Echoes of Empire Playtest a Beta verze

4 min read

Echoes of Empire, vesmírná strategická hra pro více hráčů, oznámila plány na herní test v dubnu a zároveň odhalila oficiální datum spuštění beta verze! Hráči předchozí alfy by se tentokrát měli dočkat mnoha herních vylepšení a také první ochutnávky soubojů!

Další titul z portfolia Gala, Echoes of Empire, ohlašuje nový playtest v dubnu, protože se připravuje na oficiální beta spuštění koncem tohoto roku.

Tento nadcházející playtest je naplánován na 19. až 24. dubna a bude otevřen pouze pro ty, kteří vlastní Celestial Claim NFT. tz jsou důležitou součástí hry, protože umožňují hráčům zakládat doly a těžit suroviny. Vlastníci Celestial Claim mohou své doly také pronajmout jiným hráčům. V současné době jsou NFT pro Echoes of Empire dostupné pouze na sekundárních trzích.

Tento playtest poskytne hráčům první pohled na herní boj a také nárokovatelné body zájmu (POI). Vylepšení by se mělo dočkat i uživatelské rozhraní s dalšími upozorněními a nápovědami.

Před spuštěním beta verze koncem tohoto roku proběhnou další playtesty, ale o těch zatím nemáme žádné informace. Očekávejte, že veškeré zdroje pokroku získané během těchto testů budou před betaverzí vymazány.

Echoes of Empire Playtest a Beta verze
Celestial Claim NFT 

Echoes of Empire Beta

A poněkud překvapivě tým Echoes of Empire také nabídl konkrétní datum vydání své beta verze (musí mít docela sebevědomého projektového manažera!) Beta Echoes of Empire je plánována na 3. října 2023 a bude dostupná široké veřejnosti. .

I když po spuštění beta verze budou i nadále docházet k vylepšením a přidávání funkcí, mělo by to být pro Echoes of Empire milník, který představí všechny základy hry a ekonomiku ve hře a všechny primární funkce ve funkčním stavu.

K prvnímu prodeji lodí NFT by mělo dojít před spuštěním beta verze.

Snímek obrazovky Echoes of Empire

Co je Echoes of Empire?

Echoes of Empire  je sci-fi, 4x, MMO strategická hra. Hráči se stanou součástí aristokratické rodiny a pracují na vybudování svého impéria. Počínaje malou vesmírnou stanicí, hráči slibují svou věrnost frakci a snaží se zanechat svou stopu v galaxii. Hráči mohou vysílat své lodě na mise a questy, aby získali odměny. Mohou se také připojit k cechům, bojovat s nepřáteli a sbírat zdroje rozptýlené po celém vesmíru.

Kromě obvyklého průzkumu a stavění vesmírných lodí si hráči budou nárokovat zemi a rozšiřovat svůj vliv, bojovat s vesmírnými piráty a upgradovat svou základnu. Hráči si dokonce mohou nárokovat královský šlechtický titul a oznámit svůj záměr vládnout části vesmíru!

Hráči vylepšují válečné lodě, opravují flotily a vyrábí nové zbraně na velitelské stanici. Lodě a základny lze vylepšovat a vylepšovat. Hráči navíc vlastní aktiva ve hře prostřednictvím NFT. Echoes of Empire je součástí ekosystému Gala Games.

3 nejlepší obchodní indikátory pro začátečníky

Roman

Napsat komentář