Vydělejte tokeny MOANI v 2. sezóně Play to Airdrop Paradise Tycoon

4 min read
Paradise Tycoon odstartoval Play to Airdrop Season 2 uvedením Beta 3, která hráčům umožňuje vydělávat více tokenů plněním bezplatných a prémiových herních úkolů, přičemž prize pool činí 40 milionů tokenů MOANI.
Vydělejte tokeny MOANI v 2. sezóně Play to Airdrop Paradise Tycoon

Po ukončení 1. sezóny a zpřístupnění 20 milionů $MOANI pro způsobilé hráče této Free to Play hry, byl nyní hrací sim Paradise Tycoon aktualizován na Beta 3, což znamená začátek Play to Airdrop Season 2, aby hráči měli šanci hrát a vydělávat ještě více tokenů.

Co čekat od sezóny 2?

Stejně jako předchozí sezóna, i tato je zaměřena výhradně na plnění úkolů souvisejících s hraním, abyste získali nadcházející token MOANI. Tyto výzvy se nacházejí v Paradise Passu, jakémsi systému postupu podobného battle passu s bezplatnou úrovní a zlatou úrovní, která se odemyká držením Paradise Pass NFT. Bezplatné úkoly se obecně točí kolem sbírání různých zdrojů, zatímco úkoly zlaté úrovně mohou zahrnovat něco tak jednoduchého, jako je hlazení zvířete.

Pokud splníte úkoly na zlaté úrovni, budete okamžitě odměněni off-chain verzí MOANI, zatímco postup přes bezplatnou úroveň je odměněn badgy, které určí váš podíl na airdropu. Abyste se kvalifikovali, potřebujete alespoň 200 badgů. Ve Free vrstvě můžete každý den splnit 3 úkoly, zatímco Gold vrstva přichází s jedním snadným úkolem každý den spolu s denním pasivním bonusem a své odměny můžete dokonce znásobit vlastnictvím několika Paradise Pass NFT. Samozřejmě, že držitelé NFT mohou také sbírat badgy. A pokud nemáte dostatek času na plnění bezplatných úkolů, můžete si jednoduše koupit potřebné zdroje z Aukčního domu za vydělané MOANI, abyste rychle dokončili denní bezplatné úkoly.

Vydělejte tokeny MOANI v 2. sezóně Play to Airdrop Paradise Tycoon

 

Pro tuto sezónu bylo pro hráče Free Tier přiděleno celkem 40 milionů MOANI, což je dvojnásobek částky distribuované pro tuto vrstvu minulé sezóny.  Off-chain MOANI bude možné vybírat ve formě on-chain tokenů 1 týden po TGE, jakmile vývojáři spustí funkci Bank, která bude účtovat 30% poplatek za výběr za první měsíc po TGE.

Paradise Pass NFT lze zakoupit na tržišti Sphere prostřednictvím Immutable zkEVM. V době psaní tohoto článku nejlevnější dostupná nabídka oceňuje aktivum na 69,76 IMX (kolem 103 USD).

Jaká je užitečnost MOANI?

MOANI je základní token a měna Paradise Tycoon, která má být spuštěna on-chain během tohoto roku. Dodává se s pevnou nabídkou 6 miliard tokenů a vývojáři pokračují v přidávání nových způsobů, jak mohou hráči používat své tokeny, přičemž tokeny utracené v titulu Web3 jsou umístěny zpět do poolu odměn.

Vydělejte tokeny MOANI v 2. sezóně Play to Airdrop Paradise Tycoon

Hráči vydělávají MOANI plněním úkolů v Paradise Passu, časově omezenými úkoly a vzájemným obchodováním v Aukčním domě. Token lze také vyhrát prostřednictvím soutěží a akcí, včetně těch vytvořených komunitou. V podstatě, ať už se hráči rozhodnou vytvořit cokoliv, otevřená ekonomika hry umožňuje komunitě používat MOANI jakýmkoli způsobem. To znamená, že hráči mohou utrácet své tokeny za různé nástroje pro uživatelsky vytvářený obsah, ale mohou je také utratit za lahůdky poskytnuté prodejcem, jako jsou spotřební doplňky a předměty pro přizpůsobení, a zároveň je použít k prodeji a pronájmu ostrova.

Co je nového v beta 3 Paradise Tycoon?

Nejnovější otevřená beta verze této relaxační 3D blockchainové hry představuje hlavní novou funkci: NFT crafting, což umožňuje hráčům mintovat NFT nových nástrojů a vyměňovat za MOANI. Kromě ražby beta také představuje více zdrojů, nové předměty, nové možnosti tvorby, lepší ovládání a další.

Jakub Zima

Napsat komentář