Immutable X Zavádí Immutable Passport

4 min read

Immutable X oznámili nový, nadcházející přírůstek do jejich ekosystému známý jako Immutable Passport a slibuje, že bude cenným nástrojem pro vývojáře i hráče!

To, co bylo kdysi jen sekundárním řešením transakčních poplatků u karet Gods Unchained, se rychle rozrůstá a stává se obrovským hybatelem ve světě web3.

IMX nadále pracuje na tom, aby byl proces registrace pro nové hráče bezproblémovější. A zároveň vytvářejí rozhraní API a nástroje pro vývojáře, které jim pomohou tato technologická vylepšení využít. A ve svém posledním kroku Immutable X oznámil spuštění Immutable Passport .

Jak funfuje Immutable Passport

Passport je peněženka a autentizační aplikace, která není určena k zajištění bezproblémového a bezpečného vstupu pro hráče a snadno implementovatelné řešení pro vývojáře her, kteří chtějí získat nové hráče. Immutable Passport bude jakýmsi jednotným kontaktním místem pro získání přístupu k přidruženým herním platformám, stejně jako k tžišti NFT a integraci tokenů na tržiště IMX. Z hlediska uživatele bude jejich Passport zároveň nástrojem pro přihlášení a peněženkou.

Passport bude fungovat s jednoduchým systémem přihlášení a nastavení – stačí e-mail a heslo. Žádné počáteční fráze, žádná vícenásobná autentizace. Jejich cílem je ale také udělat z Passportu více než jen nástroj pro správu tokenů. Chtějí vytvářet funkce, které osloví hráče a sběratele NFT, jako je schopnost zobrazovat herní úspěchy. A samozřejmě se Passport integruje do tržiště IMX a využije výhody z převodů bez transakčních poplatků.

Immutable Passport je již integrován do Gods Unchained a Guild of Guardians.

Neměnná registrace X Passport

Co je Immutable X?

Immutable X  je řešení škálování na druhé vrstvě Etherea pro NFT. Immutable X , který byl vyvinut jako odnož Gods Unchained, když si tým uvědomil, že vysoké transakční poplatky  jsou hlavní překážkou obchodování s kartami, se rychle rozrostl na významný trh NFT. Immutable X přilákal na svou platformu rostoucí řadu projektů. Některá pozoruhodná jména zahrnují Gods Unchained, Guild of Guardians, Illuvium a Ember Sword. Není to ale jen pro herní NFT. Immutable X také hostí desítky dalších NFT projektů.

Platforma byla spuštěna v roce 2021 a později téhož roku spustila svůj token. Při obchodování na IMX se neplatí žádné poplatky. Existují však „protokolové“ poplatky ve výši 2 % z každého obchodu a někdy i tržní poplatky z projektů. Platforma podporuje více než tucet tokenů včetně tokenů ETH, IMX, GODS a GOG. Většinu tokenů pro hry dostupné na platformě lze použít k nákupům.

Immutable X rychle rozšiřuje své portfolio přidružených aplikací a také vytváří sadu vývojářských nástrojů, které pomáhají integrovat s jejich ekosystémem.

Chcete-li se dozvědět více o Immutable X, navštivte jejich webovou stránku, sledujte je na Twitteru a připojte se k jejich Discordu.

3 nejlepší obchodní indikátory pro začátečníky

Roman

Napsat komentář