Life Beyond aktualizuje NFT kolekci Origin

4 min read

Life Beyond spustil svou alfu již v červenci a od té doby provedli změny na základě zpětné vazby od hráčů a jejich vlastních interních dat. Jejich nejnovější oznámení zahrnuje objasnění a rozšíření role, kterou budou mít NFT v raných hrách v budoucnu. Tyto NFT, známé jako kolekce Origin, zahrnují všechny různé přístupové klíče do bytu a také pass Dolos.

Life Beyond aktualizace

Systém pojmenování Apartment Access Key v Life Beyond byl trochu nepořádek. Se spoustou velmi podobných zkratek a malým objasněním toho, jaký byl úplný účel těchto NFT. A přestože si na podrobnosti musíme ještě počkat, tým Life Beyond poskytl přehled svých plánů. A také přejmenovali NFT, aby byly zřetelnější a lépe odpovídaly narativu hry.

Discover Key
Discoverer Key

Přehmenování kolekce Origin

Klíč zakladatele
Klíč zakladatele

Prvním NFT, dříve známý jako Apartment Access Key, se stává Discoverer Key. Klíč, který se dostane těm, kteří se zaregistrovali dříve, poskytne výhodu ve hře, umožní přístup ke speciálním eventům a nabídne možnost stakingu.

Zlatá verze (AAK-X) se stává zakladatelským klíčem – Founder Key – v očích týmu Life Beyond to nejcennější! Tyto klíče získáte zakoupením balíčků Visionary. Mezi výhody patří očekávaný časný přístup a speciální fórum Discord. Majitelé ale dostanou také speciální herní emote, řadu dalších herních vychytávek (hoverboard, plakát, oblečení, domácího robota), digitální artbook, své jméno na Founder Altar a v titulcích hry a fyzickou bundu.

Kromě toho tým rozšířil herní výhody prostřednictvím spojení se skupinou nazvanou Milinda, což je „velmi pěkná“ možnost stakování a výhody ze skutečného života(?).

Life Beyond aktualizuje NFT kolekci Origin
nový klíč vojáka

Dolos Pass se stává klíčem pro vojáky – Trooper Keys. Tento klíč také nabízí herní výhody a možnost stakování. Kromě toho jsou Trooper Keys spojeny s herní skupinou zvanou GFE nebo Guidance Force External, což je druh globální policejní síly.

Hádám, že tyto skupinové příslušnosti otevírají přístup ke speciálním úkolům nebo herním oblastem. Tým Life Beyond plánuje v nadcházejících týdnech vydat podrobnější články pro každý z těchto NFT.

Jak hrát Life Beyond

Life Beyond je  free-to-play MMORPG hra, s pohledem třetí osoby. V této hře jsou hráči občany planety Dolos, mimozemského světa kolem vzdálené hvězdy. Příběh během alfy je takový, že hráči jsou na planetě první. A jejich úkolem je vybojovat místo pro vybudování kolonie. V cestě stojí spousta nepřátelské zvěře, mnozí z nich mají rádi obří mimozemské šváby!

Vyprávění postoupilo přes alfu a otevřelo nové questy, nové nepřátele a nové oblečení. I když je na cestě stále spousta zabíjení brouků!

Life Beyond aktualizuje NFT kolekci Origin

Chcete-li hrát, zaregistrujte se na jejich webových stránkách, stáhněte si launcher a můžete začít! Na výběr jsou čtyři třídy, každá s jiným výběrem zbraní. Vyzkoušejte je na sólo misích a poté se přihlaste do skupinových misí pro větší odměny. Hráči získávají lístky do tomboly při plnění misí, přičemž vítězové sdílejí prize pool tokenu DOL. Úspěšné splnění mise se také započítává do cíle komunitních bodů, s překvapivou odměnou pro hráče po jejím dokončení!

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Marketa Tesarkova

Napsat komentář