Nejnovější aktualizace Genopets přidává minihru a obchod v aplikaci

3 min read

Genopets právě pustili novou aktualizaci, která by se měla při příštím přihlášení automaticky aktualizovat na verzi 0.9.0. Tato verze přináší světu novou minihru a také obchod v aplikaci (in-app store) s různými předměty na prodej.

Nová závodní minihra –  Je označena jako Arcade Mode a lze ji nalézt v hlavní nabídce Genopets. V této hře se hráči prohánějí po dráze, pohybují se tam a zpět, aby sbírali odměny a přitom se vyhýbali překážkám. Dokončením tohoto závodu se vaše nejlepší skóre dostane do žebříčku a také vás odmění vzácným jídlem a hračkami.

Nejnovější aktualizace Genopets přidává minihru a obchod v aplikaci

Nový obchod v aplikaci pro Genopets nabízí různé položky včetně hraček, jídla a dokonce i „morfosféru“, která náhodně změní hlavu vašeho Genopeta. K používání tohoto nového obchodu však budete potřebovat in-app měnu Qubits. Hráči si mohou koupit Qubits v aplikaci pomocí kreditní karty nebo své nativní platební metody pro svůj telefon.

Hračky a jídlo dostupné pro domácí mazlíčky jsou považovány za předměty vyšší úrovně a při použití zajistí větší zlepšení nálady. Kromě toho tržiště také poskytuje hráčům způsob, jak nakupovat energii pomocí Qubitů.

A pro ty, kteří se nechtějí zapojit vkládáním fiat měn do Genopetů, budoucí aktualizace umožní hráčům nakupovat Qubity s tokeny GENE. A dojde také na vylepšení tržiště, která hráčům umožní nakupovat s GENE.

Pravděpodobně se tento trh v aplikaci bude v budoucnu dále rozšiřovat a umožní hráčům zpracovávat všechny jejich transakce Genopets na jednom místě.

Co je Genopets?

Nejnovější aktualizace Genopets přidává minihru a obchod v aplikaci

Genopets  je volně hratelná Move-to-Earn hra vytvořená na blockchainu Solana. Při používání aplikace Genopets hráči při chůzi sbírají kroky. Poté tyto kroky přemění na energii a tuto energii použijí k vylepšení úrovně svého mazlíčka nebo ji vymění za tokeny KITokeny KI jsou hlavní měnou v Genopets a používají se k výrobě krystalů, upgradu domácích mazlíčků a udržování stanovišť.

Genopeti se vizuálně mění, jak se zvyšují. Domácí mazlíčci vyšší úrovně také nabízejí výrazně lepší stupeň přeměny energie. Genopets obsahuje řadu NFT. Hlavními NFT jsou Genesis Genopets a Habitats. Hráči přeměňují energii na žtokeny KI a vytvářejí vylepšení a krystaly pomocí Habitatu. Genopets má systém pronájmu, pokud nevlastníte svůj vlastní Habitat. Augmenty a Krystaly mění fyzický vzhled Genopeta a také nabízejí bonusové statistiky, které se promítnou do nadcházejícího PvP systému.

Chcete-li se dozvědět více o Genopets, navštivte web Genopets.

Jak videohry položily základ pro působivý design umělé inteligence

 

Genopets spouští staking pro GENE tokeny

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář