Nejlepší AI nástroj pro rok 2024

13 min read

Ve světě umělé inteligence je hledání správného nástroje jako hledání jehly v kupce sena. Přestože na trhu existuje zdánlivě nekonečné množství, nejlepší AI nástroj vždy závisí na potřebách a cílech každého uživatele. Proto jsou různé aplikace navrženy pro různé úkoly, takže se vždy vyplatí je porovnat.

Produkce obsahu je jedním z nejčastějších úkolů, pro které se používá umělá inteligence. To však neznamená, že všechny aplikace AI jsou omezeny pouze na generování textu. Na této stránce jsou také recenze takových aplikací umělé inteligence, z nichž některé se vyvinuly tak daleko, že je lze použít i k výrobě videí.

S neustálým vývojem technologií je důležité zůstat v obraze a sledovat, jaké nové funkce a příležitosti přicházejí do aplikací AI. S pomocí níže uvedených minirecenzí snadno zjistíte, která varianta je pro vás právě teď ta nejlepší.

Nejlepší AI nástroj: Rychlý pohled na nejlepší aplikace AI

V této recenzi jsme shromáždili následující typy aplikací, které využívají umělou inteligenci:

 1. Synthesia: Vytváří videa na základě umělé inteligence a textových vstupů
 2. Nova AI: Cenově dostupný AI nástroj pro tvorbu videí
 3. Copymatic: Všestranná podpora jazykových modelů
 4. WordAI: Přepište hotový obsah

Nejlepší AI nástroj: Porovnejte a najděte to nejlepší!

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Abychom každému čtenáři pomohli najít tu nejlepší AI aplikaci s co nejmenším úsilím, prošli jsme některé z nejlepších možností, které lze právě teď na trhu najít. V těchto recenzích můžete najít vysoce kvalitní nástroje umělé inteligence pro vytváření článků a blogových příspěvků a také pro tvorbu videí.

Udělejte si proto čas a pečlivě si přečtěte každou recenzi. Poté můžete snadno porovnávat různé možnosti a vybrat si aplikaci, která vám nejlépe vyhovuje.

 1. Synthesia: Vytváření videí na základě umělé inteligence a textových vstupů

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Synthesia je platforma pro tvorbu videa založená na umělé inteligenci, kterou již používá více než 50 000 uživatelů. Nedávno se jí podařilo získat významný nový kapitál od investorů, platforma si tedy alespoň v tomto smyslu vede na výbornou.

Jde o společnost založenou v roce 2016, která se v posledních letech výrazně rozrostla. Společnosti přijaly její avatary založené na AI a velmi oblíbené jsou také nástroje platformy pro úpravu videa.

Mnoho známých společností jej používá k vytváření výukových, školicích a marketingových videí.

V tomto smyslu se výrazně liší od ostatních aplikací recenzovaných v tomto článku. Lze jej však použít k pohodlné podpoře tvorby obsahu, pokud chcete mít vedle textu například obsah založený na videu.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Pro soukromé uživatele lze službu využívat pouze za 17,25 USD měsíčně. Pokud zastupujete větší společnost, jednání o ceně budou vedena samostatně.

Synthesia: Klady a Zápory

Klady:

 • Přední Ai platforma pro tvorbu videa
 • Měsíční cena je přijatelná
 • Výrazně se liší od ostatních AI nástrojů pro tvorbu obsahu

Zápory

 • Uživatel může vygenerovat pouze 120 minut videí za rok

2. Nova AI: Cenově dostupný AI nástroj pro tvorbu videí

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Nova AI vytvořila revoluční platformu AI pro editaci a tvorbu videa. Je navržena tak, aby zjednodušila tvorbu videí pro různé potřeby produkce obsahu.

Všichni uživatelé vědí, kolik času a úsilí stojí naučit se složité editory videa, jako je Adobe Premiere Pro. S Nova AI však můžete vytvořit profesionálně vypadající videa během několika minut bez velkého úsilí. Vše se děje v jeho cloudových službách bez nutnosti cokoliv stahovat nebo instalovat.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Každý producent obsahu ví, jak moc může dobře udělané video přinést do tvorby obsahu. Pokud potřebujete kromě textu i další obsah, může být tato služba pro vás právě tou správnou volbou.

Uživatelé mají k dispozici mnoho různých nástrojů pro úpravu videí. Klipy můžete snadno stříhat, ořezávat nebo kombinovat a přidávat titulky, překlady a další prvky. Tímto způsobem nebylo vytváření videí nikdy jednodušší.

Nejlepší na tomto nástroji je, že jej uživatel může používat zcela zdarma. Nevýhodou je, že videa jsou ponechána s vodoznakem. Podobně jsou funkce omezené, ale s bezplatným předplatným můžete aplikaci snadno začít testovat.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Placené předplatné začíná na 10 USD měsíčně, takže ceny jsou velmi konkurenceschopné. Nejdražší předplatné stojí 55 dolarů, což také není velká cena, pokud můžete aplikaci používat k efektivní práci.

