Gala oznamuje GALA Token V2

3 min read

15. května spustí Gala Games novou verzi tokenu GALA. Tento token, známý jako GALA v2, zcela nahradí aktuální token. Stávající držitelé tokenů by neměli dělat nic, protože obdrží airdrop nových tokenů na základě držeb k 15. květnu.

Gala Games oznámili nadcházející velkou změnu s nadcházejícím spuštěním nové verze jejich GALA tokenu. To nahradí starý token v poměru 1:1 s automatickými airdropy pro každého, kdo drží GALA. Tým doporučuje, aby uživatelé odstranili všechny své tokeny GALA ze všech poolů likvidity před 15. květnem.

Každý, kdo drží GALA token na Ethereu, automaticky obdrží airdrop nového tokenu v2. Gala Games říká, že budou spolupracovat s burzami, aby se pokusili o co nejhladší přechod, ale jediné záruky pocházejí z držení vašich vlastních coinů.

Tento nový kontrakt je pravděpodobně důležitým krokem k plné integraci tokenu GALA a jejich řetězce GYRI. Jakmile bude nový token spuštěn, starý token již nebude použitelný v ekosystému Gala Games.

Tento nový token přichází se zcela novým kontraktem, který týmu Gala nabízí nové a vylepšené funkce. To zahrnuje vylepšené mechanismy spalování, stejně jako lepší zabezpečení a prostor pro budoucí upgrady. Pro každého, kdo se chce sám podívat na podrobnosti smart kontraktu, oficiální adresa pro Gala V2 je 0xd1d2Eb1B1e90B638588728b4130137D262C87cae

Gala Games banner

TOWN

Gala také nedávno ukončila token TOWN pro svou hru Town Star . To je součástí pokračující snahy učinit GALA centrální měnou pro jejich GYRI blockchain a poskytnout tokenu trvalou hodnotu.

Pro každého, kdo stále má staré tokeny TOWN, je lze vyměnit v poměru 1,25 TOWN za 1 GALA. Chcete-li tak učinit, přejděte na stránku inventáře na webu Gala Games, vyberte svůj token TOWN a měla by se vám zobrazit možnost spálení. Možnost spálení tokenu TOWN byla otevřena na začátku března a měla by zůstat dostupná po dobu nejméně šesti měsíců.

Gala oznamuje GALA Token V2

Co je to Gala Games?

Gala Games je rychle rostoucí web3 ekosystém. Kromě své stáje web3 her se Gala Games rozšířily také do mobilních her. Spustili také projekty pro distribuci hudby a filmu  jako NFT!

Gala Games staví svůj vlastní blockchain známý jako GYRI, na kterém budou v budoucnu žít všechny jejich aplikace a hry.

Chcete-li držet krok se všemi novinkami z Gala Games, sledujte je na  Twitteru.

Krypto burzy s nejnižšími poplatky 2023

 

Roman

Napsat komentář