Hrajte a vydělávejte v Illuvium Zero Alpha Season 1

3 min read

Illuvium Zero se přesouvá do první sezóny jejich alfa testu, otevírá první hru a získává příležitosti pro hráče v Illuvium. Hráči mohou najít Illuvial Biodata, objevit blueprints z těchto dat a mintovat je pro budoucí použití v Illuvium Overworld!

Plány

Tato nová aktualizace pro Illuvium Zero nás oficiálně přivádí k Alpha 2.0 a první sezóně hry. Tato sezóna je speciální, protože je první, která hráčům umožňuje najít a razit plány!

Všechna předchozí herní data byla vymazána, takže všichni hráči budou muset začít budovat svou základnu od nuly.

Aby se hráči dostali do bodu, kdy budou moci mintovat blueprinty, budou muset vybudovat a rozšířit svou základnu. Budou potřebovat Singularity Scanner, aby vystopovali iluviální biodata, databanku pro uložení jejich nálezů a Materials Lab, aby se pokusili vyrobit blueprinty. To vše jsou pokročilé budovy a budou vyžadovat, aby hráči strávili nějaký čas hraním hry.

výstavba budov v Illuvium Zero

Ke konci první sezóny bude otevřeno okno, které hráčům umožní mintovat až 15 blueprintů na pozemek. Tytbudou později použity k výrobě předmětů pro použití v Illuvium Overworld.

Illuvium Zero je stále přístupné pouze vlastníkům pozemků. Hráči si mohou zakoupit pozemky na IlluviDex, přičemž aktuální podlaha je něco málo přes 500 USD.

Hra Illuvium Zero

Illuvium Zero  je hra o budování základny, získávání zdrojů a vytváření plánů. Hráči si vybírají mezi výrobou paliva (které bude použito k napájení hráčů v Illuvium Overworld), zdrojů, které lze rozšiřovat a vytvářet, nebo plánů používaných k vytváření vzhledů NFT pro Overworld a Arena.

Existují tři typy prvků a tři typy zdrojů paliva. Pozemky mají různý počet zdrojů na základě jejich vzácnosti. Některé pozemky mají také orientační body, které ovlivňují produkci souvisejících prvků nebo paliva. A zatímco vlastnictví pozemku zaměřeného na jeden typ produkce zdrojů může být v některých ohledech výhodou, vlastnictví různých typů může pomoci s přeměnou zdrojů. Hráči používají prvky a palivo k výrobě předmětů, vylepšování budov a výzkumu. Výzkum otevírá příležitosti k vytvoření plánů NFT. Blueprint NFT budou použity k vytvoření vzhledů pro ostatní hry Illuvium.

Illuvium Zero poskytuje hráčům mnoho strategických možností a rozhodnutí. Vše od umisťování budov (některé spolupracují lépe, jiné ne) přes správu zdrojů až po práci na trzích a průzkum plánů.

Illuvium Zero nabídne možnost bezplatného hraní při spuštění. Ale hráči bez pozemku nikdy nemohou ze hry získat žádné tokeny nebo NFT. Půdu lze obhospodařovat jen pár minut denně.

Chcete-li se o Illuvium Zero dozvědět více, navštivte oficiální stránky  https://play.illuvium.io/zero.

On-chain analýza – základy a nejlepší poskytovatelé on-chain dat v roce 2023

 

 

 

Roman

Napsat komentář