Nova AI: Klady a Zápory

Klady:

 • Velmi dostupné měsíční předplatné
 • Nabízí mnoho funkcí pro zpracování videa a zvuku

Zápory:

 • Kvalitnější možnosti na trhu

3. Copymatic: Všestranná podpora jazykových modelů

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Copymatic je AI nástroj  pro psaní, který ve svém provozu využívá jazykový model GPT-3. Je speciálně navržen pro vytváření reklamních textů, jejichž cílem je přesvědčit čtenáře o produktech.

Další dobrá věc na službě je, že uživatelé mohou také vytvářet obrázky za pomoci umělé inteligenci. Copymatic tedy nabízí tedy širokou škálu možností.

Uživatelé mají možnost upravovat obsah, který má být vytvořen, pomocí různých parametrů. Pomocí nástrojů lze obsah lépe přizpůsobit jejich potřebám.

Platforma má více než 50 šablon obsahu a spolupracuje přímo s WordPress. Zveřejnila také vlastní aplikaci na tržišti Google Chrome, ze které je možné ji stáhnout.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Další vynikající funkcí je, že umělá inteligence je schopna produkovat obsah ve více než 25 jazycích, včetně češtiny.

Cena Copymatic je založena na měsíčním poplatku. Slovní omezení byla odstraněna ze všech předplatných, takže uživatel, který si vezme placené předplatné, může vytvářet neomezený obsah.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Nejdostupnější předplatné začíná na pouhých 19 USD měsíčně, což pokrývá všechny služby a funkce nabízené platformou. Ceny jsou založeny na počtu uživatelů aplikace. Nejdražší plán stojí 66 USD měsíčně a může pokrýt 25 uživatelů současně.

Předplatné také zahrnuje nástroj pro vyhledávání klíčových slov a kontrolu plagiátorství. Společnosti také mají možnost od Copymatic dostávat přizpůsobené nabídky podle svých specifických potřeb.

Copymatic: Klady a Zápory

Klady:

 • Podporuje více než 50 jazykových modelů
 • Uživatelé mohou také vytvářet obrázky
 • Za rozumnou cenu

Zápory

 • Žádná bezplatná verze

4. WordAI: Přepisování hotového obsahu

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

WordAI je platforma, která vytváří jedinečné a snadno čitelné verze původního textu. Na rozdíl od mnoha jiných nástrojů pro recyklaci obsahu, které často používají pouze jednoduchá synonyma,

WordAi používá přirozený jazyk a algoritmy strojového učení. To zajišťuje, že software rozumí kontextu a významu slov a vět.

Ve skutečnosti WordAi svým zákazníkům doporučuje používat tuto platformu k přepisování obsahu generovaného jinými AI nástroji. Jinými slovy, můžete ho použít vedle jiné aplikace AI a konečný výsledek bude lepší.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

WordAi také obsahuje nástroj SEO, který pomáhá obsahu, který vytváří, používat klíčová slova. Z hlediska ceny je WordAi jednoznačně dražší než mnoho jeho konkurentů – cena je 57 dolarů měsíčně.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Existuje však pětidenní zkušební doba a 30denní záruka vrácení peněz. Jinými slovy, každý si může nástroj zdarma vyzkoušet a teprve potom se rozhodnout, jestli to chce používat.

WordAI: Klady a Zápory

Klady:

 • Bezplatná zkušební verze
 • Integrované nástroje SEO
 • Vytvářejte kvalitní obsah

Zápory

 • Nevytváří samotný obsah

Nejlepší AI nástroje: Jak provést srovnání?

Nejlepší AI nástroj je ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Často však není zřejmé, co všechno od aplikace chcete. Proto je dobré si dobře rozmyslet, jaké funkce pro svou AI aplikaci požadujete.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Většina nejlepších AI nástrojů je založena na textu, což znamená, že je můžete použít k vytváření obsahu například pro blogové příspěvky nebo popisy produktů online obchodů. Je však důležité si uvědomit, že aplikace související s umělou inteligencí se neustále vyvíjejí.

Při porovnávání různých AI nástrojů je důležité provést důkladný průzkum pozadí a vyzkoušet několik různých možností. Dále si projdeme trochu podrobněji, co by mělo být v nástrojích AI zohledněno.

Prozkoumejte a porovnejte funkce

Když chcete najít nejlepší AI nástroj, je důležité pečlivě a systematicky porovnávat různé aplikace. Při porovnávání různých aplikací je třeba vzít v úvahu mnoho aspektů.

Vzhledem k tomu, že potřeby a požadavky každého uživatele se liší, je důležité nejprve zvážit, jaké jsou vaše potřeby a cíle pro AI nástroj. Potřebujete umělou inteligenci pro konkrétní úkol nebo nástroj, který se hodí do různých situací?

Nejlepší AI nástroj: Porovnejte ceny a funkce

Každý uživatel má vyhrazenou určitou částku peněz, kolik chce do aplikace AI měsíčně vložit. Jejich cenové rozpětí se může značně lišit, s čímž je samozřejmě dobré počítat.

Důležité je například zjistit, zda dražší alternativy skutečně nabízejí lepší kvalitu nebo funkce. Měli byste se také zamyslet nad tím, jak důležité jsou pro vás tyto funkce.

Někdy se může stát, že levnější nebo dokonce bezplatné nástroje mohou být překvapivě efektivní. Proto se vyplatí vždy vyzkoušet každý AI nástroj, než za něj začnete něco platit. Mnoho z nich nabízí uživatelům bezplatnou verzi, takže si aplikaci můžete vyzkoušet ve svém volném čase.

Nejlepší AI nástroj je samozřejmě ten s nejlepším možným poměrem ceny a kvality. V současné době ceny aplikací stojí asi 20 USD měsíčně, ale v cenách jsou velké rozdíly.

Kompatibilita aplikací AI s jinými platformami

Vždy nezapomeňte zkontrolovat kompatibilitu aplikace AI s jinými systémy a softwarem. Pokud plánujete integrovat AI nástroj s jinými systémy, které jsou pro vás důležité, měl by tyto integrace podporovat. Není tomu tak vždy, protože určité aplikace jsou kompatibilní pouze s určitými programy.

Mnoho lidí v dnešní době chce, aby umělá inteligence pomáhala například s blogy, a tak se vyplatí ověřit, zda lze zkombinovat AI aplikaci s WordPressem

V budoucnu jistě porostou různé integrace mezi různými systémy. Proto je nutné situaci bedlivě sledovat.

Nejlepší AI nástroj  získává dobrou zpětnou vazbu

Je důležité zkontrolovat, co ostatní uživatelé říkají o určitých aplikacích AI online. Uživatelské recenze a doporučení mohou rychle a snadno poskytnout představu o tom, jak aplikace funguje v praxi. Zároveň získáte informace o jeho silných a slabých stránkách, takže se určitě vyplatí přečíst si recenze a zkušenosti.

Můžete tak omezit alespoň ty aplikace, které vám nijak nevyhovují. Pokud má aplikace špatné chyby, rychle se to projeví čtením zkušeností ostatních uživatelů.

Používá se AI nástroj dostatečně snadno?

Na snadnost použití aplikace a uživatelské rozhraní je třeba se vždy podívat trochu blíže. Pokud nejste skutečným odborníkem na umělou inteligenci, měli byste si vybrat nástroj, který je intuitivní a snadno se učí.

V dnešní době jsou aplikace zaměřené zejména na běžné spotřebitele z velké části navrženy tak, aby byly obzvláště snadno použitelné. Mnohdy uživatel nemusí vědět více o umělé inteligenci jako takové, ale využívají se například pomocí textových vstupů.

Nejlepší nástroj AI pro rok 2023

Každý by se měl podívat na to, jak AI nástroj podporuje mobilní zařízení. Nejlepším případem je ten, kdy si můžete stáhnout vlastní nativní aplikaci platformy do svého chytrého zařízení. V tomto případě je uživatelská zkušenost často nejlepší, protože aplikaci lze optimalizovat pro daný operační systém.

Závěr

Každý uživatel by si měl dobře rozmyslet, jaké jsou jeho vlastní potřeby a cíle týkající se AI nástroje. V závislosti na vašem cíli můžete zúžit možnosti a zaměřit se pouze na ty, které nejlépe vyhovují vašemu účelu.

V úvahu je třeba vzít i cenu aplikace. Naštěstí pro uživatele je většina nejlepších nástrojů AI cenově dostupná. Kromě toho je důležité zjistit, zda dražší varianty skutečně nabízejí lepší kvalitu nebo funkce, které jsou pro vás důležité. Někdy mohou být levnější nebo dokonce bezplatné nástroje překvapivě efektivní.

Při porovnávání různých AI nástrojů je důležité provést důkladný průzkum a vyzkoušet několik různých možností. Pamatujte, že mnoho vývojářů nástrojů AI nabízí také jejich bezplatnou verzi. Pomocí zkušebních verzí získáte nejlepší představu o tom, která aplikace je pro vás nejlepší. Vyplatí se také seznámit se se zkušenostmi uživatelů aplikace, ze kterých si můžete rychle udělat představu o dobrých a špatných stránkách aplikace.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *