Westernová P2E střílečka Grit se připojila do systému Gala Games

3 min read

Další titul ze systému Gala Games se přesouvá do živého stavu, když Grit oznámil oficiální spuštění! Nyní mohou hráči ovládat své střílečky a zbraně v této battle royale, hrát, aby si vydělali.

Grit, bitevní FPS s westernovou tematikou od Gala Games je spuštěna a dává hráčům šanci střílet a vydělávat napříč městem divokého západu a okolní krajinou!

Grit lze hrát zdarma a je k dispozici na Epic Games. Ke stažení a hraní budou hráči potřebovat propojený účet Gala Games.

Grit obsahuje NFT ve formě Gunslingers. Gunslingers je sada 10 000 jedinečných, generativních postav, které lze ve hře použít. Použití Gunslinger NFT ve hře zjevně poskytne bonusy. Stále ale čekáme na nějaký litepaper nebo oficiální dokumentaci od Grit. Gunslingers jsou k dispozici na sekundárních trzích nebo v obchodě Gala Games .

ostřelování pistolí

Grit nebude mít svůj vlastní token, místo toho bude používat token GALA pro své herní odměny. A jejich systém odměn bude mnohým známý. Hráči získávají vítězné body za plnění úkolů a umístění mezi třemi nejlepšími v zápasech. Na konci každého dne dostanou hráči tokeny na základě velikosti poolu odměn a jejich procenta z celkových vítězných bodů získaných v daný den.

Hráči si také mohou zakoupit Battle Pass a získat další odměny ve hře, jako jsou různé použitelné a kosmetické předměty. A pravděpodobně se také v blízké budoucnosti dočkáme žebříčků a turnajů.

Epic Games

Grit je první z web3 her na Epic Games Store. Epic Games je služba distribuce her podobná Steamu s více než 190 miliony uživatelů! Toto je velký krok vpřed pro integraci světů web2 a web3. Uvidíme, zda Grit dokáže využít jejich expozici vůči této velké hráčské základně.

To by se mohlo stát velkou výhrou i pro Epic Games, protože Steam projevil určité pohrdání blockchainovým hraním, čímž se otevřely příležitosti pro jiné herní platformy.

Gala Games

Toto je také významný krok pro Gala Games, protože rozšiřuje své portfolio vydaných her a poskytuje další integraci pro jejich GALA token, který byl nedávno znovu spuštěn za účelem upgradu smart kontraktu.

Chcete-li se dozvědět více o Gala Games a Grit, sledujte Gala Games na  Twitteru nebo navštivte jejich web.

Jak vytvořit meme coin v roce 2023 – průvodce pro začátečníky

Roman

Napsat komentář