Gods Unchained odhaluje plán pro rok 2024

3 min read

Nový plán pro rok 2024 pro Gods Unchained láká na vydání mobilní verze, nové herní režimy, rozšíření a další.

Gods Unchained odhaluje plán pro rok 2024

Nový plán pro rok 2024 pro free-to-play TCG Gods Unchained byl nyní odhalen a poskytuje nám široký přehled některých milníků, které tým plánuje v průběhu tohoto roku dokončit.

Gods Unchained odhaluje plán pro rok 2024

Gods Unchained: Roadmapa 2024

V tomto novém sledu je představeno několik vzrušujících přírůstků, včetně mobilního spuštění, nových rozšíření, herních režimů a dalších. Podle oznámení je plán „inspirován neochvějným duchem a požadavky naší komunity“ a je „dalším odrazem neustálého závazku studia naslouchat zpětné vazbě hráčů.“ Nebyly však uvedeny žádné konkrétní časové rámce.

Mezi seznamem milníků je práce na přepisování logiky serveru, která má přinést lepší výkon při řešení různých technických problémů, takže očekávejte plynulejší hraní během následujících měsíců. Kromě toho je na cestě také nový systém progrese, který bude vylepšenž oproti tomu stávajícímu, protože váš čas strávený ve hře bude „vděčnější a uspokojivější než kdy předtím“. Můžete také očekávat, že truhly někdy v následujících měsících migrují na L2, díky čemuž budou transakce „efektivnější a přístupnější“.

Mobilní verze a rozšíření

Tým tvrdí, že velmi očekávaná mobilní verze „je hned za rohem!“ Pokud jste chtěli hrát na cestách, pak je to rok, na který jste čekali. V letošním roce se objeví nová hlavní rozšíření, nové karty, nové postavy, nové mechaniky a další novinky.

Herní režimy a Mythic Variants

Připravují se nové herní režimy, které dále otestují vaši taktickou zdatnost řadou různých způsobů. Nebyla uvedena žádná specifika, kromě toho, že nové režimy otestují vaše strategické myšlení a vaši mysl „rozšíří ještě více“.

Mythic Variants jsou prý exkluzivní verze Tides of Fate Legendaries s jedinečným uměním. Můžete očekávat, že je budete moci získávat „prostřednictvím různých poutavých mechanismů“, ale nebude to nic jednoduchého. Podrobnosti o tom, jak můžete tyto sběratelské předměty získat, budou brzy odhaleny. Sledujte náš web.

Sandbox oslavuje lásku a hudbu hvězdným festivalem

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář