Mobox se stává cross-chain platformou s MoDragons

4 min read

Mobox se stává cross-chain platformou s MoDragonsMobox rozšiřuje svůj web3 herní ekosystém o MoDragons, simulaci sbírání a chovu draků. MoDragon nejen přináší nové NFT a soutěže do Moboxu, ale také rozšiřuje jejich ekosystém do řetězce Arbitrum!

Mobox vypouští draky! Konkrétně MoDragons. MoDragons jsou NFT, které jsou vytvořeny na blockchainu Arbitrum, ale stále jsou součástí systému Mobox. To je velký krok pro Mobox, který oznámil své plány přejít na cross-chain začátkem tohoto roku. MoDragon je první aplikace ve světě Mobox, která existuje na Arbitrum.

Hráči mohou sbírat a chovat tyto draky a snažit se zajistit si své místo na vrcholu žebříčku sbírek. MoDragons mají denní žebříček i týdenní hodnocen. Hráči získávají body do žebříčku vylepšováním svých draků.

Mobox se stává cross-chain platformou s MoDragons

Tyto žebříčkové soutěže začali 1. června. Tým naznačil i další související akce v měsíci červnu.

Více o MoDragons

Hlavním rysem vesmíru MoDragon chov. Každý drak se může rozmnožovat až 7krát, ačkoli legendární draci se odmítají rozmnožovat vůbec! Také při párování draků pro chov musí být ve dvou úrovních od sebe. A na rozdíl od některých chovných funkcí v jiných hrách MoDragons neumožňuje rodičům, aby se množili se svými potomky, nebo aby se sourozenci množili společně.

těžte Dračí kameny pomocí svého MoDragona
těžte Dračí kameny pomocí svého MoDragona

Celková sběrná síla, neboli DragonMo Power, také ovlivňuje to, co Mobox nazývá předtěžba. To umožňuje hráči pasivně vydělávat dračí kameny, které se dodávají v pěti různých variantách. Ty budou mít určité využití v budoucích rozšířeních systému MoDragon.

A konečně, MoDragons také generuje vstupenky na karneval živlů. Hráči používají tyto tikety na točícím se kole, aby vyhráli ceny, jako jsou tokeny MBOX a dračí vejce!

Pokud chcete začít se svou sbírkou MoDragon, můžete si je vyzvednout na oficiálním herním trhu. Ale pozor, i nejlevnější draci aktuálně stojí přes 0,13 ETH! I když to může časem klesnout, protože se množí více draků.

Karneval živlů
Karneval živlů

Co je MOBOX?

MOBOX  je herní platforma běžící na několika řetězcích, která zahrnuje některé decentralizované finanční prvky. Ačkoli vše začalo jako defi systém, herní stránka MOBOXu se rychle rozrostla. Tato stránka nabízí několik P2E her a vytvořila také rozšiřující se virtuální svět s názvem  MOMOverse.

Ačkoli jsou hry zjevně navrženy s ohledem na mobilní platformy, lze je hrát také na počítači. Všechny jsou velmi neformální, s odměnami pro nejlepší hráče. Většina her poskytuje příležitosti pro rychlejší postup utrácením tokenů MBOX.

Ve středu Moboxu jsou Momos, NFT bytosti, které pasivně pracují v dolech, aby produkovaly MBOX tokeny a zdroje pro použití v MOMOverse. Některé hry také používají Momos.

Se sadou her vhodných pro mobily a rostoucím ekosystémem virtuálního světa se zdá, že MOBOX má pevný základ, na kterém nadále staví. Chcete-li se o Moboxu dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

On-chain analýza – základy a nejlepší poskytovatelé on-chain dat v roce 2023

 

Roman

Napsat komentář