Binance Earn: Bezpečný způsob vydělávání pomocí kryptoměn

3 min read

Binance Earn je jednoduchý a bezpečný způsob, jak vydělávat pomocí kryptoměn.

Binance Earn nabízí několik způsobů, jak vydělat peníze, a to jak zaručené, tak s potenciálně vysokou návratností. Ve skutečnosti například dočasné zamčení stablecoinů může nabídnout předvídatelné výnosy se zaručeným kapitálem, zatímco výběr stakingu vysoce výnosných mincí může nabídnout nadprůměrné zisky, ale s větším rizikem.

Mohlo by vás zajímat: Jak funguje Binance Liquid Swap, vydělávejte na poskytování likvidity

Binance earn: Jak používat platformu

Binance Earn jedinečným centrem Binance, kde jsou spojeny všechny dostupné možnosti výdělku držených kryptoměn, takže můžete vydělat peníze bez nutnosti prodat svá aktiva.

Jakmile vložíte svá aktiva do peněženky na burze, můžete si na Binance Earn vybírat z desítek dostupných finančních produktů: jednoduše převeďte své prostředky na možnost podle vašeho výběru a okamžitě začněte vydělávat. Zamčené prostředky na různých produktech lze vždy odemknout a vybrat spolu s vašimi zisky.

Vaše výdělky uvidíte již den po vkladu. Podmínky se liší v závislosti na zvoleném produktu, ale obecně se výdělky na hlavním panelu účtu vykazují co nejdříve.

Celkově je podporováno více než 60 různých kryptoměn, desítky digitálních aktiv a stablecoinů. Produkty jsou rozděleny na Spoření (Savings), Staking, Launchpool, BNB Vault a Staking ETH 2.0.

Spoření se dělí na flexibilní úspory, uzamčené úspory a aktivity a umožňují vám vydělat stabilní výdělky s nulovými poplatky.

S flexibilním ukládáním můžete kdykoli vybírat finanční prostředky, zatímco s uzamčeným ukládáním na dobu vámi zvolenou můžete vydělávat více.

Aktivity jsou speciální události, které se čas od času objevují na kartě Činnosti. Obvykle mají omezenou nabídku, což znamená, že se musíte rychle přihlásit k odběru. Mohou nabídnout ještě vyšší výnosy, než jaké obvykle nabízejí uzamčené úspory.

Binance Earn: Bezpečný způsob vydělávání pomocí kryptoměn

Staking je zase rozdělen na uzamčený staking a DeFi staking (flexibilní staking), oba mají cenově dostupnou vstupní bariéru a vysokou návratnost.

S flexibilním DeFi stakingem kryptoměny není třeba zamykat a můžete obchodovat kdykoli. Vhodné pro uživatele, kteří potřebují flexibilní aktiva, ale výnosy jsou nižší. Zamčený staking znamená, že držíte prostředky v kryptoměnové peněžence a podporujete operace na blockchainové síti po vámi zvolenou dobu.

Binance Earn: Bezpečný způsob vydělávání pomocí kryptoměn

Launchpool je jednoduchý a je založen na nově uvedených tokenech. Umožní vám používat vaše tokeny k farmáření (vydělávání) nově zalistovaných tokenů, zapojením se do stakovacích poolů.

Binance Earn: Bezpečný způsob vydělávání pomocí kryptoměn

BNB Vault vám umožňuje získat s BNB mnoho výhod. Jedná se o flexibilní agregátor výnosů, který vám umožní vydělat kombinované zisky na vašich BNB využitím nejlepších zdrojů Launchpool, Savings a Defi Staking.

Binance Earn: Bezpečný způsob vydělávání pomocí kryptoměn

Staking ETH 2.0 má omezené riziko a vysokou návratnost, a to i při minimálních investicích.

Binance Earn: Bezpečný způsob vydělávání pomocí kryptoměn

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *