Knight Story: recenze hry

3 min read

Dnes přezkoumáme novou hru Knight Story, kterou lze definovat jako RPG (Role Playing Game) s nečinnou částí, tj. Nepotřebuje hráčův zásah po celou dobu, takže bude postupovat, i když hra je vypnutá.

Knight Story: recenze hryTato hra byla vyvinuta týmem Biscuit, což je název, který bude znít povědomě zejména pro hráče blockchainu EOS, protože jde o stejný tým, který stojí za slavnější hrou EOS Knight, od které přebírá část aktiv.

Jedná se o hru free-to-play, což znamená, že stačí stáhnout aplikaci pro Android nebo iOS a můžeme začít hrát hned bez mnoha nastavení, zejména proto, že hra je velmi jednoduchá.

Stojí za zmínku, že každý blockchain je samostatný a není možné objekty přenášet napříč, takže každý blockchain bude mít svůj vlastní příběh, přestože je schopen spustit hru na všech blockchainech.

Trh Knight Story (marketplace)

Vzhledem k tomu, že se jedná o žánr RPG, je jasné, že existují položky pro postavy, jako jsou brnění, zbraně a další, má hra své vlastní tržiště. Jedinou chybou je, že tým nutí uživatele ke koupi „lístků“ zvaných „MYKI“ (3 kusy stojí 1,09 EUR), jinak nebudou moci své zboží prodat. Tyto položky lze navíc zakoupit pouze ve fiat měně s účty jako Google nebo Apple a krypto není povoleno, navzdory skutečnosti, že je možné připojit peněženku, i když je to pouze pro správu prodeje položek a ne za nákup.

Knight Story: recenze hryJe těžké hru nazvat dApp, protože se momentálně nachází pouze na centralizovaných platformách.

Recenze Knight Story:

  • Gameplay: pestrá, s různými misemi. 7/10:
  • Reklamy a ceny položek: žádná reklama, drahé položky a žádná podpora kryptoměny, 4/10;
  • Integrace krypto a blockchainu: multi-blockchain, ale pouze pro prodej objektů, aplikace je z 90% centralizovaná a lze ji najít pouze v centralizovaných obchodech, 5/10.

Roman

Napsat komentář