Nové mapy, skiny a další vychytávky v Citizen Conflict 4.0

5 min read

Citizen Conflict se připravuje na spuštění alfa verze 4.0 jejich týmové střílečky z pohledu první osoby a přináší s sebou nový, exkluzivní skiny, loot boxy různých rarit, nové mapy, vylepšenou hratelnost a další! Hra je Free2Play a dokonce můžete zdarma mintovat běžné loot boxy!

Nové mapy, skiny a další vychytávky v Citizen Conflict 4.0

Verze 4.0 Citizen Conflict bude brzy spuštěna a přinese do této týmové FPS řadu nových funkcí. Zatím nemáme oficiální datum uvedení verze 4.0, jen „brzy“.

Verze 4.0 zavádí ne méně než tři různé cesty postupu – zbraně, účty a Battle Pass. Zbraně otevírají nové možnosti vybavení pro hráče, kteří jinak musí používat výchozí výběr. To se provádí plněním konkrétních úkolů s každou zbraní. Hráči budou získávat zkušenostní body za vítězství v zápasech a plnění denních a týdenních úkolů. Dokončení těchto úkolů odměňuje body jak za postup na úrovni účtu, tak za systém sezónního předávání bitev. Obě cesty postupu nabízejí další odměny a možnosti vybavení.

Nové mapy, skiny a další vychytávky v Citizen Conflict 4.0
Bratislava map

Budeme mít také pět map, na kterých budeme bojovat, některé se vracejí z předchozích verzí, některé jsou nové. Objeví se také tři noví hrdinové – Billy, Blinder a Barb. Kromě toho mají nyní všichni hrdinové role a speciální schopnosti, které dále specializují jejich hru.

V Citizen Conflict 4.0 přicházejí dvě nové zbraně. Amp, dvouhlavňová brokovnice, skvělá pro boje na blízko, a Cyclone, rychle střílející SMG. Cyclone bude dán každému, kdo si zakoupí Battle Pass, i když hráči budou mít také možnost získat jej prostřednictvím hry.

Kromě toho tým provedl řadu herních vylepšení,

  • Vylepšené rozvržení minimap pro intuitivnější navigaci hráče
  • Celkové vylepšení výkonu mapy
  • Vylepšený příjem zásahů, efekty zbraní a animace
  • Vylepšený výkon systému animace postav pro hladší a realističtější zážitek
  • Vylepšené stopy po střelách a obtisky dopadu
  • Široká vylepšení související se sítí
  • Komplexní úsilí o opravu chyb
  • Představení nového rozvržení řídicího panelu s vylepšenými animacemi, efekty uživatelského rozhraní a celkovými vylepšeními uživatelského rozhraní
  • Přepracované rozvržení uživatelského rozhraní ve hře pro lepší výkon

Nové mapy, skiny a další vychytávky v Citizen Conflict 4.0

Verze 4.0 nám také přináší loot boxy sezóny 0. Loot boxy přicházejí ve třech variantách, obyčejné, vzácné a epické. Ražba běžných krabic bude zdarma, ale vzácné a epické krabice mají malý prémiový poplatek. Uvnitř všech loot boxů můžete najít spreje, ikony hráčů, weapon skin shardy, masky (kosmetické předměty) a tokeny CCASH. Epické loot boxy mohou také obsahovat hero skin shardy. Shardy se používají pro craftování, přičemž do procesu se přidává až šest shardů, aby se zlepšily šance na úspěch. Své loot boxy si můžete vyzvednout na webu Qorpo.

A konečně, Citizen Conflict pořádá výprodej limitované edice skinu ‚Magic Angel‘ pro hrdinu Zodiaka. Toto je poslední drop NFT před uvedením verze 4.0 a zahrnuje nejen vlastní vzhled, ale také speciální efekty VFX, vlastní hlasový projev, doživotní přístup k Citizen Conflict, automatický vstup do nadcházejícího omezeného turnaje a 10 epických her ve hře. Skin Magic Angel stojí 39 MATIC a je k dispozici na Magic Eden. Bude existovat pouze maximálně 2 222 těchto skinů.

Nové mapy, skiny a další vychytávky v Citizen Conflict 4.0
Skin Magic Angel

Co je Citizen Conflict?

Citizen Conflict je Free2Play týmová FPS. Hra byla vytvořena v Unreal 5 a týmy hráčů v ní bojují na různých mapách. Hra obsahuje různé herní režimy, jako je deathmatch, battle royale, extrakce a další. K dispozici bude také otevřený svět, kde mohou Syndikáty bojovat o kontrolu nad různými okresy. Otevřený herní svět bude zahrnovat vozidla, jako jsou auta, motocykly a vrtulníky!

Hrdinové přicházejí v pěti různých třídách a mohou být vybaveni výstrojí a vybavením, které mění nebo zlepšuje jejich schopnosti. A tyto předměty nejsou jen kosmetické, každý nějakým způsobem ovlivňuje hru postavy.

Citizen Conflict má svůj vlastní token s názvem CCASH. Ten se používá pro nákupy ve hře. Chcete-li se dozvědět více o Citizen Conflict, navštivte jejich webové stránky.

Roman

Napsat komentář