Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce 2024

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce 2023

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste si zahráli bezplatnou hru, která by vám mohla vydělávat? Ano? Tento článek je právě pro vás! V tomto článku naleznete Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma.

Co jsou NFT?

Ve světě, kde lze cokoli digitalizovat a uložit na blockchain, poskytují nezaměnitelné tokeny (NFT) elegantní řešení pro vytváření decentralizované digitální sběratelnosti. Tyto tokeny představují jedinečné předměty v různých sektorech, včetně her nebo dokonce nemovitostí. NFT jsou průlomovým vynálezem. Ve světě, kde si kdokoli může vytvořit identickou kopii téměř čehokoli, poskytují nefunkční tokeny (NFT) originální a jedinečný kus majetku na blockchainu.

Trh NFT je stále v plenkách, ale má potenciál stát se jedním z nejlukrativnějších odvětví blockchainu. Skutečnost, že je lze snadno sdílet, činí tyto předměty dokonalými ve videohrách jako reprezentace nebo spotřební doplňky, se kterými mohou hráči volně obchodovat. Uživatelé NFT se zájmem o hry se obrátili k hraní Play-to-Earn (P2E) her jako způsob, jak vydělat nějaké peníze navíc. Můžete prodávat svá herní aktiva a dokonce vydělávat tokeny prostřednictvím modelu P2E.

Jak Play-to-earn hry pomáhají hráčům?

Pokud jde o vytváření her, existují dva hlavní mechanismy monetizace, které chce každý vývojář her. První je skvělá forma reklamy. Druhý maximalizuje vaše příjmy od uživatelů, kteří nakupují virtuální zboží za skutečné peníze, aby pro ně odemkli pokročilý obsah. Používání kryptoměn místo toho usnadňuje tento proces, pokud jej používají hráči nebo vývojáři NFT. Mnozí to v poslední době začali dohánět, a tak mohou své digitální sběratelské předměty označovat také.

Model play-to-earn by mohl být vnímán jako způsob, jak synergizovat obě strany, aby všichni byli odměněni za hodnotu, kterou přinášejí. Na jedné straně mohou herní společnosti implementací tohoto systému vyvinout živější ekonomiku ve hře, která by hráčům umožnila určitou úroveň kontroly nad tím, jak tráví čas a jaké zdroje jsou během hraní využívány. Zároveň poskytuje pobídky, jako jsou slevy nebo speciální předměty získané plněním úkolů ve hrách s vydělanou měnou.

Protože hráči již prokázali ochotu podporovat tyto typy finančních transakcí prostřednictvím utrácení peněz za upgrady, dává to smysl, protože by chtěli přístup k odměnám, které jsou jim přizpůsobeny.

Co jsou Play-to-Earn hry?

Když na trh přišla P2E hra Axie Infinity, pro hráče NFT se to stalo senzací. Vzhledem k nárůstu popularity této hry lidé začali vydělávat téměř 50 dolarů denně nebo více. Poté přišlo mnoho dalších NFT her.

Kryptohry, kombinují konvenční herní designy s nekonvenčními mechanismy, aby měli uživatelé větší kontrolu nad aktivy ve hře, jako jsou vzhledy, postavy a zbraně. To je umožněno jejich spuštěním na blockchainech prostřednictvím digitální měny podporované decentralizovanou ekonomikou, která chrání uživatele před manipulací.

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce 2023

Adopční standardy také zachovávají vzácnost, protože některé položky v těchto sítích lze jednoznačně identifikovat prostřednictvím jejich funkcí NFT. Tento herní model vám může pomoci vytvořit nebo vychovat nové postavy, nakupovat digitální předměty na herních trzích a odemknout další obsah tvrdou prací a dovednostmi.

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma

Co si tedy myslíte o vydělávání při hraní? Vypadá to zajímavě, ne! Zde jsme pro vás shrnuli top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce 2023.

 1. Axie Infinity
 2. CryptoBlades
 3. The Sandbox
 4. Star Atlas
 5. Illuvium
 6. Gods Unchained
 7. Splinterlands
 8. Polygonum
 9. NFT Champions
 10. Gold Fever
 11. Untamed Isles

Pojďme se na ně tedy podívat blíže:

1. Axie Infinity

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce [current_date format=Y]

Proč nezačít seznam první hrou NFT, která začala a dostala se na trh? Ačkoli se v poslední době objevilo mnoho alternativ, tato hra NFT je stále považována za jednu z nejlepších a stále běží na trhu s nesmírnou popularitou. Pokud plánujete investovat čas do P2E NFT hry, bezpochyby by Axie Infinity mohla být vaší ideální volbou. Hra se zaměřuje na chov, sbírání a boj s tvory jménem Axies a jejich použití k prozkoumání světa Lunacia.

2. CryptoBlades

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce [current_date format=Y]

V seznamu top Play-to-Earn her, které můžete hrát zdarma nemůže chybět RPG CryptoBlades. Stejně jako po jiných válečných hrách i po této hře následuje boj s nepřáteli, jejich porážení a získávání tokenů dovedností jako ceny. Během hraní mohou hráči vytvářet zbraně a dokonce je prodávat ve hře na trhu. Aby mohli hráči začít hru, musí si koupit postavu. Za pokračování v bitvách a hře je tedy třeba zaplatit minimální poplatek, což později umožňuje hráčům získat odměny ve formě tokenů dovedností.

3. The Sandbox

The Sandbox recenze

Slyšeli jste o Metaverse? The Sandbox je další vynikající P2E NFT hrou, která si získala obrovskou popularitu od listopadu 2021. Byla založena a existuje na trhu od roku 2012, ale nedávno si získala pozornost. Má obrovský trh, kde mohou hráči nakupovat a prodávat různé NFT. S ohledem na trh a vaši bezpečnost je hra The Sandbox jednou z nejbezpečnějších  dlouhodobých investic, které lze při investování do herních modelů udělat.

Sandbox je propojený svět jedinečných herních zážitků. S pozemky různých velikostí může každý vlastník pozemku stavět své vlastní výtvory pomocí vizuálního tvůrce her.

4. Star Atlas

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce [current_date format=Y]

Díky své jedinečné grafické technologii ve hrách NFT je Star Atlas považován za jednu z nejlepších NFT her pro více hráčů. Jedná se o zajímavou hru, kde hráči mohou prodávat a kupovat NFT ve hře, stavět města, vytvářet mikroekonomiky a vytvářet decentralizované autonomní organizace (DAO). Speciální efekty a grafika této hry jsou odvozeny z Unity Engine 5.

5. Illuvium

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce [current_date format=Y]

Hra Illuvium obsahuje více než 100 Illuvialů/příšer, které se budou toulat rozlehlým mimozemským světem. V této hře je můžete chovat, sloučit a upgradovat, abyste mohli bojovat se svými protivníky . Iluviálové jsou jedinečná a nebezpečná stvoření. Mohou být zajati, sloučeni s ostatními nebo použity k boji proti protivníkům! Vždy existuje riziko, že zůstanete pozadu, pokud se rozhodnete nehrát svou roli dostatečně dobře. Nicméně se to může vyplatit.

Illuvium je ve skutečnosti sada her odehrávajících se ve stejném vesmíru. Illuvium Arena je PvE, auto-bitevní, soutěž o přežití s ​​žebříčky, Illuvium Zero nabízí budování základny a NFT crafting pro Illuvium Zero, hlavní hru. 

6. Gods Unchained

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce [current_date format=Y]

Gods Unchained karetní bojová hra, která změní žánr tím, že vloží prvky NFT do již známého formátu. Karty lze zakoupit od jiných hráčů nebo vyhrát v zápasech PVP, přičemž v tomto bodě je kladen větší důraz na dovednosti a strategii než na štěstí, protože žebříčky určují, kdo vyhraje hry. Tyto karty lze obchodovat na jakémkoli herním nebo otevřeném trhu. Existuje mnoho typů karet dostupných ke koupi, včetně běžných verzí nazývaných „common cursives“, které mají minimální kresbu, ale nabízejí základní funkce.

Jsou perfektní, pokud nechcete utrácet příliš mnoho peněz. Hra je také vybavena tokeny GODS, které lze použít k nákupu aktiv ve hře, která lze dále obchodovat nebo prodávat. Gods Unchained je inovativní free-to-play sběratelská karetní hra, která hráčům poskytne jedinečné virtuální karty. Tyto mocné předměty lze použít nejrůznějšími způsoby, včetně PVP bitev k určení, kdo má nejlepší dovednosti pro úspěch.

7. Splinterlands

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce [current_date format=Y]

Co kdybyste si mohli koupit a vyměnit karty, které dávají odměny jen za hraní? Zní to jako win-win situace. A to je! Splinterlands umožňuje uživatelům vydělávat během hraní, podobně jako Gods Unchained. S úvodním balíčkem, který obsahuje deset karet, můžete začít hrát Spliterlands po registraci během procesu onboardingu (kde stačí vytvořit účet). Můžete si také zakoupit další balíčky z obchodu v rámci aplikace pomocí měn, které jste dosud vydělali.

V některých případech se mezi těmito prvními zakoupenými sadami mohou objevit vzácné předměty, takže se ujistěte, že zbývá spousta možností, abyste mohli nasbírat více kusů a zkuste štěstí najít něco skvělého, než bude příliš pozdě.  Díky cross-chain funkčnosti lze karty a tokeny obchodovat také na Ethereum blockchainu a na Waxu. Splinterlands má nyní token řízení nazvaný SPS.

