Play-to-Earn hry, které stojí zato v lednu sledovat

4 min read

Když už máme Vánoce a Nový rok za námi, je čas se vrátit! I když není neobvyklé, že nové aktualizace jsou na začátku roku trochu pomalé, když se týmy vracejí do práce a pokračují ve vývoji, stále nás čeká nějaká pozoruhodná aktivita. A udělat velký rozruch na začátku roku by se mohlo ukázat jako velmi prospěšné pro hype faktor hry. Níže je několik her, které stojí za to v lednu sledovat!

Illuvium

Play-to-Earn hry, které stojí zato v lednu sledovat

Projekt Illuvium nedávno spustil PvP Illuvium Arenu. Nedávno také byly oznámeny plány, že brzy umožní hráčům v Illuvium Zero razit první blueprint NFT! S tím, jak se hra začíná vyvíjet, může získat zpět velkou část hypu, který, jak se zdá, za posledních pár let ztratila.

Abyste mohli hrát Illuvium Zero, musíte vlastnit pozemek, ale Illuvium Overworld i Illuvium Arena lze hrát zdarma.

Play-to-Earn hry, které stojí zato v lednu sledovat

Immutable X

Immutable X zaregistroval na svou platformu v prosinci více než 30 nových her. A s narůstající implementací jejich Immutable Passport si Immutable X zajišťuje dlouhodobé místo ve světě Web3 her.

Immutable X tvrdě tlačí na to, aby bylo přivádění nových hráčů jednodušší. Immutable Passport byl jedním krokem. Dalším z nich je nadcházející funkce, která umožňuje vývojářům sponzorovat transakční poplatky pro své hráče, čímž vzniká bezproblémový herní zážitek. Tato funkce by měla být zpřístupněna již v lednu.

Treeverse

Play-to-Earn hry, které stojí zato v lednu sledovat

Treeverse se posledních pár let tiše buduje. A nějakým způsobem, navzdory nedostatku jakýchkoli velkým testům, si udrželi dostatečný zájem o to, aby se jejich původní kolekce NFTrees stále prodávala za více než 7 ETH za kus!

Endless Clouds, studio stojící za Treeverse, vydává pravidelné aktualizace, které předvádějí koncepční kresby a poskytují informace o aktuálním pokroku ve vývoji. Kromě toho také vytvářejí vedlejší hru zaměřenou na PvP (zcela nesouvisející se Treeverse) s názvem Capsule Heroes.

Play-to-Earn hry, které stojí zato v lednu sledovat

Ale pro ty, kteří čekali na hraní některé z her, Endless Clouds oznámili plány na vydání vývojářských buildů pro omezené publikum již v lednu! Informace o tom, jak se přihlásit, si můžete přečíst v tomto příspěvku na Twitteru.

Axie Infinity

Play-to-Earn hry, které stojí zato v lednu sledovat

Překvapivé je, že Axie Infinity je stále na výši! Tento prarodič Web3 her prošel v průběhu let několika přestavbami. Nyní se však zdá, že se usadili v pevném základu pro svou bojovou hru Axie a nadále přidávají nové funkce, jako je Parts Evolution, které pomáhají stimulovat jejich hráče a fungují jako důležitá součást ekonomiky. Kromě toho ekosystém Axie zahrnuje také Project T, sociální MMO zážitek a Axie Homeland. Axie Homeland nabízí hráčům poutavý herní zážitek, kde využívají své Axies ke shromažďování zdrojů a budování. 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář