Coinomi recenze 2024 – Inovativní kryptoměnová peněženka, která je na trhu od roku 2014

10 min read

Coinomi je důvěryhodná kryptoměnová peněženka používaná miliony uživatelů, která podporuje ukládání, správu portfolia a obchodování s více než 1770 aktivy. Tato víceřetězcová peněženka, která se vyvíjí od roku 2014, se hned po svém spuštění stala jednou z top možností pro ukládání kryptoměn. Coinomi si navíc udržela své dominantní postavení neustálým zaváděním nových funkcí a aktualizací, čímž si vždy udržela náskok před konkurencí. V dnešním článku si probereme, co je Coinomi a co z ní dělá tak skvělou kryptoměnovou peněženku.

Coinomi recenze

Coinomi recenze

Coinomi je populární multichainová kryptoměnová peněženka, která byla uvedena na trh v roce 2014, což z ní činí jednu z nejstarších peněženek, které podporují více blockchainových sítí. Coinomi dnes ve skutečnosti podporuje celkem 125 sítí s více než 1700 tokeny a coiny a některé z nich lze převést přes SegWit, aby byly transakce jednodušší.

Peněženka je dostupná širokému spektru uživatelů z různých operačních systémů a zařízení, včetně Android, iOS, Windows, macOS a Linux. Navzdory skutečnosti, že Coinomi původně začala výhradně jako mobilní peněženka, vývojáři se v posledních letech snažili zapracovat také desktopových klientech.

Pokud jde o funkce, vývojáři Coinomi vůbec nezaháleli. Peněženka nabízí:

 • Integrované směnárny
 • Přímé DEX obchodování (swapy tokenů)
 • Nákup kryptoměn prostřednictvím kreditní karty
 • Podpora DApp a Web3
 • Přístup k aplikacím DeFi
 • Podpora více než osmi jazyků

Coinomi Návod

Krok 1: Stáhněte si Coinomi Wallet Software

Chcete-li si stáhnout Coinomi, postupujte podle následujících pokynů:

 1. Přejděte na oficiální web Coinomi.com. Najdete zde různé verze softwaru.
 2. Vyberte verzi, která je pro vás vhodná, a nainstalujte software do vašeho zařízení.
 3. Coinomi Wallet mobile si můžete stáhnout také z App Store, pokud máte iPhone, nebo z Obchodu Play, pokud máte Android.

Krok 2: Vytvořte si účet

 1. Otevřete na svém zařízení software Coinomi
 2. Když se dostanete na domovskou stránku, klikněte na tlačítko “Create a portfolio”.
 3. Software vám ukáže různé dostupné režimy šifrování. Vyberte si ten, který vám vyhovuje.
 4. Poté vám Coinomi nabídne seznam kryptoměn podporovaných platformou. Můžete si vybrat různé mince, které chcete mít v peněžence. Po vytvoření účtu bude samozřejmě možné do seznamu přidat další kryptoměny.
 5. Od tohoto okamžiku je váš účet Coinomi vytvořen. Platforma vám přiřadí 24slovnou seedovou frázi. To pomáhá zabezpečit váš účet. Musíte ji zkopírovat ve správném pořadí a bezchybně opět vyplnit na platformu. Poté klikněte na pole v dolní části stránky a potvrďte, že jste úspěšně uložili frázi pro obnovení. Poté klikněte na „Next“ .
 6. Nyní musíte definovat heslo, které bude jediným způsobem přístupu k vaší peněžence.
 7. Vyberte počáteční měnu svého účtu. Po registraci v softwaru budete mít možnost přijímat i další fiat měny. Jakmile bude hotovo, můžete nyní používat svůj účet Coinomi Wallet.

Krok 3: Použití různých služeb

Nyní, když je váš účet Coinomi Wallet spuštěn, můžete využívat její různé služby. Připomínáme, že tento software umožňuje tři funkce, kterými jsou:

 • Odeslání kryptoměny
 • Příjem prostředků
 • Směnárna kryptoměn

Coinomi recenze [current_date format=Y] - Inovativní kryptoměnová peněženka, která je na trhu od roku 2014

Jak poslat kryptoměny do peněženky Coinomi?

