Play-to-Earn hry, které sledovat v únoru

4 min read

Letošní rok odstartoval s větším třeskem, než jsem čekala! Spuštění tokenů, akce play to airdrop, spolupráce mezi projekty, uvedení her a další! Zažije únor stejné vzrušení? Ale zatímco budeme čekat, až to zjistíme, zde je několik her a herních projektů, na které budeme tento měsíc dávat pozor!

Champions Ascension

Champions Ascension

Champions Ascension prošel v poslední době velkými změnami – přechod z konceptu otevřeného světa na základnější herní rozhraní. Zůstávají však oddáni tomu, aby jejich akční bojová hra byla zábavnou a vzrušující zkušeností, pravidelně vydávají patche nebo dokonce zcela mění bojové mechanismy, aby se pokusili najít ty správné kombinace.

Také otevírají Velký bazar, který hráčům umožní mintovat určité herní předměty jako NFT, pokračovat v budování svého craftovacího a levelovacího systému, připravovat se na vydání (neuvedeno datum) ovladatelných zbraní a v současné době běží scavenger hunt ve spolupráci s dalšími čtyřmi web3 hrami! Champions Ascension lze hrát zdarma.

Echoes of Empire

Echoes of Empire

Echoes of Empire, další hra, která je součástí ekosystému Gala Games, měla oficiální spuštění hry 30. ledna. A přestože několik strategických Web3 her úspěšně funguje, žádné z nich se ve skutečnosti nepodařilo získat a udržet významnou hráčskou základnu.

Echoes of Empire je volně řečeno něco jako Clash of Clans odehrávající se ve vesmíru. Echoes of Empire však nabízí možnosti hraní a získávání odměn, a to i pro hráče bezplatné verze! Hráči mohou vydělávat denní odměny v tokenech GALA a také mintovat lodě a blueprinty jako NFT a prodávat je ostatním hráčům na sekundárních trzích. Bude to hráče dlouhodobě zajímat? Vydrží jejich P2E ekonomika? Uvidíme!

Synergy Land

Synergy Land

Synergy Land je projektem se zajímavým konceptem (farma/budování základny v kombinaci s dungeony typu rogue). S nadcházejícím prodejem pozemků a spuštění na mainnetu tento měsíc, by to mohla být hra, která by mohla v únoru zazářit.

Prodej pozemků začíná 22. února se dvěma koly whitelistu před veřejným prodejem. Více si můžete přečíst zde. Spuštění na mainnetu je naplánováno na stejný den. Pokud si chcete Synergy Land vyzkoušet předem, stále můžete přejít na testovací síť, která bude zpřístupněna do 8. února 2024 13:00 UTC.

PlayEmber

PlayEmber

Mobilní hraní je žhavý trh. A nikde nezaznamenali rychlejší nárůst popularity mobilních her než scéna web3. Mobilní herní aplikace a platformy explodovaly s rostoucí převahou na předních místech v herních žebříčcích DappRadar. Jedna z těchto platforem, PlayEmber, nedávno vydala své první NFT, kolekci Emby, teprve před týdnem. NFT ještě nebyly úplně odhaleny, ale už jsme viděli přes 1 100 ETH v objemu obchodování za něco málo přes týden!

S rostoucí uživatelskou základnou, možnostmi Play-to-Earn a nadcházející integrací NFT se PlayEmber snaží etablovat jako jeden z největších webových3 herních projektů na světě!

Marketa Tesarkova

Napsat komentář