Sorare recenze – NFT fantasy fotbal

6 min read

Pokud máte rádi nezaměnitelné tokeny (NFT) a fotbalové manažerské hry, Sorare by pro vás měla být ta správná volba. Vzhledem k tomu, že NFT si razí cestu do hlavního proudu, přičemž popularita OpenSea v roce 2022 raketově stoupá a dokonce i starší jména jako Gamestop oznamují svoje vlastní tržiště NFT, je připravena půda, aby i nadále přitahovaly pozornost mainstreamu. Sorare se může stát oblíbenou volbou pro manažery fantasy fotbalu NFT, protože nabízí zábavné a inovativní spojení blockchainu a fantasy sportů.

Sorare recenze

Sorare je fantasy fotbalová manažerská hra založená na NFT, kde můžete získávat, kupovat a prodávat hráčské karty a užít si pohlcující herní zážitek. Zde si můžete vybudovat a spravovat svůj vysněný tým a dokonce prodat své nejlepší hráče za peníze – stejně jako ve skutečném fotbale. Nejsou to však pouze NFT, které dělají ze Sorare speciální hru.

Jinými slovy, karty Sorare nejsou jen sběratelské předměty NFT na blockchainu Ethereum. Ano, jedná se o karty, které byly tokenizovány a lze s nimi obchodovat na Ethereu, ale tyto sběratelské karty se také používají k hraní fantasy fotbalu Sorare. Jednou z hlavních námitek, které lidé ohledně NFT mají, je to, že mnoho z nich nemá žádnou funkci mimo umění nebo symbolickou prezentaci. Ti, kteří jsou o NFT více informovaní, vědí, že technologie za NFT má větší váhu než pouhé obrázky JPEG.

Sorare návod

Herní mechanika Sorare se podobá mechanikám jiných fantasy sportovních her. Sorare však bere tento osvědčený vzorec a oživuje jej inovativní technologií blockchain, čímž do hry přidává aspekt skutečné hodnoty.

Registrace na Sorare je snadná. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj e-mail, uživatelské jméno a heslo nebo se přihlásit pomocí Gmailu nebo Facebooku. Poté vám Sorare na každém kroku poskytne spoustu bezplatných sběratelských karet a umožní vám s nimi vytvořit tým.

Nejprve musíte postavit tým složený z 5 hráčů, který se skládá z brankáře, obránce, záložníka, útočníka a dalšího hráče dle vašeho výběru: ať už je to obránce, záložník nebo útočník. Po sestavení svého týmu si ze své skupiny vyberete kapitána, který může v každém zápase získat body navíc.

sorare recenze

Dále můžete použít svůj tým založený na blockchainu k hraní ve vámi preferovaných soutěžích, což mohou být ligy v Evropě, Asii atd. Výběrem soutěže, kterou považujete za vhodnou, můžete vyhrát ceny, které přicházejí ve formě sběratelských karet a kryptoměn.

Vaše skóre může dosáhnout maximálně 100 a je založeno na skutečném výkonu hráče. Body se budou přidělovat za góly, asistence, přihrávky, zákroky a další statistiky podle aktuálních fotbalových statistik.

Zakoupené karty Sorare jsou NFT, které se dodávají v různých raritách, lišících se od bílých běžných karet, které jsou snadno dostupné. Tyto vzácnosti NFT, které lze zakoupit, přicházejí ve formě limitovaných, vzácných, super vzácných a jedinečných. Limitovaná edice karet vychází pouze na 1000 za sezónu, vzácné karty se vytváří pouze za 100 za sezónu, supervzácné karty na 10 za sezónu a jedinečné karty pouze 1 za sezónu. Obvykle platí, že čím vzácnější karta je, tím silnější je váš fantasy fotbalový tým.

sorare návod

Karty mají také své vlastní zkušenosti, což zvyšuje sílu vašich karet při hraní turnajů a vybízí vás k jejich používání za účelem zvýšení jejich hodnoty.

Tímto způsobem hra zajišťuje, že nejste odsouzeni k záhubě, pokud máte pouze běžné karty. I když je snazší vyhrát se vzácnějšími kartami, správná strategie může vyvážit některé specifické nevýhody. Přidejte to ke skutečnosti, že Sorare vám dává mnoho bezplatných společných karet, které můžete zapojit do vašeho týmu a hra je zábavnější.

Kromě toho existují speciální soutěže založené na vzácnosti vašeho týmu. K odemknutí vyšší úrovně soutěže potřebujete alespoň 3 karty z limitované edice, k odemknutí další úrovně pak 3 vzácné karty a tak dále. Jako takový si můžete vybrat zápas s hráči, kteří mají srovnatelnou raritu jako vy.

Být na blockchainu Ethereum může být pro většinu uživatelů také drahé, a proto je distribuce bezplatných karet Sorare skvělý nápad. Hráčům, kteří právě začínají, dává příležitost naučit se herní mechaniku, než investují peníze.

Jakmile jsou hráči připraveni na nákup karet, hra má vlastní tržiště, na kterém můžete na platformě nakupovat a prodávat karty spolu s balíčky a jednotlivými prodeji. Díky tomu je Sorare jednou z nejzajímavějších NFT her současnosti.

Závěr

Sorare je jedním z projektů, na který je třeba dávat pozor na úsvitu revoluce NFT. Vzhledem k tomu, že NFT již pronikly do povědomí hlavního proudu, široké přijetí by se mohlo rychle přiblížit. Sorare je daleko před běžnými fantasy sporty díky inovativnímu využití NFT a má potenciál stát se aktivní sběratelskou sportovní hrou. Sorare je jako takový vzrušující projekt, který již zasáhl kryptosvět a stále má obrovský potenciál k růstu.

MetaMask: kompletní návod

Roman

Napsat komentář