Binance Lite, krypto aplikace pro začátečníky

3 min read

Možná ne každý ví, že aplikace burzy Binance má také verzi Lite určenou pro začátečníky.

Tato aplikace existuje pro Android i iOS a je to vlastně jediná aplikace dostupná ve dvou verzích: výchozí verze Pro se všemi funkcemi a zjednodušená verze Lite určená pro ty, kteří podnikají první kroky do krypto světa.

Po stažení a ověření KYC bude tedy možné přejít na verzi Lite jednoduchým kliknutím z nastavení vašeho účtu.

Binance Lite, krypto aplikace pro začátečníky

Jak vytvořit NFT a prodávat jej – Rarible návod

Verze Binance Lite

Verze Lite nabízí nezkušeným uživatelům zjednodušený způsob nákupu a prodeje kryptoměn pomocí fiat měn, ale může být také velmi vhodná pro zkušené uživatele, kteří zřídka používají složité obchodní funkce. Byla navržena tak, aby byla jednodušší a funkčnější než jiné základní aplikace, jako má Coinbase, ale s velmi vysokou úrovní zabezpečení a výkonu.

Hlavním účelem této zjednodušené verze je usnadnit používání aplikace. V této verzi uživatelé nemusí procházet mnoha funkcemi a obrazovkami, aby mohli nakupovat a prodávat kryptoměny. Obchodní rozhraní, stejně jako stránka s aktivy, byly zjednodušeny, aby bylo jejich použití rychlejší a jednodušší.

Uživatelé mohou nakupovat pomocí zůstatku fiat měn nebo kreditních a debetních karet, ale budou muset dokončit ověření KYC.

Lite verze je v současné době k dispozici pouze uživatelům v určitých zemích, včetně Itálie, Velké Británie, Německa, Švýcarska a ve všech zemích EU.

Aplikace vám také umožňuje používat kromě funkcí pro nákup a prodej kryptoměn i další funkce. K dispozici jsou například flexibilní úspory (flexible savings) Binance, které vám umožňují uzamknout část vašich finančních prostředků za účelem získání úroků a kdykoli můžete své zamčené prostředky vyplatit.

Nebo můžete své prostředky vložit do Binance’s Locked Staking, který funguje podobným způsobem, ale místo úroků rozděluje variabilní odměny. Dalším podobným produktem je BNB Vault, což je kapitálový investiční produkt BNB se snadno použitelným rozhraním.

Tyto funkce pasivního příjmu jsou však ve výchozím nastavení přístupné pouze s verzí aplikace Pro a nikoli s verzí Lite, ale přepínání z jedné na druhou je možné snadno, kdykoli a vždy pomocí velmi jednoduchého postupu popsaného výše .

Jedinou věcí, která se mezi verzemi Pro a Lite mění, je v zásadě rozhraní, které je ve verzi Lite extrémně zjednodušené a zaměřené pouze na nákup a prodej. Kdykoli je možné přepnout na verzi Pro jediným kliknutím.

Marketa Tesarkova

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *