„Bitcoin for Hotties“, Megan Thee Stallion vysvětluje Bitcoin

3 min read

Megan Thee Stallion vydala ve spolupráci s Cash App, aplikací patřící Square, společnosti Jacka Dorseyho, videoklip s názvem „Bitcoin for Hotties“.

Ve videu můžete vidět, jak rapperka oslovuje své fanoušky, zvané „hotties“, a vysvětluje, co je Bitcoin a jak funguje. Dělá to tak, že odpovídá na řadu otázek. První je samozřejmě Co je Bitcoin, definovala ho jako nový druh peněz. Rapperka zdůrazňuje skutečnost, že ho nikdo nemůže ovládat.

Poté následuje vysvětlení, v čem je hodnota Bitcoinu. V tomto případě Magan Thee Stallion uvádí, že každý Bitcoin je jedinečný, jeho jedinečnost je certifikována blockchainem a nedají se vytvářet falešné BTC.

„Bez ohledu na to, jak moc se snažíš.“

Rapperka poté poměrně zjednodušeně vysvětluje cenu, říká, že cena skáče, stejně jako u zlata nebo ropy. A pokud nakupuje mnoho lidí, cena stoupá; a naopak, pokud hodně lidí prodává, cena klesá.

Nakonec, když započne s vysvětlením, jak nakupovat Bitcoin, přichází skutečná propagační aplikace Cash App, kde si můžete koupit BTC od hodnoty 1 dolaru.

Video je uzavřeno varováním a příslibem:

„Bitcoin je investice, takže můžete přijít o peníze, cena se může každou hodinu zvyšovat a snižovat, ale čím více se o Bitcoinu vzděláváte, tím lépe se budete schopni v těchto křivkách vyznat.

To je prozatím vše, ale s mými znalostmi a vaší snahou budete mít za chvíli vlastní impérium. “

Bitcoin for Hotties, reakce na Youtube

V tuto chvíli má video Youtube, zveřejněné zhruba před deseti dny, 187 000 zhlédnutí, což vzhledem k průměrnému kanálu youtube není mnoho. Strategie Cash App však může být kuriózní: najali hvězdu rapu, kterou milují především mladí lidé.

To je vlastně druhé video v sérii; první bylo věnováno světu investic a vyšlo před měsícem. Spolupráce rapperky a Cash App začala již v loňském roce.

Těžba Dogecoinu se softwarem Unmineable krok za krokem

Napsat komentář