Gods Unchained konečně na mobilech

3 min read

Konečně byla oficiálně uvolněna mobilní verze aplikace Gods Unchained. Nyní mohou hráči bojovat o nadvládu v aréně bez ohledu na to, kde se nacházejí!

Gods Unchained

Gods Unchained si mohou odškrtnout první položku ze své roadmapy pro rok 2024. A to by bylo oficiální vydání mobilní aplikace! Již více než pět let mohou hráči mezi sebou bojovat v různých desktopových verzích Gods Unchained. Ale nyní byla mobilní aplikace Gods Unchained oficiálně vydána!

Hráči si mohou aplikaci nainstalovat na zařízení se systémem iOS a Android. Oficiální odkazy najdete na webové stránce Gods Unchained. Můžete hrát jako host bez nutnosti přihlášení. Nebo se můžete přihlásit pomocí svého Immutable Passport, abyste měli přístup ke svým účtům a vydělávali tokeny GODS během hraní. Mobilní rozhraní je čisté a nabízí vše, co klient pro stolní počítače dělá kromě Forge (ačkoli to bude údajně přidáno později).

Zjistili jsme, že text karty je příliš malý na to, aby jej bylo možné snadno přečíst v telefonu. A zdá se, že vám aplikace neumožňuje karty přiblížit. Ale celkově skvělé první vydání pro GU mobile!

Mobilní hry je obrovské odvětví. Herním žebříčkům web3 stále více dominují hry a platformy orientované na mobily. A i když jsou Gods Unchained v herních kruzích web3 dobře známou hrou, mimo ně tak známá není. Uvidíme, zda zpřístupnění hry vydáním těchto mobilních verzí způsobí rozdíl v počtu hráčů.

Gods Unchained konečně na mobilech

Co je Gods Unchained?

Gods Unchained  je volně hratelná sběratelská karetní hra. Gods Unchained beží na blockchainu Ethereum, přičemž používá řešení Immutable X layer-2 pro obchodování bez transakčních poplatků. Hráči si ponechávají plné vlastnictví svých karet a mohou hraním hry získávat digitální karty „Core“. Když má hráč dvě identické karty, může je mintovat do jedné. Tato karta je pak obchodovatelná na trzích.

Gods Unchained nabízí několik herních a výdělkových příležitostí. Hráči mohou získávat karty tím, že jsou aktivními hráči, vyhrávat balíčky při soutěžích ve víkendových turnajích a dokonce mohou získávat  odměny v tokenech GODS jednoduše za hraní každý den!

S několika rozšířeními má Gods Unchained širokou škálu karet pro různé herní styly. Hráči si mohou kupovat a otevírat balíčky z oficiálních stránek. Sekundární prodeje jsou k dispozici na Immutable X Marketplace a Token Trove. Můžete také navštívit jejich  webovou stránku.

Gods Unchained konečně na mobilech
Roman

Napsat komentář