Ubisoft a Immutable oznámily strategické partnerství

3 min read

Dva herní giganti, Ubisoft a Immutable, oznamují nové partnerství. Ačkoli oba pocházejí z různých stran herního světa, toto partnerství se snaží pomoci sloučit herní ekosystémy web2 a web3 a mohlo by být velkým krokem pro online hraní obecně!

Ubisoft a Immutable oznámily strategické partnerství

Přišlo velké oznámení od Immutable, když odhalily strategické partnerství s Ubisoftem. O tomto partnerství zatím nemáme mnoho podrobností, ale víme, že se obecně zaměřujeme na integraci nových hráčů do webu3 v bezproblémovém a snadném prostředí, které mohou vývojáři využít a škálovat na tisíce nebo dokonce miliony uživatelů.

Ubisoft je gigant v oblasti her, zaměstnává téměř 20 000 lidí ve studiích pro vývoj her po celém světě. To, že subjekt této velikosti projeví zájem o blockchainové hraní, je obrovské. A partnerství s nimi Immutable je ještě větší!

Ubisoft již oznámil web3 hru ve vývoji známou jako Champions Tactics. Pokud Immutable může poskytnout nástroje a ekosystém, které potřebují k vybudování dalších web3 integrací, očekávejte v nadcházejícím roce mnohem více oznámení! Oficiální oznámení o partnerství si můžete přečíst zde.

Ubisoft a Immutable oznámily strategické partnerství

Co je Immutable X?

Immutable X je řešení škálování vrstvy 2 na blockchainu Ethereum pro NFT. Immutable X, který byl vyvinut jako odnož z Gods Unchained, když si tým uvědomil, že vysoké transakční poplatky jsou hlavní překážkou obchodování s NFT kartami. Poté se Immutable X rychle rozrostl. Immutable X přilákal na svou platformu rostoucí řadu projektů. Některá pozoruhodná jména zahrnují Gods Unchained, Guild of Guardians, Illuvium a Ember Sword. Ale není to jen pro herní NFT. Immutable X také hostí desítky dalších projektů NFT.

Platforma byla spuštěna v roce 2021 a svůj token spustila později v tomto roce. Při obchodování na Immutable X se neplatí žádné transakční poplatky. Existují však „protokolové“ poplatky ve výši 2 % z každého obchodu a někdy i tržní poplatky, které si nastaví jednotlivé projekty. Platforma podporuje více než tucet tokenů včetně tokenů ETH, IMX, GODS a GOG.

Immutable byl tento rok na roztrhání a navázal obrovská partnerství s Polygon, Amazon a naposledy s Ubisoftem. Také poprvé spustili Immutable Passport, což je důležitý aspekt jejich integračního a integračního systému.

Gods Unchained migruje na Immutable Passport

Immutable X Zavádí Immutable Passport

Roman

Napsat komentář