Heroes of Mavia spouští DAO

4 min read

Za poslední měsíc Heroes of Mavia spustila kampaň play to airdrop a také svůj token, MAVIA. Ale tím nekončí! Nyní oznamují plány na použití Base jako svého zvoleného blockchainu a nakopnou své hráče do akce prostřednictvím DAO, přičemž již dávají první návrh k hlasování!

Zdá se, že Heroes of Mavia zažili skvělý start, přitáhli ke své hře velkou pozornost a prostřednictvím aidropu rozdali tokeny do více než 50 000 peněženek! A mezi zařízeními iOS a Android má Mavia denně přes 300 tisíc aktivních hráčů. To je dost významné!

Heroes of Mavia zvolili Base

Heroes of Mavia spouští DAO

Heroes of Mavia nedávno oznámili, že si pro svou hru zvolili Base jako síť druhé vrstvy. Tato blockchainová síť vybudovaná Coinbase od svého spuštění nabírá na síle. Mavia chce využít nízkých transakčních poplatků a zároveň potenciálně vystavit svou hru uživatelům Coinbase, kteří se nemusí příliš angažovat na herní scéně web3.

S počtem aktivních hráčů Mavie a reputací Coinbase to vypadá jako výhra pro všechny zúčastněné. Zatím máme jen základní oznámení. V budoucích příspěvcích bychom se měli dozvědět více o tom, co to znamená pro hráče Mavie.

Heroes of Mavia spouští DAO

Mavia DAO

Mavia DAO (decentralizovaná autonomní organizace) byla oficiálně spuštěn a přináší držitelům tokenů MAVIA možnost podávat návrhy a hlasovat o nich.

Mavia DAO umožní komukoli, kdo má alespoň 1 token MAVIA, učinit předběžný návrh na jejich Discord serveru. Ten pak musí projít několika fázemi, než se z něj stane oficiální návrh a bude předložen k hlasování. Musí projít pokyny schválené DAO, podstoupit sedm dní otevřené diskuse mezi členy Mavia DAO a projít kontrolou od vývojového, marketingového a právního oddělení Mavia.

Jakmile toto vše projde předběžným návrhem, bude se o něm hlasovat jako o oficiálním MIP (návrh na zlepšení Mavia). Hlasování trvá čtrnáct dní. A když píšeme tento článek, o úplně prvním návrhu komunity, MIP#100, se nyní hlasuje! Na návrh a průběh hlasování se můžete podívat zde. Hlasování se provádí podpisem peněženky a nevyžaduje žádný transakční poplatek.

Návrhy mohou přidávat nebo upravovat herní prvky, měnit způsob přidělování finančních prostředků z fondu ekosystému, navrhovat změny procesů a vytvářet partnerství nebo iniciativy související s DOA nebo IP Mavia.

Co je Heroes of Mavia?

Heroes of Mavia  je free-to-play, mobilní, základnová RTS hra postavená na blockchainu Ethereum. Hráči budují a vylepšují základny a bojují s ostatními hráči o RUBY, hlavní herní měnu. Hra obsahuje upgradovatelné NFT ve formě základen, hrdinů a soch. Základny jsou základní herní složkou a každý hráč je potřebuje, aby mohl hrát. Hrdinové a sochy jsou volitelné, ale obojí poskytuje vašemu týmu značné výhody. Hrdinové pomáhají vaší armádě s útokem a obranou, zatímco sochy zvyšují produkci základny. Kromě toho mohou hráči upgradovat své NFT prostřednictvím tokenů RUBY.

Heroes of Mavia spouští DAO

Hra obsahuje také zdroje zlata a ropy. Ty jsou pouze ve hře a používají se pro určitá vylepšení základny. Tyto zdroje mohou být ukradeny ostatním hráčům v nájezdech.

Heroes of Mavia do své hry od samého začátku integrovala mechaniky pronájmu. Majitelé základen se mohou rozhodnout pronajmout své základny dalším hráčům za účelem pasivního příjmu. Může se jednat o systém pronájmu s pevnou cenou nebo o „partnerství“. Partnerství fungují jako zabudovaný stipendijní systém. Vlastník základny nechá partnera provozovat a upgradovat svou základnu výměnou za procento z příjmu RUBY.

Hra Hereos of Mavia byla vydána v únoru 2024 a je k dispozici pro zařízení iOS i Android. Chcete-li se o Heroes of Mavia dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář