Illuvium Beta 3 představuje Arenu PvP

3 min read

Nová fáze Iluvium beta přinese s sebou první PvP obsah pro tuto automatickou bitevní hru a potenciálně také ceny a odměny!

Nová éra přichází do Illuvium Areny jako fáze 3 jejich beta verze 28. listopadu. Tato fáze beta Illuvium zavádí Arenu PvP, která umožňuje hráčům vytvořit své týmy ze všech dostupných Illuvialů a předmětů a postavit je proti ostatním hráčům v Aréně a bojovat, dokud nezůstane stát pouze jeden tým!

Illuvium Beta 3 představuje Arena PvP

Pro každého, kdo chce získat náskok při vývoji své bojové strategie, nabízí Illuvium speciální stránku Team Builder. Tato stránka obsahuje průvodce a možnost pohrát si s tvorbou týmu. S více než 250 iluviály, 80 vylepšeními, 400 zbraněmi a 50 obleky na výběr je spousta příležitostí vyzkoušet různá nastavení! Team Builder také poskytuje několik úvodních nastavení, která vám pomohou začít.

Toto vydání se také shoduje s přidáním Illuvium do obchodu Epic Games. Platforma Epic Games se rychle stává náhradou Steam za web3 hraní a umožňuje hráčům snadno stahovat a aktualizovat své hry z jednoho centrálního místa. To také otevře hru pro mnohem více hráčů, protože kdokoli si nyní může stáhnout a vyzkoušet novou beta verzi!

Tým Illuvium naznačil, že během této betaverze PvP mohou být pro hráče připraveny ceny a odměny, ale zatím o tom neposkytl žádné podrobnosti.

Illuvium Beta 3 představuje Arenu PvP

Co je Illuvium?

Illuvium Beta 3 představuje Arenu PvP

Illuvium je RPG adventura s otevřeným světem vytvořená na blockchainu Ethereum a využívající vrstvu Immutable X. Hráči putují rozlehlou a rozmanitou krajinou, aby lovili a chytali stvoření neboli Illuviály. Spolu se svými zkrocenými Illuvials mají hráči za úkol odhalit, co způsobilo katastrofu, která otřásla světem.

I když je základní hra Illuvium adventura s otevřeným světem, která je zčásti automatickým bitevníkem a zčásti sběratelem tvorů, prostor Illuvium web3 zahrnuje mnohem více. Patří sem Illuvium Zero, pozemní stavitelská hra, a Iluvium Beyond, hra na sbírání a úpravy PFP. Všechny různé projekty Illuvium se někdy v budoucnu propojí.

Illuvium Overworld, otevřený svět, RPG, bude obsahovat více než 100 Illuvialů, z nichž každý má jiné vlastnosti a schopnosti. Chyťte je, upgradujte je a spojte dva Iluviály, abyste vytvořili nového. Hráči mohou ukládat své Illuvialy na Shardy, něco jako sběratelskou kartu. Tyto karty obsahují podstatu Illuviálu. Hráči mohou obchodovat se shardy na tržišti nebo je darovat kamarádovi.

Illuvium má svévlastní tržiště známý jako IlluviDex. To slouží jako centrální bod pro obchodování se všemi věcmi souvisejícími s Illuvium. Illuvium také zahrnuje správu hráčů ve formě Rady, která prochází pravidelnými volebními obdobími.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte web Illuvium.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář