The Sandbox recenze a průvodce hrou 2024

The Sandbox recenze a průvodce hrou 2023

Sandbox je propojený svět jedinečných herních zážitků. S pozemky různých velikostí může každý vlastník pozemku stavět své vlastní výtvory pomocí vizuálního tvůrce her. Toto je herní metaverzum, o kterém by měl vědět každý, kdo se zajímá o herní zážitky a vydělávání kryptoměn.

Tato The Sandbox recenze a průvodce hrou bude obsahuje vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít.

The Sandbox recenze

The Sandbox se skládá z tisíců pozemků v různých velikostech. Uvnitř každého pozemku leží jedinečný výtvor majitele pozemku. Může to být hra, sociální centrum nebo cokoli jiného, ​​co si lze představit a postavit. Sandbox je založen na voxelu, jako v Minecraftu. Uvnitř každého pozemku jsou jednotlivé voxelové objekty, které lze importovat z externích editorů.

Sandbox Game Maker, postavený na Unity a se stále rostoucím skriptovacím jazykem, dává tvůrcům docela dost příležitostí vytvořit něco jedinečného. Majitelé pozemku mají plnou kontrolu nad tím, co je na jejich pozemku postaveno. Hry, které byly dosud vytvořeny, sahají od RPG, přes side-scrollery, po simulátory pro řízení podniku, taneční hry a další! Většina z nich jsou dobrodružství pro jednoho hráče, i když některá nabízejí možnost stýkat se s ostatními hráči.

O The Sandbox

The Sandbox začal jako mobilní hra v roce 2012. A už tehdy měli model pro to, co máme dnes. Uživatelsky vytvořené, proměnlivé světy se složitými prvky. V roce 2018 koupila projekt společnost Animoca Brands a zahájila vývoj na blockchainové verzi web3.

The Sandbox poprvé prodal pozemky v prosinci 2019 a nabídl slevy až 40 % prodejní ceny. Předprodeje pokračovaly po celý rok 2020. Poté, v únoru 2021, zahájil pokračující sérii veřejných prodejů zbývajících pozemků. Dosud bylo prodáno asi 108 000 pozemků ve formě NFT z celkového počtu 166 464 pozemků. Většina pozemků také přichází se speciálními NFT inspirovanými jedním z partnerů prodeje. Tito partneři pokrývají širokou škálu od Atari přes Care Bears až po Snoop Dogga!

The sandbox recenze
Část mapy The Sandbox

Přestože prodeje pozemků a velká část ekosystému stále žije na blockchainu Ethereum, Některé své nástroje přesunul do Polygonu. Již přesunuli staking pooly do sítě Polygon a vyzvali vlastníky pozemků, aby také migrovali své pozemky. Na Polygonu je token SAND známý jako mSAND.

Mechanika Play-to-Earn v The Sandbox

V současné době The Sandbox nemá žádnou trvalou Play-to-Earn příležitost. Ale když jsou implementovány monetizační nástroje, každý má příležitost vytvořit si vlastní P2E hru. Ať už se jedná o tokenovou odměnu, NFT nebo jiné prostředky. The Sandbox pořádá také speciální akce, které hráčům umožňují zažít výběr her a zážitků vytvořených Sandboxem a jejich partnery. Někteří hráči z těchto událostí dostávají Alfa průkazy – používané k získání významných odměn v tokenech SAND.

Počáteční investice

Hraní je zdarma. Vlastnit pozemek není. V současnosti nejlevnější pozemky na sekundárních trzích stojí těsně pod 0,75 ETH. Systém pronájmu v budoucnu umožní vlastníkům pozemků pronajímat své pozemky tvůrcům. Sandbox stále pořádá jednou za čas veřejné prodeje. Platba za pozemky prostřednictvím těchto prodejů se provádí pomocí tokenů SAND v síti Ethereum.

Systém odměn v The Sandbox

Systém odměn se bude lišit přičemž každá hra vytváří svůj vlastní zážitek z hraní. Projekt zatím rozdával odměny v loterijním systému, přičemž ti, kteří plní více úkolů a více se zapojují do sociálních sítí, dostávají více příspěvků. Někteří hráči, kteří dokončili všechny questy nebo určité podsekce, byli oceněni sekundárními cenami.

Majitelé virtuálních pozemků dostávají speciální výhody, jako jsou limitované edice NFT.

The Sandboc návod
Odměny pto vlastníky pozemků

Tokeny The Sandbox

Ekosystém používá pouze jeden token, SAND. SAND je utility token ERC-20, který je k dispozici na síti Polygon i Ethereum. SAND, který je dostupný na mnoha burzách, jak centralizovaných, tak decentralizovaných, má maximální zásobu 3 miliardy s oběžnou zásobou asi 1 miliardy. Sandbox nabízí odměny za staking v síti Polygon. Uživatelé, kteří vsadí pár mSAND / MATIC nebo jen samotný mSAND, dostávají pravidelné odměny v tokenech mSAND.

Všechny nákupy na tržišti The Sandbox využívají SAND. To zahrnuje pozemky a NFT. Poplatky na tržišti jsou 5 %, přičemž procento z těchto poplatků se posílá do fondu nadace, který se používá k poskytování pobídek pro stavitele a hráče. Nadační fond také získává část příjmů z prodeje pozemků a NFT, což se rovná 26,50 % všech příjmů SAND.

The sandbox recenze

The Sandbox návod

Níže je uveden podrobný návod, jak hrát The Sandbox.

 1. Vytvořte peněženku MetaMask
 2. Převeďte Ethereum do do MetaMask
 3. Převeďte své Ethereum na SAND.
 4. Vytvoření účtu Sandbox.

Jak vytvořit peněženku MetaMask 

 1. Navštivte oficiální web Metamask na https://metamask.io/. MetaMask podporuje Chrome i Firefox, takže se ujistěte, že používáte jeden z těchto prohlížečů.
 2. Klikněte na tlačítko Stáhnout v pravém horním rohu domovské stránky Metamask.
 3. Klikněte na Install MetaMask for Chrome/Firefox .
 4. Na stránce záznamu obchodu Metamask klikněte na Přidat do Chromu nebo Přidat do Firefoxu , podle toho, jaký prohlížeč používáte.
 5. Váš prohlížeč se ujistí, že skutečně chcete nainstalovat MetaMask do vašeho prohlížeče. Přečtěte si prohlášení o vyloučení odpovědnosti a poté klikněte na Přidat rozšíření.
 6. Po dokončení instalace MetaMask do vašeho prohlížeče klikněte na MetaMask v oblasti Rozšíření a spusťte peněženku. Možná budete muset restartovat prohlížeč, aby se zde MetaMask objevila.

Jak převést ETH do MetaMask 

 1. Přihlaste se do hlavního panelu MetaMask a ujistěte se, že je vybrána síť Ethereum Mainnet.
 2. Pod sekcí ETH na řídicím panelu umístěte ukazatel myši na adresu účtu a kliknutím na ni zkopírujte svou adresu do schránky.
 3. Přejděte na kryptoměnovou burzu a kupte si ETH.
 4. Zobrazte své krypto zůstatky a pod ETH, kde byste měli vidět svůj vklad, klikněte na Vybrat.
 5. Do pole Adresa zadejte adresu vaší peněženky, kterou jste zkopírovali z MetaMask. Nastavte částku, kterou chcete poslat, a poté klikněte na Vybrat.

Jak vyměnit Ethereum za SAND v MetaMask

 1. V hlavní nabídce MetaMask klikněte na  Swap
 2. V  oblasti Swap to vyberte SAND.
 3. Zadejte, kolik Etherea chcete převést, a poté klikněte na Review Swap
 4. Ověřte své údaje a poté klikněte na Dokončit

Nyní máte SAND, který můžete použít v krypto hře The Sandbox.

Jak vytvořit účet The Sandbox 

Poté, co budete mít SAND ve své peněžence MetaMask, můžete se zaregistrovat a hrát The Sandbox.

Navštivte  oficiální web Sandbox a poté klikněte na tlačítko „Sing In“ v pravém horním rohu stránky.

The Sandbox recenze

Klikněte na možnost Connect Wallet. Tím se vygeneruje žádost o přihlášení, která po schválení umožní MetaMask přihlásit vás do The Sandbox.

The Sandbox recenze

Poté zadejte své preferované uživatelské jméno a e-mailovou adresu a poté klikněte na tlačítko „Vytvořit účet“. 

To je vše, nyní máte účet Sandbox. Můžete pokračovat v nákupu LAND pomocí SAND. Když se ke hře připojíte, abyste si ji zahráli poprvé, dostanete výukový program, který vás seznámí s ovládáním a hratelností.

Crafting v The Sandbox

Úpravy terénu a umístění scenérie v Game Makeru je docela jednoduché. Terén přichází v blocích, zatímco vše ostatní je založené na voxelu. Hráči mohou importovat svá vlastní aktiva (nebo ta zakoupená z tržiště) a také používat řadu bezplatných výchozích aktiv.

The sandbox recenze

Skriptování je trochu složitější a pravděpodobně si to budete chtít přečíst a/nebo se podívat na pár instruktážních videí, než začnete. Hra však přichází s poměrně užitečným výukovým světem. Když se hraje, svět má řadu naskriptovaných objektů s vysvětlením toho, co dělají. Tímto způsobem jej hráč může vidět v akci ve hře a poté také přejít do editoru a podívat se na nastavení skriptu, aby lépe porozuměl celému procesu. Není to vždy nejaktuálnější zkušenost, ale je dobře provedená a doporučená každému novému uživateli. Tým Sandbox pořádá týdenní streamy na Twitchi, kde hrají hry vytvořené uživateli a poskytují živou zpětnou vazbu.

Pokud jde o VoxEdit, PandaPops, jeden z hlavních tvůrců aktiv pro Sandbox, také pravidelně streamuje a přijímá návrhy a otázky komunity při vytváření nových položek ve VoxEdit. Podívejte se na jejich Discord pro odkazy na četné tutoriály a průvodce.

Jak vydělávat v The Sandbox

Existují různé způsoby, jak vydělat skutečné peníze v krypto hře The Sandbox.

Nejprve si můžete koupit LAND, rozvíjet LAND a pronajmout své virtuální nemovitosti dalším hráčům, abyste získali provizi. Jakmile si pronajmete svůj pozemek, může na něm nájemce vybudovat jedinečný zážitek.

Můžete vytvářet a prodávat aktiva Voxel na Marketplace. Voxely jsou jedinečné postavy a prostředky, které můžete vytvořit pomocí VoxEdit.

Hráči mohou účtovat poplatek, aby ostatní hráči mohli hrát zážitek umístěný na vašem pozemku. Abyste mohli hrát svou hru, můžete si účtovat malý poplatek SAND.

The Sandbox recenze

The Sandbox závěr

The Sandbox je velmi slibný projekt a má velký potenciál stát se něčím skutečně úžasným. Už má pevné základy, seznam významných partnerů, silnou poptávku po jejich pozemcích a stále rostoucí komunitu hráčů a tvůrců! Hratelnost a styl jsou hráčům Minecraftu známé, ale přidaná složitost, kterou umožňuje vestavěné skriptování, přináší zcela nový rozměr potenciálu hry.

Existuje spousta příležitostí k budování a vydělávání. To sahá od výroby nositelných doplňků přes stavbu složitého objektu až po vytvoření celé hry! Chcete-li začít touto cestou, nejlepší příležitosti pocházejí z pravidelných soutěží VoxEdit a Sandbox Game Maker. Sledujte jejich Twitter a Discord, abyste měli přehled o soutěžích a dárcích.

Kreativita spojená s tím, že tyto nástroje jsou zdarma, se již vyplácí. Kvalita a vynalézavost viděná u her a aktiv ve vývoji s každým dalším týdnem neustále roste. Pokud se zajímáte o vývoj her nebo tvorbu založenou na voxelu, důrazně doporučujeme, abyste se na The Sandbox podívali.