Crazy Defense Heroes recenze a návod 2024 – P2E hra zdarma

Crazy Defense Heroes recenze a návod 2023 – P2E hra zdarma

Crazy Defense Heroes (CDH) v sobě spojuje vzrušení z obrany věže a chytrost vyžadovanou v karetních strategických hrách. Hráči se snaží bránit svá království před nepřáteli a zabíjet je umístěním věží a hrdinů na strategická místa.

Díky tokenům TOWER, které lze získat při speciálních událostech i denně – když otevřete Hvězdnou truhlu (Star Chest) – můžete ralativně dost vydělat. Je také součástí franšízy Crazy Kings společnosti Animoca Brands, která pro všechny své hry využívá tokeny TOWER.

V tomto průvodci hrou Crazy Defense Heroes získáte přehled o tom, jak začít s CDH.

Crazy Defense Heroes recenze a návod 2024 - P2E hra zdarma

Co je Crazy Defense Heroes

V Crazy Defense Heroes máte jeden jednoduchý cíl: uchránit své království před nepřátelskými vetřelci. Chcete-li to provést, musíte je zabít pomocí obranných budov (věží), hrdinů, kouzel a svého hlavního avatara.

Všichni tito obránci jsou přístupní pomocí karet. Vyberte si dobrou kombinaci karet, umístěte je na strategická místa, svolávejte je podle potřeby a pravděpodobně svou bitvu vyhrajete.

Prvních pár levelů je celkem snadné vyhrát. Vaši nepřátelé se budou pohybovat pomalu a budou mít křehké zdraví. Ale budete mít také omezené možnosti karet a sloty pro karty na bitvu. Čím více vyhráváte bitvy, tím více se váš avatar upgraduje.

Crazy Defense Heroes recenze a návod [current_date format=Y] - P2E hra zdarma

Jak postupujete o další úrovně, začnete odemykat nové sloty pro karty. S vyššími úrovněmi pak opět přicházejí těžší bitvy. Pokaždé, když nepřítel vstoupí do vašeho království, ztratíte „srdce“. Pokud jste ztratili všechna srdce, prohráli jste hru.

Když dokončíte úkoly nebo denní check-in nebo dokonce sledujete videoreklamy, když jsou k dispozici, budete také moci otevřít truhly s poklady. Tyto truhly vám dávají zlato, drahokamy, materiály a dokonce i nové karty.

S dostatkem zlata a materiálů budete moci své karty vylepšovat. Vylepšené karty budou mít smrtelnější a širší rozsah útoků. Mezitím můžete své drahokamy použít k oživení hrdiny nebo svého avatara, když zemře v bitvě. Nebo můžete přejít na stránku tržiště a vyměnit své drahokamy za upgradovací materiály. Můžete je také použít k nákupu truhel a energie.

Crazy Defense Heroes recenze a návod [current_date format=Y] - P2E hra zdarma

V CDH vyšší úrovně avatarů otevírají nové funkce, jako jsou klany. S klany se můžete začít účastnit klanových questů, darovat materiály, které jste uloupili, a otevřít klanovou truhlu, pokud budete aktivní.

Chcete-li maximalizovat herní odměny, které můžete získat za den, možná se budete chtít přihlásit, přehrát videoreklamu, plnit úkoly, nájezdy a mise a jednou za 4 hodiny bojovat. Získáte přístup mimo jiné do 4hodinové truhly.

Crazy Defense Heroes recenze a návod [current_date format=Y] - P2E hra zdarma

Přehled herní ekonomiky a mechanismy play-to-earn

Zatímco některé hry jako Axie Infinity mají dva samostatné tokeny pro správu (Axie Infinity Shards nebo AXS) a čistě herní odměny (Smooth Love Potion nebo SLP), Crazy Defense Heroes spojuje všechny funkce do jedné: token TOWER.

TOWER je token ERC-20 na blockchainu Ethereum. Bude fungovat jako prostředek směny, správy a nástroje pro všechny hry franšízy Crazy KingsJednoduše řečeno, tokeny TOWER, které získáte hraním Crazy Defense Heroes, budou také užitečné pro jakoukoli další nadcházející blockchainovou hru v této franšíze.

S dostatkem TOWER můžete nakupovat položky, jako jsou NFT herní karty CDH a platit za speciální herní režimy, jako jsou turnaje.

Abyste získali TOWER od Crazy Defense Heroes, musíte být schopni otevřít Hvězdnou truhlu (Star Chest). Můžete toho dosáhnout tak, že každý den získáte 16 hvězdiček z bitev. V závislosti na vašem herním výkonu můžete za bitvu získat až 3 hvězdičky.

Své tokeny TOWER si můžete ponechat pro použití ve franšíze Crazy Kings. Nebo je můžete proměnit v hotovost tak, že je nejprve vyměníte za jiné tokeny, jako je USDT přes QuickSwap.

Crazy Defense Heroes recenze a návod [current_date format=Y] - P2E hra zdarma

Crazy Defense Heroes návod

Začít v Crazy Defense Heroes je stejně snadné jako stažení mobilní herní aplikace na zařízení Android nebo iOS. Vzhledem k tomu, že CDH je hratelné zdarma, můžete svou úplně první hru zažít ve chvíli, kdy vám výukový program aplikace řekne, abyste ji vyzkoušeli.

Jakmile dokončíte svou první hru, můžete přejít do nastavení a zobrazit své uživatelské ID CDH. Ujistěte se, že pořídíte snímek obrazovky a uložíte toto ID uživatele. Budete jej potřebovat pro obnovení účtu.

Abyste ochránili svá uložená data, jako jsou úrovně hry, kterých jste již dosáhli, budete se také muset přihlásit prostřednictvím nastavení. Můžete se rozhodnout propojit své Apple ID nebo účet Google. Můžete se také přihlásit prostřednictvím e-mailu nebo telefonního čísla.

Chcete-li získat tokeny TOWER, musíte se na webu CDH přihlásit pomocí svých uložených údajů o účtu a propojit jej s peněženkou Metamask. Budete také muset projít ověřením hráče prostřednictvím Blockpass KYC.

Crazy Defense Heroes recenze a návod [current_date format=Y] - P2E hra zdarma

Crazy Defense Heroes recenze

Pokud jste již zažili intenzivní bitvy v režimech Tower Defense, v prvních několika hrách v Crazy Defense Heroes se nezapotíte. Můžete dokonce vyhrát hru, aniž byste se dívali, a to i v případě, že nepoužíváte režim automatického hraní. V tomto smyslu hra vypadá jako pro líné hráče.

Ale pak přijdou náročné bitvy a rychleji se pohybující nepřátelé. Jindy bude mezi nepřáteli „šéf“, kterého je těžší zabít. Váš avatar může dokonce zemřít, když půjde meč na meč s tímto bossem. Navíc, pokud se příliš soustředíte na obranu jednoho vstupního bodu do svého království, můžete ztratit ze zřetele ostatní.

Crazy Defense Heroes recenze a návod [current_date format=Y] - P2E hra zdarma

Brzy vás může zaplavit roj útočníků a ztratíte všechna „srdce“. Můžete to zkoušet znovu a znovu za použití různých kombinací hrdinů, kouzel a obranných věží, dokud nakonec neporazíte všechny své nejhorší nepřátele.

Závěr

Celkově může být Crazy Defense Heroes uspokojivě náročná hra. Mohla by být zábavná sama o sobě, ale prvek P2E ji dostal na novou úrove0n. Vzhledem k rozšiřující se vizi Animoca Brands pro její blockchainové hry to vypadá, že tokeny TOWER mají slibnou budoucnost.