CryptoTanks, hra Play-to-Earn – recenze

5 min read

Stále více projektů založených na blockchainu se snaží dále transformovat herní průmysl, jak ho známe. Jedním z takových projektů je CryptoTanks, platforma Play-to-Earn postavená na Binance Smart Chainu (BSC) a Polygonu.

Blockchainové hry prochází fází masivního růstu a začaly revoluci v herním průmyslu obecně. Podle zprávy o herním trhu Mordor Intelligence měl herní trh v roce 2020 hodnotu 173,70 miliardy dolarů a očekává se, že do roku 2026 dosáhne hodnota 314,40 miliard dolarů.

CryptoTanks, hra Play-to-Earn

Zatímco tradiční mainstreamové hry jsou navrženy tak, aby hráče obíraly o peníze, herní projekty založené na blockchainu, jako je CryptoTanks, pomáhají hráčům vydělávat peníze při hraní. Hra byla vydána teprve nedávno a nabízí mnoho výhod hráčům po celém světě.

Hra CryptoTanks je založena na kultovní hře Battle City, která vyšla v roce 1990 pro konzole Nintendo a Game Boy. Do CryptoTanks byly přidány funkce jako nová místa, mise, režimy boje tanků a ekosystém DeFi a NFT. Hra zavede hráče do nového světa nostalgie a spojí se světem krypto, DeFi a NFT. Hráč si nejen užije hratelnost s ikonickou 8bitovou grafikou, ale vydělá si také vylepšováním svých tanků NFT v bitvě a v garáži.

Jak tato hra funguje

Nejprve si hráči budou muset koupit tanky NFT a poté se zúčastnit hry, aby tyto tanky upgradovali a prodali. S každou úrovní, které dosáhnete, se váš tank stává cennějším. Je to nepochybně dobrý způsob, jak vydělat peníze na herním zážitku, který je přístupný každému. CryptoTanks také přicházejí s krásným, nostalgickým designem a garantovanými cenami, které jsou hráčům přinášeny prostřednictvím gamifikovaných výnosů.

Hráči také získají tokeny $TANK automaticky připsané na účet každého hráče po dokončení hry. Můžete také pronajmout svůj tank a získat procento nebo provizi z výher věřitele. To je zcela bezpečné, protože proces je založen na smart kontraktu a nikdo nemůže ukrást váš NFT. Také můžete stakovat své $TANK tokeny, poskytovat likviditu a užít si extra odměny.

Hra je navržena jako 8bitová hra, která slibuje zábavu jak pro začátečníky, tak pro ostřílené veterány. Existují možnosti, jak zabavit hráče na týdny. Například hráč může hrát sám nebo být součástí týmu.

Hra obsahuje tři různé typy bitev:

Rating battles
Za tyto bitvy můžete získat pouze zkušenostní body, ale ne tokeny $TANK.

Token battles
Toto jsou bitvy, kde hráči získávají tokeny $TANK.

Money battle
Toto je bitva, kde můžete nějaké peněžní odměny, pokud zvítězíte.

CryptoTanks, hra Play-to-Earn - recenze

Možnosti hry CryptoTanks

Tanky mají nekonečné možnosti. Tyto tanky jsou reprezentovány nezaměnitelnými tokeny (NFT) a mají mnoho funkcí, které zahrnují úrovně, vzhled, zbraně a podvozky. S každou vyhranou bitvou se vaše bojové zkušenosti zvyšují a následně vylepšují technické vlastnosti/charakteristiky vašeho tanku. Pomáhá také zvýšit hodnotu vašeho tanku na trhu.
Hráči baví a získávají odměny. Tokeny $TANK, které uživatelé obdrží, mohou být také použity jako kompenzace za nákupy ve hře.

CryptoTanks jako nová hra v oblasti hraní za účelem vydělávání nabídne výhody podobné jiným blockchainovým hrám. Hráči mají svá aktiva pod kontrolou a mohou se také těšit z potenciálního peněžního zisku za svůj úspěch ve hře.

Jak se zapojit

Chcete-li být součástí této hry, proces zabere pouze několik kroků, abyste mohli začít:

  • Budete potřebovat peněženku Metamask (podrobný návod ZDE)
  • Nejprve si budete muset stáhnout a nainstalovat aplikaci CryptoTanks do svého zařízení. Je k dispozici pro Android, Mac OS a Windows. Nebo můžete hrát na webu.
  • Nyní potřebujete tank, abyste mohli začít hrát. Tank je v podstatě NFT a můžete si ho koupit v NFT Shopu na platformě CryptoTanks. Pokud nemáte dostatečný počáteční rozpočet na nákup, můžete si pronajmout tank od jiného hráče.
  • Konečně jste připraveni hrát a vydělávat. Za každou odehranou hru budete automaticky odměněni tokeny $TANK, které můžete později prodat na burze.
Roman

Napsat komentář