Trezor, luxusní hardwarová peněženka: CORAZON Aluminium

4 min read

Trezor ve spoluráci s Gray uvádí na trh hliníkovou hardwarovou peněženku CORAZON Aluminium, která kombinuje elegantní design a zabezpečení s kvalitními materiály a variabilními barvami.

Gray je singapurská luxusní značka známá svými futuristickými designovými produkty. Spolu se SatoshiLabs (tvůrci Trezoru) uvede na trh CORAZON, hliníkovou hardwarovou peněženku.

CORAZON bude postaven na stejné technologii jako Trezor Model T. Půjde o hardwarovou peněženku schopnou podporovat 1 500 různých kryptoměn. Díky složení materiálů je zařízení neuvěřitelně silné a přesto lehké.

Trezor, luxusní hardwarová peněženka: CORAZON Aluminium

Varianty Trezor CORAZON Aluminium

Peněženky Trezor CORAZON jsou v současné době k dispozici v hliníkovém provedení ve čtyřech barvách:

  • Vesmírně šedá,
  • Galaktická modrá,
  • Pulsar červená
  • Galaktická fialová

Tyto za cenu 599 dolarů.

Pro náročnější je k dispozici verze s titanovými barvami. Náklady vzrostou na 999 dolarů u verze Titanium, 1499 dolarů u Stealth Titanium, až k 1 999 dolarům u verze Gold a Rose Gold Titanium.

Na oficiálních webových stránkách je možné vidět barvy, ceny a varianty a prozkoumat fantastický svět Gray, proslulého výrobou luxusního příslušenství také pro iPhone, Samsung a MacBook.

Trezor Model T, ze kterého CORAZON vychází, je jedním z nejúspěšnějších modelů SatoshiLabs. Díky 0,83palcovému barevnému dotykovému displeji se uživatelé domnívají, že je velmi snadné jej používat a lze je připojit k mobilním telefonům i počítačům.

MegaCryptoPolis3D – recenze

Proč si vybrat hardwarovou peněženku

Hardwarové peněženky, jako je Trezor, jsou považovány za extrémně bezpečné, protože jsou „offline“, tj. nejsou připojeny k síti. Je tedy extrémně obtížné je hacknout. Není náhoda, že pouze v roce 2019 měl tento trh hodnotu zhruba 180 milionů a v roce 2025 to mohlo být přes 600 milionů dolarů.

Uživatelé však musí věnovat maximální pozornost správnému uložení svého seedu, jinak přijdou o prostředky obsažené v peněžence.

Uživatelé, kteří se chtějí cítit v bezpečí, by měli své kryptoměny vložit do hardwarové peněženky. A pokud chtějí také něco v luxusním stylu, CORAZON je pro ně tím pravým zařízením.

Jak funguje?

Trezor Model T a Corazon Aluminium může zejména ukládat Bitcoiny, Litecoiny, Ethereum, Dash, Zcash, NEM, Monero, Expanse, Ubiq, všechny tokeny ERC20 a 500 dalších různých kryptoměn. Celkem 1500 jak bylo zmíněno výše.

Nejprve však poznámka: tyto nástroje si kupte na oficiálních webových stránkách, nikoli od maloobchodníků, protože tito obchodníci mohli se zařízeními manipulovat.

Má slušné množství integrované paměti a v balení je také USB konektor typu C. Balení obsahuje pokyny, které jsou pouze v angličtině. Pokyny jsou však velmi jasné a používání této hardwarové peněženky je celkem intuitivní

Nejdůležitější je třeba říci, že 0,83 ″ obrazovka hodně pomáhá a proto jsou informace zobrazené na zařízení viditelnější ve srovnání s předchozími modely Ledger a Trezor.

Podporuje tři nejpoužívanější formáty seedů, BIP32 / 39 a 44, což usnadňuje a rychlejší import soukromých klíčů převzatých z jiných peněženek.

Roman

Napsat komentář