Craftujte a stakujte v My Neighbor Alice Alpha sezóna 4

3 min read

My Neighbor Alice, alfa sezóna 4 je v plném proudu a stále je čas vytvářet předměty, které můžete stakovat a získat tokeny ALICE! Hra My Neighbor Alice je zdarma. Každý si může vytvořit účet a začít tvořit ještě dnes!

Sezóna 4 alpha začala již v prosinci 2023 a přinesla s sebou řadu doplňků a aktualizací do hry. To zahrnuje vylepšenou grafiku terénu a schopnost hráčů interagovat s herním světem prostřednictvím činností, jako je těžba. Přepracováno bylo také uživatelské rozhraní.

Craftujte a stakujte v My Neighbor Alice Alpha sezóna 4

K dispozici jsou také rozšířené možnosti přizpůsobení postavy, což dává hráčům šanci se odlišit. A když už mluvíme o vytvoření své vlastní jedinečné infrastruktury, hráči nyní mají také přístup k pokročilým nástrojům pro terénní úpravy, které jim umožňují snadno přidávat vegetaci a měnit nadmořské výšky země. Animal NFT se navíc objevují ve hře, kde fungují jako craftovací stanice.

My Neighbor Alice plánuje hru udržet v chodu. Říká se, že stále může docházet k periodickým resetům hry, ale jakékoli vytvořené NFT zůstanou vždy ve vlastnictví hráčů.

My Neighbor Alice nabízí poněkud unikátní zvrat v tvorbě. Při vytváření předmětu NFT bude část utracených tokenů ALICE za předmět použita jako kolaterál. Hráči pak mohou použít své předměty ve hře nebo je stakovat, aby získali pasivní odměny v tokenech ALICE. Položku lze kdykoli spálit a vrátit tak zástavu hráči, který ji vlastní.

Craftujte a stakujte v My Neighbor Alice Alpha sezóna 4
Stakujte NFT a vydělávejte tokeny ALICE

Co je My Neighbor Alice?

My Neighbor Alice  je stavební a farmářská hra založená na blockchainu pro více hráčů. Hráči mohou vlastnit a kupovat virtuální ostrovy a setkávat se s přáteli při stavbě a sbírání předmětů. Hra je něco jako multiplayer, Stardew Valley. Hráči pěstují plodiny, ryby, craftují, zdobí a obchodují. Ale My Neighbor Alice to má docela komplikované. Například každá vodní plocha má jiný výběr ryb a různé ryby preferují různé druhy návnad!

My Neighbor Alice obsahuje doprovodnou mobilní aplikaci s názvem  Alice’s Wardrobe. Hráči mohou v této aplikaci ozdobit svého avatara a poté uložit jeho vzhled do blockchainu pro použití v hlavní hře. Mají také své vlastní tržiště s herními předměty, přičemž transakce se provádí pomocí herního tokenu ALICE.

Craftujte a stakujte v My Neighbor Alice Alpha sezóna 4

My Neighbor Alice je momentálně v alfa testovací fázi. Chcete-li se dozvědět více o My Neighbor Alice, navštivte jejich  webové stránky.

Craftujte a stakujte v My Neighbor Alice Alpha sezóna 4

Trailer

Marketa Tesarkova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *