Animoca Brands a Ubisoft oznamují partnerství

3 min read

Partnerství se zdají být žhavým tématem tohoto měsíce, protože máme další oznámení o spolupráci mezi organizacemi web2 a web3, v tomto případě Animoca Brands a Ubisoft!

Ubisoft nedávno oznámil svůj vpád do her na webu 3 s Champions Tactics, strategickou hrou, která se právě vyvíjí. Nyní nakopnou věci o stupeň výš díky partnerství s jedním z největších jmen ve Web3 hraní, Animoca Brands! Toto partnerství umožní integraci Champions Tactics do Mocaverse prostřednictvím jeho „Web3 Frequent Player Program“. Tento program umožňuje hráčům získávat body Realm, které lze vyměnit za různé herní a skutečné odměny.

Před rokem se tradiční hráči videoher bouřili při jakékoli zmínce o blockchainu nebo NFT. Ale nyní se zdá, že herní vývojáři zmoudřeli, minimalizovali svou zlobu na NFT a vytvořili různé verze svých her, aby umožnili hráčům web2 i web3 participovat a hrát společně. Ubisoft se pustil do práce, protože také navázal partnerství s Immutable.

To je další velká novinka pro web3 hraní obecně, které se pomalu a neustále prosazuje na tradičnějších herních modelech. Web3 herní scéna je každým rokem větší a větší. A myslím, že rok 2024 bude v tomto trendu pokračovat s exponenciálním růstem hráčů!

Co je Champions Tactics?

Champions Tactics

Champions Tactics (úplný název Champions Tactics Grimoria Chronicles) je Web3 hra ve vývoji od Ubisoftu. Champions Tactics, inzerované jako PvP, taktické RPGéčko, slibuje svět sběratelských, přizpůsobitelných šampionů!

O hře Champions Tactics opravdu nemáme mnoho informací, i když to vypadá, že to může být strategická hra ve stylu face-off se třemi šampiony na tým.

Ubisoft také někdy v blízké budoucnosti uspořádá bezplatný minting pro kolekci PFP známou jako Warlords. Není jasné, zda jsou to také použitelné postavy ve hře, ale poskytnou časný přístup k vydáním Champions Tactics. Sledujte soutěže na Twitteru a Discordu, kde máte šanci získat místo v mincovně.

Chcete-li se dozvědět více o Champions Tactics, navštivte jejich webové stránky.

Co je Animoca Brands?

Animoca Brands

Animoca Brands je investiční a vývojářské studio zaměřené na web3 s investicemi do více než 400 projektů web3. Patří mezi ně Yuga LabsThe SandboxPhantom Galaxies, Life Beyond a mnoho dalších!

Animoca Brands má také svou vlastní kolekci PFP známou jako Mocas. Tyto Moca jsou součástí širšího Mocaverse, které zahrnuje vše, čeho se Animoca dotkne. Ti, kteří jsou držiteli Moca NFT, mohou vyhrát speciální ceny, získat přednostní přístup k novým hrám nebo speciálním turnajům a dokonce mohou hlasovat o návrzích od Bored Ape Yacht Club DAO!

Pokud se pohybujete na herní scéně web3 a ještě neznáte Animoca Brands, měli byste navštívit jejich web.

Nejlepší AI nástroj pro rok 2023

Marketa Tesarkova

Napsat komentář