Oficiální NFT Lamborghini jsou na cestě

3 min read

25. září budou oficiální nezaměnitelné tokeny (NFT) Lamborghini v aukci na nové platformě Elysium Bridge.

Oficiální NFT Lamborghini jsou na cestě

Vlastníci a dědicové muzea Ferrucci Lamborghini, Tonino a Ferruccio Jr., oznámili, že v první NFT kolekci věnující se historii Lamborghini prodávají výhradně ty nejvzácnější kousky ze své soukromé sbírky.

NFT, které budou nabízeny k prodeji na Elysium Bridge, představují neocenitelná díla zachovaná v muzeu Ferruccio Lamborghini, což z této akce činí jedinou šanci vlastnit tyto jedinečné kousky. Až dosud se tyto důležité památky z historie značky Lamborghini nikdy nedostaly do světa NFT, díky kterému učiní blockchain tyto kousky nesmrtelnými.

To je přesně ta myšlenka, která od počátku vedla vizi zakladatelů Elysium Bridge, aby v digitálním světě navždy přežila neocenitelná díla.

Event 25. září, během něhož budou tyto NFT věnované Lamborghini vydraženy, „bude skutečnou cestou objevování unikátních kusů přítomných na aukci, ve kterých uvidíme detaily, které nikdy nebyly zveřejněny a dosud nebyly známy. Bude odhalena i samotná rodina Lamborghini,“ uvedli zakladatelé platformy Enrico Branchetti a Patrick Jusic.

Tyto NFT jsou navrženy šesti mezinárodně uznávanými umělci, včetně Emanuele Dascanio a Giovanni Motta, a další jména budou brzy oznámena.

Na webových stránkách platformy si můžete prohlédnout upoutávku oznamující událost a zaregistrovat se do čekací listiny, což je jediný způsob, jak se zúčastnit aukce.

Zvláštnosti Elysium Bridge

To, co tuto novou platformu odlišuje, je touha být připojen k řadě akcí a fyzických aukcí s exkluzivním publikem po celém světě.

Tým Elysium Bridge navíc spolupracuje se známými značkami, takže po Lamborghini se stále očekávají velké novinky a spolupráce.

Lamborghini ve světě kryptoměn

Lamborghini jako luxusní auto je již roky symbolem kryptoměnového sektoru.

Pracuje se na filmu, který koprodukoval kryptoměnový projekt Tatatu, s Alecem Baldwinem a Antoniem Banderasem s názvem „Lamborghini“. Film vypráví příběh podnikatele, který proměnil svou továrnu na traktory na legendárního výrobce automobilů.

Cardano: nové ATH pro ADA

Napsat komentář