Získejte Realm Points pomocí Moca ID v Pixels

3 min read

V další promo akci se Animoca Brands spojila s Pixels, aby umožnila komukoli s Moca ID získávat Realm Points splněním několika úvodních úkolů v této multiplayerové farmářské hře. Navíc ti, kteří mají Moca NFT, jej nyní mohou používat jako svého jedinečného herního avatara!

Animoca Brands je dnes všude. A kam jde Animoca, tam jde i Mocaverse! A ačkoli Mocaverse začal s Moca NFT, od té doby se rozšířil o Moca ID.

Moca ID je nová funkce od Animoca. Toto jsou jedinečná uživatelská jména, která budou nakonec spojena se všemi projekty s portfoliem značek Animoca, což umožní snadné propojení mezi projekty a umožní jim distribuovat odměny Mocaverse za účast. Vytvoření Moca ID je zdarma a lze jej provést pomocí e-mailu, kryptopeněženky nebo přihlášení přes Google.

Získejte Realm Points pomocí Moca ID v Pixels

Pro tento konkrétní zážitek budou hráči potřebovat kromě Moca ID také peněženku Ronin. Po připojení ke hře mohou hráči s ID Moca získat Realm Points za dokončení série úvodních úkolů.

Stále přesně nevíme, jak cenné tyto Realm Points budou. Množství Realm Points však není nekonečné. Pro každou sezónu a pro každý event je k dispozici omezené množství. Takže pokud budete čekat příliš dlouho, mohou být všechny pryč!

Získejte Realm Points pomocí Moca ID v Pixels

Kromě Realm Points získají držitelé Moca ID také přístup do zadní místnosti klubovny Moca, kde najdete minihru pro více hráčů, craftovací stanici a prostor pro to, co vypadá jako budoucí přírůstky a rozšíření!

Co je Mocaverse?

Získejte Realm Points pomocí Moca ID v Pixels

Mocaverse je web3 ekosystém tvořený všemi vývojáři a společnostmi, které spadají pod Animoca Brands nebo do kterých Animoca Brands investovala. Což je poměrně velké portfolio – přes 450 projektů!

Mocaverse se točí kolem Moca NFT, limitované edice kolekce ve stylu PFP, která svým držitelům nabízí celoživotní odměny. Držení Moca poskytuje přístup ke speciálním eventům, whitelistům, turnajům a dalším! Animoca neustále přidává užitečnost a hodnotu do své kolekce Moca NFT, čímž se zvyšuje minimální cena nyní až na více než 2,5 ETH!

Animoca Brands rychle vyrostla v jednoho z největších hráčů na herní scéně web3. Mají řadu přímých dceřiných společností, jako je The Sandbox, Darewise (Life Beyond) a Blowfish Studios (Phantom Galaxies). Investovali také do Open Sea, Yuga Labs, Axie Infinity a mnoha, mnoha dalších projektů!

Chcete-li se dozvědět více o  Mocaverse, navštivte jejich webové stránky.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář