Karta Binance: zdarma, snadno a rychle

3 min read

Karta Binance je debetní karta pro kryptoměnu, kterou lze zdarma, rychle a snadno získat i používat. Navíc má atraktivní a inovativní design.

Kartu Binance si může rychle a snadno objednat kdokoli, kdo již má účet na Binance, pomocí webové stránky www.binance.com/en/cards.

Karta Binance: zdarma, snadno a rychle

Jedná se o debetní kartu, pomocí které je možné převádět a utrácet kryptoměny ve více než 60 milionech obchodů po celém světě v síti Visa převodem kryptoměny ze spotové peněženky Binance do peněženky karty. Zvláštní aspekt spočívá v tom, že je zcela zdarma. Ve skutečnosti společnost Binance neúčtuje uživateli žádné poplatky za správu ani za zpracování transakcí, nicméně poplatky třetích stran mohou stále platit podle použití.

Jak vytvořit NFT a prodávat jej – Rarible návod

Jak funguje karta Binance

Spotová peněženka Binance umožňuje zákazníkům bezpečně ukládat své kryptoměny a do peněženky platební karty je odesílá pouze tehdy, když je chtějí utratit.

Výměna na fiat měnu probíhá automaticky až v době útraty a prostředky uložené na kartě Binance jsou chráněny nejvyššími standardy zabezpečení, které platforma nabízí.

Karta Binance: zdarma, snadno a rychle

Kartu lze navíc také propojit s aplikací Binance, takže lze vše spravovat přímo ze smartphonu. Karta také nabízí cashback za nákupy až do výše 8% výdajů. Toto procento závisí na úrovni karty, která je zase založena na množství BNB v peněžence uživatele Binance. Cashbacky jsou vypláceny denně, s měsíčním stropem ekvivalentem 1 800 EUR a jsou vypláceny přímo do peněženky karty.

Karta existuje jak ve virtuální verzi, která se používá pro online nákupy, tak ve fyzické verzi pro platby v obchodech. Po objednání a získání virtuální verze lze požádat také o fyzickou verzi.

Roman

Napsat komentář