8. Polygonum

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce [current_date format=Y]

Polygonum je hra simulující přežití pro více hráčů, kde hráči mohou nakupovat a vyměňovat předměty ve hře a vytvářet si vlastní regiony s přizpůsobením pro všechny tři primární zóny, PVP (hráč versus ostatní), PVE (lov a průzkum) a farming. Jediný server umožňuje zákazníkům zažít pohlcující svět plný vzrušení.

9. NFT Champions

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce [current_date format=Y]

NFT Champions je příběhová hra se spoustou vedlejších úkolů pro hráče, aby je zabavili. Mapa světa se skládá z různých oblastí; každý plný jedinečných postav a výzev, které lze řešit samostatně nebo s přáteli. Můžete si vybrat, zda chcete, aby vaše dobrodružství bylo nezávislé nebo chcete spolupracovat; je zcela na tom, jaký druh zábavy vyhovuje vašim požadavkům.

Celá hra je o sbírání vzácných a mocných zvířat známých jako Champions, abyste vytvořili svůj dokonalý tým. Každý z nich je zastoupen na blockchainu prostřednictvím NFT, který se může vyvinout do účinnějších forem s různými statistikami nebo útočnými dovednostmi v závislosti na tom, kolik úsilí hráči vynakládají během hry, přičemž všechny odměňují ty, kteří postupují.

10. Gold fever

Zlatá horečka

Gold Fever je hrou, ve které hráči proplouvají bujnou krajinou džungle, aby našli svou vlastní cestu. Kdokoli může vlastnit půdu prostřednictvím NFT nebo budov umístěných na pozemcích, které generují pasivní příjem a zároveň zvyšují vaše jmění. Obsahuje různé hráčské frakce.

Mapa nabízí různé cesty, kterými se mohou hráči vydat také, pokud jde jen o shromažďování zdrojů, pak je k dispozici mnoho možností; ale pokud se rozhodnete pro těžbu, vězte, že pouze konkrétní místa poskytnou to, co potřebujete, to je spousta zlatých nugetů.

11. Untamed isles

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce [current_date format=Y]

Untamed Isles je nové, volně hratelné MMORPG, které se nepodobá žádnému jinému. Hra spojuje lov příšer s chovem, aby pro hráče vytvořila strhující zážitek. Hra obsahuje prostředí otevřeného světa, což znamená, že se za každým rohem vždy něco děje. V questu můžete být například požádáni, abyste pomohli některým vesnicím hledáním chybějících ingrediencí potřebných na konkrétních místech na různých ostrovech nebo budete bojovat ve skrytých jeskyních hluboko pod povrchem. Patří mezi nejlepší Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma, protože nabízí hlasový chat, což jiné P2E hry nenabízejí.

NFT hry: Klady a zápory

Zde je seznam výhod a nevýhod, kterí s sebou přináší Play-to-Earn hry.

Klady

 • Převod vlastnictví – Obchodujete se svými herními poklady kdykoli a získáte férovou cenu. Kupující se stává aktuálním vlastníkemí, které je zaznamenáno i na blockchainu!
 • Bezpečnost a jedinečnost – Nezaměnitelné tokeny (NFT) jsou budoucností blockchainového hraní. Jsou tak vzrušující, protože NFT je jedinečný, což znamená, že nikdo kromě vás nemůže být jeho vlastníkem, pokud jej neprodáte.
 • Transparentnost – Díky blockchainu jsou přítomnost a historie vlastnictví neměnné. Každá položka je nabízena se 100% transparentností.
 • Značka a kreativita – NFT vám umožňují zvýšit povědomí o značce a vzbudit nový zájem pomocí kreativních funkcí a přijetí začleněním nových funkcí do návrhů.

Nevýhody

 • Obavy z nejistoty – Současná mánie nákupu digitálních aktiv NFT připomíná ekonomickou bublinu, která by mohla nakonec prasknout. Růst se mírně pozastavil, ale stále existuje potenciál umožnit více lidem přístup k obchodování s těmito jedinečnými typy investic. Nicméně mnozí odborníci srovnávají tuto současnou situaci skrachem, kdy každý přišel o své peníze, protože neexistovaly žádné předpisy nebo pokyny, co se může stát, když věci překročí určité hranice, dokud se to nestalo.

Závěr

Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma jsou v poslední době nejoblíbenějším typem her. Odměny jsou výjimečné a s touto novou technologií budete na vrcholu, pokud jde o inovace!

Pokud tedy hledáte novou hru, do které investujete svůj čas a NFT, podívejte se na některé z nejlepších P2E her, které používají nezaměnitelné tokeny! Užijete si hraní fantastických her a získáte výhody vlastnictví jedinečných digitálních aktiv, jejichž hodnota může v průběhu času nesmírně vzrůst. Pokud ne, podívejte se na náš souhrn výše a uvidíte, jak zábavné a přínosné mohou být!

Tak na co čekáte? Začněte ve svém dalším herním dobrodružství. Je dobré podílet se na rostoucím odvětví nezaměnitelných tokenů a pomáhat mu a zároveň si užívat hraní těchto her a vydělávat herní aktiva.