Gods Unchained migruje na Immutable Passport

4 min read

Gods Unchained oznámili plány na migraci svých přihlašovacích systémů na Immutable Passport koncem listopadu/začátkem prosince. Po implementaci budou hráči muset pro přístup ke hře používat přihlašovací údaje Immutable Passport.

Gods Unchained migruje na Immutable Passport

Pro ty, kteří nechtějí používat tento nový přihlašovací systém, vám tvůrci Gods Unchained rádi ukáží dveře! Ve svých oficiálních nejčastějších dotazech uvádějí: „Můžete se svobodně rozhodnout nemigrovat na Immutable Passport. V takovém případě můžete požádat o smazání svého účtu pomocí služby CS ‚Delete Account‘.“ Je jasné, že si tady nehrají!

Hlavním účelem je maximálně zjednodušit přihlášení, aniž by bylo vyžadováno heslo nebo jakákoli technologie reCAPTCHA. Hráči nebudou muset vytvářet zcela nové přihlašovací údaje. Pro rychlý přístup mohou použít své stávající účty Google nebo Apple nebo se zaregistrovat pomocí e-mailu, který pak bude vyžadovat ověření kódu při přihlášení, ale stále bude jednodušší než aktuální nastavení.

A aby podpořili brzkou adopci, Gods Unchained plánuje nabídnout speciální Passport Cardback těm, kteří se přihlásí přes Immutable Passport během prvního týdne (oficiální datum zatím nebylo oznámeno).

Tato první fáze je určena pouze pro přihlášení a nezahrnuje použití Immutable Passport jako peněženky. To přijde později, i když tým Gods Unchained říká, že používání Immutable Passport jako peněženky nebude nutné ke hře.

Přestože spojení s Gods Unchained ještě není aktivní, stále můžete získat náskok před hrou nastavením svého Immutable Passport na https://www.immutable.com/gamers/passport. Registrace je jednoduchá, rychlá a snadná a zabere jen minutu.

Gods Unchained migruje na Immutable Passport

Co je to Immutable Passport?

Immutable Passport je kombinovaný systém peněženky, přihlášení a profilu. Je navržen tak, aby hráčům usnadnil přístup ke hrám v rámci ekosystému Immutable. Hráči se mohou přihlásit k Passportu pomocí přihlášení Apple nebo Google nebo prostřednictvím e-mailové adresy a poté mít jednobodové přihlášení pro všechny hry a aplikace v systému!

To se v budoucnu rozšíří o integraci peněženky a také sociální profily pro hráče.

Hráč, který si zaregistruje Passport, se již může předběžně zaregistrovat pro přístup do Guild of Guardians a Shardbound. A ve skutečnosti pomocí svého pasu k registraci do Shardbound budete zařazeni do fronty na získání bezplatné hratelné herní karty!

Gods Unchained migruje na Immutable Passport

Co je Gods Unchained?

Gods Unchained je volně hratelná sběratelská karetní hra. Gods Unchained, vytvořený na blockchainu Ethereum, používá řešení vrtvy 2 Immutable X pro obchodování bez poplatků. Hráči si ponechávají plné vlastnictví svých karet. Hráči mohou hraním hry získávat digitální karty „Core“. Když má hráč dvě identické Core karty, může je vyrazit do jedné. Tato karta je pak obchodovatelná na trzích.

Gods Unchained nabízí několik herních a výdělkových příležitostí. Hráči mohou získávat karty tím, že jsou aktivními hráči, vyhrávat balíčky při soutěžích ve víkendových turnajích a dokonce mohou přijímat platby tokeny GODS jednoduše za hraní každý den!

S několika rozšířeními má Gods Unchained širokou škálu karet pro různé herní styly. Hráči si mohou kupovat a otevírat balíčky z oficiálních stránek. Sekundární prodeje jsou k dispozici na Immutable X Marketplace a Token Trove.

Pro více informací si přečtěte našeho průvodce hrou.

Gods Unchained: recenze hry, návod a tipy

Mohlo by vás zajímat:

14 nejlepších AI nástrojů pro copywriting v roce 2023

 

Roman

Napsat komentář