Některé digitální obrázky stojí více než dům – minulý týden byly prodány NFT za více než 220 milionů dolarů

3 min read

Minulý týden se prodaly nezaměnitelné tokeny (NFT) v hodnotě 221 milionů dolarů při 55 252 prodejích. Tento víkend byl projekt NFT Art Blocks nejprodávanějším projektem NFT s týdenními tržbami 79,5 milionu dolarů, následovaný Yacht Club Bored Ape (BAYC) s tržbami 30,4 milionu dolarů.

Minulý týden potvrzuje růst sektoru NFT

Ceny v kryptoměně a Bitcoinu (BTC) zaznamenaly oživení, nezaměnitelné tokeny se však prodávaly i během poklesu a nadále se každý den prodávají za miliony. Například projekt NFT s názvem Etherrocks prodal JPEG za stovky tisíc dolarů.

Informovali jsme vás o projektech NFT, jako jsou Cryptopunks a Bored Ape Yacht Club (BAYC). Zatímco BAYC zaznamenal prodeje 30,4 milionu dolarů za posledních sedm dní, Cryptopunks dosáhl kolem 28,1 milionu dolarů.

Některé digitální obrázky stojí za více než dům -  minulý týden byly prodány NFT za více než 220 milionů dolarů
Art Blocks

Podle statistik trhu nonfungible.com je Art Blocks nejlepším projektem NFT z hlediska prodejů za posledních sedm dní. Zaznamenal 79,5 milionu dolarů při 10 143 prodejích. Za posledních sedm dní se prodaly Art Blocks za 1,8 mil. USD dolarů, 1,1 mil. dolarů a 987 tis. dolarů v ETH.

Meebits, Veefriends, Deafbeef, Cyberkongz, Hashmasks, Goatz, Cool Cats a NFT boxy

Řada dalších projektů také postupuje po žebříčku prodejů a následuje trend Art Blocks, BAYC, Cryptopunks a Etherrocks. Meebits zaznamenal tento týden tržby 2,4 milionu dolarů při 203 prodejích.

Meetbits

Existuje 5 009 unikátních adres, které uchovávají alespoň jeden NFT Meebit a jeden subjekt drží 346 Meebitů. Nejdražší prodej Meebits minulý týden byl za 98 661 dolarů za Meebit #13523.

Některé digitální obrázky stojí za více než dům -  minulý týden byly prodány NFT za více než 220 milionů dolarů
Meebit #13523

Dalším projektem NFT, který získává na popularitě, je Veefriends, který za sedm dní prodal NFT za 1,8 milionu dolarů při 73 unikátních prodejích.

Veefriends project

4 608 unikátních adres obsahuje v době psaní alespoň jeden NFT Veefriend a jeden subjekt 1033 nezaměnitelných tokenů Veefriend.

Deafbeef project

Deafbeef prodal minulý týden NFT za 8,7 milionu dolarů a Cyberkongz za zhruba 7,9 milionu dolarů. Některé projekty NFT, které bývaly na prvních pěti pozicích, pokud jde o týdenní tržby, zaznamenaly pokles prodeje. Hashmasks býval nejlepším hráčem, nicméně projekt Hashmasks zaznamenal minulý týden tržby pouze 749 000 dolarů.

Cyberkongz project

Existuje 4 715 majitelů MASK a jeden subjekt vlastní 829 MASK, zatímco typický majitel Hashmask vlastní v průměru kolem dvou. Mnoho dalších projektů NFT postupuje po žebříčku, zatímco starší kolekce jsou méně viditelné.

Sbírky jako Bastard Gan Punks V2Zed RunGoatzNFT BoxesDeadheadsCool Cats, a další si také vybudovaly základny fanoušků. Podle dat z prodeje NFT za poslední týden velký trh Opensea s 253 354 unikátními uživateli zachytil 61,8 milionu dolarů z těchto prodejů.

Obrázky: Twitter, bitcoin.com, meetbits, nonfungible.com

Jak vytvořit NFT a prodávat jej – Rarible návod

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments