Sorare expanduje do baseballových NFT s Major League Baseball

3 min read

Společnost Sorare oznámila nové partnerství s Major League Baseball (MLB) , nejstarší americkou baseballovou ligou , aby otevřela dveře NFT. Spuštění nové hry je naplánováno na léto 2022. 

Sorare otevírá dveře baseballovým NFT s Major League Baseball

Sorare  spolupracuje s Major League Baseball a MLB Players, Inc. na spuštění nové bezplatné hry založené na NFT, která bude realná letos v létě. 

V zásadě budou mít fanoušci přístup k platformě založené na NFT, aby mohli oslavovat, sdílet a vlastnit svou vášeň pro MLB prostřednictvím hry, stejně jako se to již děje u fotbalu. 

V tomto ohledu Nicolas Julia, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Sorare, řekl:

„Baseball byl vždy na špici nových technologií a inovací, takže jsme hrdí, že MLB a MLBPA si vybraly Sorare, aby poskytly NFT MLB hru fanouškům po celém světě. MLB je po desetiletí v popředí interaktivních her a má jedny z nejstarších a nejetablovanějších forem sportovních memorabilií. Společně ukazují, jak moc chtějí fanoušci vlastnit a být součástí hry.

Sorare a nová fantasy baseballová hra od MLB 

Takže nejen fantasy fotbal, prostřednictvím tohoto partnerství Sorare nabídne novou hru, ve které mohou fanoušci vytvořit nejlepší tým reprezentující hráče Major League a spojit se se sportovci, kluby a ligou. 

Tony Clark, výkonný ředitel Asociace hráčů Major League Baseball, se k tomu také vyjádřil: 

„Sorare vytvořil nový zážitek ze hry baseballu, který nadchne fanoušky při sbírání hráčských NFT, vytváření vítězných sestav a soutěžení s baseballovými fanoušky z celého světa. Jsme velmi nadšeni z našeho partnerství a efektu, které bude mít na globální růst naší hry.“

Sorare se již může pochlubit komunitou 1,8 milionu registrovaných uživatelů ve 185 zemích světa, kterým byl jako NFT hra nabízen pouze fotbal. 

Kromě toho za posledních 12 měsíců společnost zaznamenala explozivní 32% meziměsíční nárůst počtu aktivních uživatelů a plánuje dále rozšiřovat své mladé, digitálně nativní publikum pomocí MLB.

Nejdražší NFT v italské Serie A a nejsledovanější hráči na platformě

Začátkem března Sorare také zveřejnil žebříček nejdražších NFT v italské Serie A , kde se na prvním místě umístil útočník Neapole Victor Osimhen, jehož NFT dosáhl hodnoty 30 000 eur. 

Následoval ho záložník Říma Nicolò Zaniolo s 22 000 eur a na třetím místě obránce Interu Alessandro Bastoni s 18 872 eur . 

Žebříček nejoblíbenějších hráčů podle počtu sledujících na platformě – Lautaro Martínez se 17 000 sledujícími, za ním brankář AC Milán Mike Maignan s 8 938 sledujícími a Zlatan Ibrahimović se 7 245 sledujícími. 

Kryptoměny UP a DOWN na Binance – Jak fungují pákové tokeny (BLVT) a jak vydělat peníze?

Marketa Tesarkova

Napsat komentář