Phantom Galaxies spouští předběžný přístup

4 min read

Phantom Galaxies oficiálně spouští fázi předběžného přístupu své vesmírné akční MMO hry! A hrát lze zcela zdarma! Pokud nechcete, nemusíte se ani zabývat žádnými funkcemi blockchainu nebo web3, protože tým Phantom Galaxies také spustil web2 verzi své hry na Steamu!

Phantom Galaxies je k dispozici ke stažení prostřednictvím webové stránky nebo prostřednictvím Epic Games launcher a na Steamu. Je však třeba poznamenat, že verze Steam nemá integraci web3. Takže pokud máte rádi kryptoměny, blockchain a/nebo NFT, budete chtít verzi web3.

Phantom Galaxies spouští předběžný přístup

Předběžný přístup také přináší typ bitevního systému do Phantom Galaxies známý jako Ranger Activity Burnup Chart. Jedná se o měsíční postupový systém, který sleduje zapojení hráčů a rozdává body aktivity. Dosažením nových úrovní v žebříčku získáváte nové odměny. Ve skutečnosti budou k dispozici tři různé odměny. Standard Track je dostupný pro každého a zahrnuje odměny, jako jsou rudy, kredity a U-Cubes. Pak je tu Advanced Track pro hráče na Steamu. To zahrnuje více herních odměn, ale připojení stojí 60 Starlings. Starlings budou ve hře ekvivalentem tokenů ASTRAFER pro hráče, kteří hrají webovou verzi hry.

Pak je tu Elite Track s podporou web3. Vstup stojí 100 000 kreditů. V budoucnu bude existovat možnost platit v tokenech ASTRAFER, ale prozatím mohou hráči převést ASTRAFER na kredity v poměru 1 kredit za ASTRAFER v hodnotě 0,0001 USD. Elite Track bude obsahovat tokeny ASTRAFER a další odměny ve hře.

U-Cubes jsou novým zdrojem používaným pro vylepšení zbraní, štítů a dalšího vybavení.

Phantom Galaxies spouští předběžný přístup

Navíc Phantom Galaxies nyní nabízí hráčům možnost připojit se k veřejnému nebo soukromému prostoru při warpingu do nových lokací. Pokud se tedy hráči chtějí soustředit pouze na své mise bez jakéhokoli rozptylování, mohou si vybrat soukromý prostor, nebo pokud chtějí být více společenští, pak si mohou vybrat veřejné místo.

Hráči nyní budou moci vidět své vlastní NFT ve hře a také jejich stav. NFT budou muset být „vázány“, aby mohly být použity ve hře, takže je nebude možné prodat nebo převést. Hráči však budou moci používat své generativní piloty a hvězdné stíhačky ve hře a předvádět jejich jedinečný vzhled svým kolegům!

A to je samozřejmě jen začátek. Phantom Galaxies pracuje na mnoha plánech na vylepšení hry a také na přidání nových kooperativních výzev, více možností pro více hráčů, minting předmětů, přizpůsobení mechanizmů, fúzního systému, dalšího vybavení a dalších!

Hra Phantom Galaxies je zcela zdarma. Přejděte na webovou stránku a stáhněte si hru nebo získejte přístupový kód pro její instalaci prostřednictvím Epic Games!

Co je Phantom Galaxies?

Phantom Galaxies je zdarma hratelné, příběhové, FPS, MMORPG zasazené do budoucnosti vesmírného cestování a kolonizace planet. Hráči plní příběhové úkoly, bojují s piráty a vylepšují svou postavu a hvězdné lodě. Hra zahrnuje pilotování a bojování hvězdných lodí, stejně jako 3D vesmírné stanice, kde dochází k většině interakcí NPC.

Hráči budou vlastnit své vlastní Starfightery ve formě NFT. K upgradu svých stíhaček budou také používat vybavení a fúzní NFT. Phantom Galaxies také obsahuje systém odměn, denní a týdenní úkoly a systém PvP. Tým má také plány na mnoho dalších funkcí. Patří mezi ně arénové PvP, PvE nájezdy a dokonce i potenciální trvalá ztráta NFT Starfighter (v určitých zónách)!

Phantom Galaxies otevřely časný přístup hráčům 15. listopadu 2023, přičemž hra je dostupná přes Steam i obchod Epic Games.

Chcete-li se dozvědět více o Phantom Galaxies, navštivte jejich webovou stránku.

Odstartoval minting NFT Phantom Galaxies s Avatary a Starfightery

Nejnovější aktualizace Genopets přidává minihru a obchod v aplikaci

Roman

Napsat komentář