Prodej pozemků a spuštění mainnetu Synergy Land

3 min read

Synergy Land dokončuje svůj test. Po několika kolech testování předběžného přístupu je hra Synergy Land připravena ke spuštění, prodej pozemků a spuštění mainnetu je naplánováno na 22. února!

Prodej pozemků a spuštění mainnetu Synergy Land

Prodej pozemků začíná 22. února a probíhá v několika kolech. Ti s určitými NFT mají přístup do prvních kol, která také nabízejí slevu na ceny pozemků. Hráči mohou zaplatit USDT, MATIC a WETH (a SNG token pro první kolo). Počet pozemků ani ceny pro jednotlivé typy zatím nebyly zveřejněny. Zájemci si stále mohou zakouopipt Synergian Badge na sekundárních trzích a zúčastnit se prvních dvou kol prodeje.

Pozemky jsou k dispozici ve třech úrovních – Osadník, Rančer a Pronajímatel, každá s rostoucím počtem bonusů. Úplné podrobnosti o každém typu pozemku můžete vidět v této tabulce. Kupci pozemků také obdrží speciálního mazlíčka Galebeak. Vlastnictví vlastního pozemku poskytuje přístup k ražebním stanicím, šlechtitelským stanicím a dalším! Majitelé pozemků se také mohou rozhodnout pronajmout tyto stanice dalším hráčům za poplatek v tokenech SNG.

Spuštění mainnetu je naplánováno hned po prodeji pozemků. Synergy Land také plánuje spustit své vlastní tržiště, které přijímá pouze tokeny SNG již 7. února.

Prodej pozemků a spuštění mainnetu Synergy Land

Co je Synergy Land?

V Synergy Land hráči začínají jako majitelé svého vlastního soukromého, plovoucího ostrova, kde je nutné provést přestavbu místa a přeměnit ho na prosperující komunitu. Hráči obhospodařují plodiny, umisťují budovy, vytváří města a krmí svá zvířata. Synergy Land zahrnuje širokou škálu plodin a craftovacích předmětů. Interakce mezi různými craftovacími stanicemi a farmařením jsou čím dál složitější, jak postupujete po žebříčku. Naštěstí hra poskytuje nepřetržitý proud questů, které představují nové budovy, možnosti a funkce.

Ale to vše je jen odrazový můstek pro skutečné dobrodružství, průzkumy dungeonů ve stylu Diabla se vším co byste očekávali. Chvíli to trvá, než se tam dostanete, protože hráči se musí nejprve prodrat přes obnovu svého města.

Prodej pozemků a spuštění mainnetu Synergy Land

Synergy Land plánuje prodávat Boss NFT. Hráči, kteří vlastní Boss NFT, je mohou upgradovat a získat odměnu pokaždé, když jejich šéf porazí hráčské postavy! Synergy Land bude také obsahovat mazlíčky, PvP arénu, herní tržiště a další!

Synergians jsou něco jako Genesis NFT pro Synergy Land. Fungují jako hratelné postavy, poskytují trvalé výhody a přístup ke hře a lze je nalézt na řadě tržišť třetích stran, včetně Magic Eden. Chcete-li se dozvědět více o Synergy Land, navštivte jejich  webové stránky.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář