Odstartoval minting NFT Phantom Galaxies s Avatary a Starfightery

3 min read

Minting NFT pro třetí třídu Avatarů a Starfighterů pro Phantom Galaxies odstartoval! Neexistuje žádná brána ani whitelist. Jednoduše zamiřte na web a vygenerujte si jich, kolik chcete, i když k zaplacení budete potřebovat nějaké tokeny ASTRAFER!

K dispozici je pět mintpassů – dva pro Avatary a tři pro Starfightery. Mezi typy mintpassů Avatar patří vzorek genu Zveta třetí třídy a vzorek genu nespecifikovaného původu. Možnosti minpassů Starfighter jsou Veteran Fleet, Pristine Fleet a Standard Issue Fleet.

Mint Phantom Galaxies Avatary a Starfighters

Všechny to jsou NFT, nicméně standardní a nespecifikované mintpassy budou mít společné součásti pouze při generování. Ostatní mají širší škálu vlastností, jedinečných pohybů nebo emocí a také mají šanci náhodně upgradovat během mintingu na Ultra Rare Starfighter nebo Hero Avatar! Avataři a Starfightery třetí třídy jsou jedinečné, generativní NFT. Vlastnictví jednoho z nich poskytuje přístup do soukromého hangáru třetí třídy a ubikací třetí třídy.

Hráči mohou také použít katalyzátory při mintingu svých Avatarů a Starfighterů. Tyto katalyzátory se spotřebovávají během ražby, ale mohou pomoci při generování náhodných vlastností, abyste získali pilota nebo loď s vlastnostmi, které chcete!

Minting probíhá v síti Polygon a vyžadují token ASTRAFER. Cena pro avatary s nespecifikovaným původem a Starfightery flotily standardních vydání je 55 tokenů ASTRAFER. Všechny ostatní stojí 200 ASTRAFER.

Chcete-li se dozvědět více o této akci, stejně jako podrobnosti o katalyzátorech a pokyny pro minting, můžete si přečíst oficiální oznámení o příspěvku na blogu od Phantom Galaxies.

Co je to Phantom Galaxies?

Odstartoval minting NFT Phantom Galaxies s Avatary a Starfightery

Phantom Galaxies je příběhová, FPS, MMORPG hra zasazená do budoucnosti vesmírného cestování a kolonizace planet. Hráči sledují příběhové úkoly, bojují s piráty a vylepšují svou postavu a hvězdné lodě. Phantom Galaxies zahrnuje pilotování a boj hvězdných lodí a také 3D vesmírné stanice, kde dochází k většině interakcí NPC.

Hráči budou vlastnit své vlastní Starfightery ve formě NFT. K upgradu svých stíhaček budou také používat vybavení a fúzní NFT. Phantom Galaxies také obsahuje systém odměn, denní a týdenní úkoly a systém PvPTým má také plány na mnoho dalších funkcí. Patří mezi ně arénové PvP, PvE nájezdy a dokonce i potenciální trvalá ztráta NFT Starfighteru v určitých zónách.

Phantom Galaxies je v současné době v otevřené beta verzi, ačkoli plánují otevřít časný přístup 15. listopadu 2023, přičemž hra bude dostupná přes Steam i obchod Epic Games.

Chcete-li se o Phantom Galaxies dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

Co takhle zkusit:

Marketa Tesarkova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *