P2E hry, které v březnu sledovat

4 min read

Se zelenými vlajkami napříč všemi cenami kryptoměn, se zdá být nepřátelství ze strany tradičních web2 hráčů trochu menší. V tomto článku si shrneme P2E hry, které v březnu sledovat.

P2E hry, které v březnu sledovat

Ve světě web3 her se toho v poslední době hodně děje. Zde je jen pár projektů, které se řadí mezi P2E hry, které v březnu sledovat. A ne nutně proto, že jsou to největší nebo nejjasnější hvězdy. Čtěte dále a zjistěte, o kterých hrách mluvíme a proč!

Heroes of Mavia

Únor byl pro Heroes of Mavia obrovským měsícem. Jejich kampaň play to airdrop byla velmi úspěšná a nakonec distribuovala tokeny MAVIA do více než 50 000 peněženek, což byl jeden z největších airdropů v historii web3 her!

Poté uzavřeli měsíc spuštěním svého hráči provozované DAO a oznámením svého záměru použít Base jako své řešení vrstvy 2 pro škálování. O jejich prvním návrhu DAO se již hlasuje. Budeme sledovat Heroes of Mavia, abychom viděli, jaké další informace pro nás mají, a abychom zjistili, zda si udrží tempo, které nasadili svým raketovým startem.

P2E hry, které v březnu sledovat

Gods Unchained

Mobilní aplikace Gods Unchained konečně dorazila! Hráči nyní mohou sbírat, bojovat a vydělávat, a to vše prostřednictvím pohodlí svého mobilního zařízení. S verzemi pro iOS i Android má Gods Unchained pokrytou většinu zařízení. Bude to impuls, který Gods Unchained potřebuje k vybudování větší a rostoucí hráčské základny? Zatím je příliš brzy, ale budeme tento měsíc Gods Unchained pozorně sledovat, abychom viděli, jak se věci vyvíjejí.

A podle nedávno zveřejněného plánu pro rok 2024 je to pro Gods Unchained jen začátek. Očekávejte, že letos uvidíte mnohem více z této bezplatné hry TCG, kterou můžete hrát, hrát a vydělávat!

P2E hry, které v březnu sledovat

Chicken Derby

Chicken Derby se chystá tento měsíc uvést na trh svůj token BAWK. A zatímco pasivní závodní hry byly kdysi na herní scéně web3 žhavé, nyní se zdá, že hráčská základna se přesunuje k okázalejším a luxusnějším hrám.

Ale herní tokeny byly letos celkově žhavé. A protože se nejedná o airdrop, zpočátku by nemělo docházet k velkému výprodeji tokenů. BAWK se stane primární herní měnou, která se bude používat pro vstup do závodů a bude zasílána jako odměny těm, kteří se umístí v žebříčku, což poskytne tokenu důležitý případ použití Bude zajímavé sledovat, jak po spuštění zareaguje cena tokenu BAWK. Zatím však nemáme oficiální datum spuštění tokenu. Prostě někdy v březnu.

P2E hry, které v březnu sledovat

Influence

Influence, on-chain, vesmírné MMO, je v současné době ve fázi předběžného testování a nabízí odměny v podobě tokenů SWAY těm, kteří dokončí určité herní akce, a také tvůrcům obsahu pro sestavování průvodců, návodů, nebo jiná užitečná média související s Influence!

Hra Influence je již částečně spuštěna. Hráči se mohou přihlásit, nastavit si příběhy a vlastnosti svých postav a provádět dálkové skenování asteroidů. Předběžná verze obsahuje část základní hry, včetně stavby, výroby, cestování a dalších. Jakmile bude tým spokojen se stavem předběžného vydání, nebude s úplným spuštěním mainnetu otálet.

Existuje dostatečně silný trh pro toto spíše technicky zaměřené MMO? Nejbližší srovnání, Eve Online, je populární po celá desetiletí. Dokáže Influence přilákat a udržet také specializovanou hráčskou základnu Playtest před vydáním je zdarma. Přejděte na https://game-prerelease.influenceth.io/ a získejte nějaké tokeny SWAY.

P2E hry, které v březnu sledovat

A to není vše…

To samozřejmě není vše, co se tento měsíc stane s web3 hraním. Splinterlands přepracovali svou ligu a strukturu odměn, Funtico pořádá soutěž o místa na bílé listině pro nadcházející prodej Summoner a další!

Napsat komentář