 1. Otevřete svou peněženku Coinomi a přejděte na seznam kryptoměn, které jste vybrali při otevírání účtu.
 2. Vyberte kryptoměnu, kterou chcete odeslat. Přejeďte doleva a klikněte na „Send“.
 3. Uveďte částku transakce a také adresu příjemce. Po dokončení klikněte znovu na „Send“.
 4. Platforma vám poté nabídne různé rychlosti transakcí, které jsou úměrné poplatkům uplatňovaným na burze. Vyberte si rychlost, která vám vyhovuje, a klikněte na „Validate“ .

To je vše. Průběh operace můžete zkontrolovat v sekci aktuální transakce.

Jak přijímat kryptoměny na Coinomi Wallet?

 1. Otevřete Peněženku a přejděte na seznam mincí zvolených při vytváření účtu
 2. Vyberte kryptoměnu, kterou chcete přijmout, a přejeďte prstem doleva.
 3. Klikněte na „Receive“. Platforma vám přidělí adresu a QR kód. Můžete kliknout na „Copy“ a uložit uvedenou adresu nebo naskenovat QR kód.
 4. Odeslat adresu odesílateli.

Jediné, co musíte udělat, je počkat, až peníze dorazí do vaší peněženky.

Jak obchodovat s kryptoměnami v peněžence Coinomi?

 1. Otevřete platformu Coinomi
 2. Přejděte do postranní nabídky na levé straně rozhraní a klikněte na položku „Exchange “.
 3. Zobrazí se seznam kryptoměn dostupných ve vaší peněžence. Vyberte si ten, který chcete obchodovat.
 4. Zobrazí se formulář pro výměnu. Musíte zadat částku, která má být směněna, a také kryptoměnu. Jakmile to bude hotovo, potvrďte transakci.

Poznámka : Coinomi není směnárna kryptoměn. Spolupracuje však s některými brokery. Právě díky posledně jmenovanému je na této softwarové peněžence možná výměna digitálních měn.

To je pro tento tutoriál vše. Celý tento postup je snadno proveditelný a zabere vám jen pár minut. Naše recenze Peněženky Coinomi je tedy v tomto bodě pozitivní.

Je Coinomi bezpečná?

Pokud jde o bezpečnost, hlavní výhodou Coinomi je, že vaše soukromé klíče neukládá na svých vlastních online serverech, ale lokálně na vašem zařízení. To znamená, že uživatel si zachová osobní přístup ke svým klíčům a že tyto klíče nejsou uloženy ve zneužitelné síti, kterou mohou hackeři napadnout. Chcete-li tedy chránit svůj majetek, vše, co musíte udělat, je zabránit tomu, aby se váš smartphone nebo počítač dostal do nebezpečí a spojil se s jinými škodlivými zařízeními.

Poslední a velmi důležitou bezpečnostní funkcí je používání hesel Coinomi. I kdyby vám někdo ukradl zařízení, bylo by pro něj nemožné odemknout vaši peněženku bez znalosti hesla, které jste si osobně nastavili.

S velkým zabezpečením často přichází stejně skvělé soukromí a nejinak je tomu v případě Coinomi! Aplikace nevynucuje žádné zásady KYC, ani nesleduje, neukládá ani nesdílí vaši IP adresu s ostatními. Podle jejich webových stránek jde tým ve skutečnosti tak daleko, že anonymizuje všechny vaše požadavky při interakci s peněženkou, což pomáhá vaší IP adrese zůstat vždy skrytá.

Je Coinomi uživatelsky přívětivá?

Coinomi recenze

Nemá smysl nastavovat peněženku, kterou neumíte ovládat nebo vám zabere příliš mnoho času, než se ji naučíte používat. Díky týmu se Coinomi neustále vyvíjí s ohledem na uživatelskou zkušenost. Ať už používáte Coinomi na Windows, Mac, IOS nebo Android, aplikace má vždy minimalistický, lehký a intuitivní design.

