Influence: Testujte a vydělávejte v prerelease fázi

5 min read

V Influence přichází nové fáze prerelease, které s sebou přináší šanci získat tokeny SWAY hraním a plněním misí pro toto vesmírné MMO odehrávající se v poli asteroidů se skutečnou orbitální dynamikou!

Brzy budou hráči moci prozkoumávat, budovat a kolonizovat systém Adalia při hraní hry Influence. Než k tomu ale dojde, musí provést nějaké předběžné testování. Předběžné vydání již probíhá a s ním přichází řada příležitostí, jak získat tokeny SWAY, herní měnu pro Influence.

Pro fázi prerelease startup Influence vyčlenila 1 miliardu SWAY na distribuci mezi komunitu. Tato distribuce je rozdělena do tří kategorií: Sólové mise, Komunitní mise a Komunitní podpora/Engagement. Příděly na mise budou rozděleny 50/50 mezi samostatné mise a komunitní mise.

Předběžný přístup pro ty, kteří vlastní Influence NFT nebo se před nějakou dobou zaregistrovali na webu, bude zahájen 21. února v 15:00 UTC. Veřejný přístup se otevírá všem 27. února.

Influence: Testujte a vydělávejte v prerelease fázi

Přístup k Playtestu

Předběžná verze, známá jako Exploitation, umožňuje hráčům těžit zdroje, stavět budovy, cestovat přes pás aterooidů, zakládat vlastní trhy a další!

Můžete se přihlásit do předběžného testu. Budete potřebovat peněženku Starknet (nejoblíbenější je Argent X) a svou síť budete muset nastavit na testnet Sepolia.

Přístup k playtestu a přemostění vašich aktiv může být docela fuška. Naštěstí Influence zveřejnil část své oficiální wiki s informacemi o přístupu k tomuto testu hry a kopírování všech vlastněných aktiv.

Influence: Testujte a vydělávejte v prerelease fázi

Hráči se mohou rozhodnout přemostit své stávající NFT na testovací síť, nebo si mohou pouze zakoupit nové členy posádky a asteroidy. V každém případě budete pro transakce potřebovat alespoň nějaký testnet ETH. Některé můžete získat z faucetu dostupného v obchodě ve hře nebo můžete navštívit faucet Starknet Sepolia. Obě možnosti umožňují pouze jeden nárok za den.

Poté můžete hrát hru na testovací síti a pracovat na dokončení co největšího počtu misí. Bohužel zde není žádný indikátor, kdy jste dokončili misi. Musíte to všechno sledovat sami. Tento test hry zahrnuje také komunitní mise.

A i když si členy posádky můžete koupit v předběžné verzi, pro mise lze nyní použít pouze posádku, která byla přemostěna z mainnetu. Noví členové posádky budou muset počkat na veřejné vydání, než uvidí jakoukoli akci.

Influence: Testujte a vydělávejte v prerelease fázi

Co je Influence?

Influence  je vesmírné MMORPG. V Influence dorazila koloniální loď do cíle, jen aby našla neobyvatelné planety. Po dlouhé debatě se velitel lodi rozhodne, že cestující a posádka založí tábor v pásu asteroidů a začnou budovat novou civilizaci. Hráči si již začali činit nároky na asteroidy v pásu a brzy přijdou těžařské posádky, základny, obchodníci a nevyhnutelně konflikt.

Kromě asteroidů a lodí vlastní hráči také posádky NFT. Posádka má možnost vytvořit děj na pozadí. To se děje prostřednictvím textového příběhu, kde hráč rozhoduje za člena posádky. Na základě těchto voleb obdrží člen posádky určité vlastnosti, které ovlivňují jeho herní dovednosti, což umožňuje hráčům přizpůsobit si své NFT.

Influence: Testujte a vydělávejte v prerelease fázi

Influence nabízí další jedinečné funkce

Influence nabízí některé další jedinečné funkce, díky kterým vyniká. Především jeho dodržení realistické simulace. Nejen, že jsou procesy výroby zdrojů komplikované a založené na skutečném životě, ale samotné asteroidy zahrnují orbitální dynamiku! Toto není statická mapa. Všechny asteroidy se neustále pohybují na svých drahách. Každý asteroid má oběžnou dobu (jak dlouho trvá dokončení jednoho oběhu), hlavní poloosu (jak daleko je od středu), sklon (jaký úhel je orbita mimo oběžnou rovinu) a excentricitu (jak protažená oběžná dráha je z dokonalého kruhu)! To vše se projeví v průběhu času, takže vzdálenost mezi libovolnými dvěma asteroidy se denně mění!

V této hře bude jistě hodně co zpracovávat. Naštěstí někteří lidé již vytvářejí nástroje, které hráčům pomohou zjaistit složité výrobní procesy.

Chcete-li se o Influence dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář