, takže pokud budeme mít více postav, budeme mít vyšší náklady.

Roman

Napsat komentář