Počet vlastněných kryptoměn a jejich hodnota je zobrazena na jediné kartě, kde mohou uživatelé přijímat, nakupovat, převádět, odesílat a dokonce vyměňovat aktiva. Zde můžete také vidět svou historii převodů a zkontrolovat stav vašich transakcí.

Všechny ostatní komplexní funkce jsou uchovávány odděleně od vašeho portfolia. Jakmile se budete cítit lépe ve světě kryptoměn, můžete rychle přejít na další karty Coinomi a používat jejich bohatý prohlížeč DApp k nákupu NFT, yield farmingu, kryptopůjčkám a interakci s decentralizovanými burzami.

Mějte na paměti, že nejste omezeni na používání svých aktiv v samotné aplikaci Coinomi. Spousta protokolů DeFi nabízí podporu pro Coinomi prostřednictvím WalletConnect , což vám umožňuje přímé připojení k dApps z vašeho prohlížeče.

Coinomi Poplatky

Obecně platí, že odeslání 120 EUR v BTC standardní rychlostí vás bude stát přibližně 10 EUR. Co se týče tarifních úrovní, ty odpovídají rychlostem transakcí: Slow, Normal a Fast.

Takže čím kratší operace, tím vyšší náklady. Navzdory všemu je naše recenze Coinomi Wallet v otázce provizí pozitivní. Kromě poplatků za výměnu, které jsou variabilní, je tato kryptoměnová peněženka zcela zdarma.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je pro kryptopeněženky stejně důležitá jako bezpečnost. S vědomím, že nastavení a správa peněženky je pro většinu investorů nová zkušenost, se tým společnosti Coinomi rozhodl svým klientům nabídnout 24/7 živou zákaznickou podporu.

Cooinomi recenze

Pro komunikaci s týmem podpory a kladení otázek mohou uživatelé využít vestavěný živý chat Coinomi v aplikaci nebo ten, který najdete na jejich hlavním webu. Alternativně je možné komunikovat s týmem prostřednictvím jejich sociálních kanálů, mezi které patří Twitter, Telegram a Facebook. Pokud vše ostatní selže, Coinomi má bohatý portál podpory, který nabízí odpovědi na stovky otázek.

Jak vybrat peníze z Coinomi

Pokud jde o vklady, Coinomi vám umožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měny prostřednictvím služeb třetích stran, jako jsou Simplex a BTC Direct. Jak již bylo zmíněno, můžete také vkládat mince a tokeny z jiných peněženek a obchodních platforem. Otázkou ale je, jak se z Coinomi stáhnete?

Coinomi recenze

Výběr kryptoměn je možný převodem coinů na jinou centralizovanou burzu, která vám umožňuje prodávat je za fiat. Učinit tak v samotné aplikaci Coinomi je nemožné, protože aplikace neumožňuje prodávat kryptoměny za fiat peníze. Jedinou možností je utratit kryptoměny za nákup dárkových karet od prodejců a použít je k nákupu zboží a služeb.

Jaké kryptoměny Coinomi podporuje?

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • Cryptonote
 • Omnilayer
 • Zerocoin
 • NEM
 • Zerocash
 • Binance Coin
 • Tron
 • a mnoho dalších

Coinomi: Kady a zápory

Používání každé aplikace přichází s klady i zápory. V této části jsme shrnuli výhody a nevýhody Coinomi.

Klady

 • Bezpečná
 • Snadně se použivá
 • 100% anonymní
 • Dobrá nabídka kryptoměn
 • Dostupné poplatky
 • K dispozici funkce výměny

Zápory

 • Směna kryptoměn podléhá variabilním poplatkům

Závěr

Coinomi je skutečně vynikající možností pro ukládání kryptoměn. Nejen, že je bezpečná a vysoce důvěryhodná ze strany investorů, ale peněženka také podporuje širokou škálu zařízení, aktiv a blockchainových sítí. Abychom nezapomněli, funkce DApp a Web3 společnosti Coinomi spolu s podporou WalletConnect z ní činí skvělou volbu pro ty, kteří se chtějí připojit k extrémně oblíbenému trhu DeFi.

Krypto burzy s nejnižšími poplatky 2023

Roman

Napsat komentář