Hráči anglického týmu z Premier League mají v sezóně 2021-22 logo DOGE na rukávech

2 min read

Angličtí fotbalisté Premier League z klubu Watford nyní nosí pro sezónu 2021-22 logo Dogecoinu.

Propagace Dogecoinu na zápasech anglické Premier League

Hráči fotbalového klubu Watford, anglického profesionálního fotbalového týmu se sídlem ve Watfordu, Hertfordshiru, mají na rukávu logo Dogecoinu. Tým hraje Premier League, první ligu anglického fotbalu.

Web Athletic informoval, že „jedním ze sponzoru na dresech hráčů Watfordu pro sezónu 2021–22 bude kryptoměna Dogecoin“. Během sobotního zápasu Premier League již měli hráči fotbalového klubu na levém rukávu logo Dogecoinu.

Hráči anglického týmu z Premier League mají v sezóně 2021-22 logo DOGE na rukávech

Fotbalový klub Watford oznámil v červenci víceleté partnerství se Stake.com, globální platformou pro krypto kasina a sportovní sázení. Společnost uvedla: „Počínaje rokem 2021/22 se díky dohodě Stake stane hlavním sponzorem na dresech tohoto klubu v Premier League.“

Společnost dále uvádí, že „Na oslavu začátku partnerství bude společnost Stake provozovat iniciativy s kryptoměnovou tematikou, včetně rozdání 10 milionů DOGE na jejich mezinárodní platformě.“

Před partnerstvím se společností Stake měl fotbalový klub Watford od roku 2019 smlouvu se Sportsbet.io. Hráči měli na přední straně triček značku Sportsbet.io a na rukávech Bitcoin.

MicroStrategy a její první rok s Bitcoinem

Napsat komentář